Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

poruka: 20
|
čitano: 6.869
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob".
14 godina
online
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

 

Postoji li opcija da se skine image file od bug dvd-a, na osnovu serijskog broja fizičkog Bug izdanja ili slično? Jer dvd čitač mi ponekad nemože očitati fizički dvd (ne znam je li do čitača ili do primjerka dvd-a).

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Plus neki noviji laptopi nemaju uopće cd drive

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

to je u domeni SFa kao i Bug u PDFu

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Ja nemam optički čitač u PC-u već barem 5 godina :(

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše
Ja imam citac ali je kabel istekan da bi stala grafulja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Izbaciti DVD i urediti download sekciju na webu za pretplatnike. Čak ni cijena ne mora ići dolje.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše
Imam 22 godine "staza" kupovanja i citanja Buga i moram reci da je ova cijela situacija sa DVD-om jednostavno sramotna. Naravno da nemam DVD citac zadnjih 5 godina i naravno da vam uzalud taj cijeli komplet kad ga nemam gdje ucitati.

Cijenim Bug jako, zato ga i dalje kupujem, ali da Bug ne moze uhvatiti korak sa vremenom je stvarno sramotno za sve vas u redakciji. Molim vas izbacite taj DVD iz casopisa i prestanite se sramotiti.
 
8 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Godinama ne koristim bug- dvd, mislim da je dobar prijedlog da preko serijskog broja skinemo sadržaj.

http://www.iskoristi-poticaje.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Nek bude "sve u oblaku"....

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše
Sint1 kaže...
Imam 22 godine "staza" kupovanja i citanja Buga i moram reci da je ova cijela situacija sa DVD-om jednostavno sramotna. Naravno da nemam DVD citac zadnjih 5 godina i naravno da vam uzalud taj cijeli komplet kad ga nemam gdje ucitati.

Cijenim Bug jako, zato ga i dalje kupujem, ali da Bug ne moze uhvatiti korak sa vremenom je stvarno sramotno za sve vas u redakciji. Molim vas izbacite taj DVD iz casopisa i prestanite se sramotiti.

 Ne samo to. bilo bi i ekološki da toliku plastiku ne bacamo direktno na otpad. 
Nisam jako dugo posjećivao kisoke - dakle još uvijek ima tih člasopisa koji dolaze s cd-ovima?!

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Pridružujem se svemu gore napisanome, baš sam prije nekoliko dana Bug-u poslao upit planiraju li u skoroj budućnosti staviti na web sadržaj DVD-a. Odnedavno je i moj zadnji laptop koji je imao optički pogon otišao u mirovinu, sad jedino preostaje da kupim eksterni čitač, iako mi se čini da ću ga koristiti jedino za Bug DVD.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Mislim da oni nemaju sluha za to pitanje, po sjećanju barem nekih 8 godina to se predlaže ali ništa od toga. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Meni služi kao podmetač za kafu ili pivo.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Izbacit DVD i u jednom od brojeva dati na poklon usb stick od 8gb (npr. žuti sa logom bubamare kojeg lako naručite iz Kine. Jedan kontejner će bit sasvim dosta) na koji će se po potrebi kopirat sadržaj BBK-a koji bi vi objavljivali na svojoj stranici.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

DVD je dodatak za ljude sa ograničenim Internetom. Svi ostali sa fensi-šmensi spravama koje nemaju drive - pravac net i skidajte redom. Varijanta da Bug mirroruje sve živo što bi ikad stavio na DVD bi verovatno bila ekonomski neisplativa za Bug (bandwidth, hardware, rad na održavanju takvog repozitorijuma kako izlaze nove verzije...) i spada u kategoriju "bilo bi zgodno, ali nije potrebno".

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše
Ivan(4) kaže...

DVD je dodatak za ljude sa ograničenim Internetom. Svi ostali sa fensi-šmensi spravama koje nemaju drive - pravac net i skidajte redom. Varijanta da Bug mirroruje sve živo što bi ikad stavio na DVD bi verovatno bila ekonomski neisplativa za Bug (bandwidth, hardware, rad na održavanju takvog repozitorijuma kako izlaze nove verzije...) i spada u kategoriju "bilo bi zgodno, ali nije potrebno".

Ako netko u 2019. godini nema flat internet na PC-u, za što ga uopće koristi?


Koliko god se trudio ne mogu smisliti opravdanje za ostavljanje tog BUG dvd-a. Stvarno je sramota da ga se uopće stavlja uz časopis. Da su ga prije 10 godina izbacili i tada bi bilo upitno jesu li zakasnili s tom odlukom ili ne.

14 godina
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Iznenadio bi se s stanjem "brzog" Interneta u industrijski razvijenim (G-8) zemljama čak i blizu glavnih magistralnih prometnica, naspram našeg Naprčistana....

 

tako da tvojih 30/50/100 Mbita nije pravilo...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše prob

Ne kontam šta vas sve "žulja" taj isti DVD, jel vas možda vrijeđa na vjerskoj ili nacionalnoj osnovi ili ??? Šalu na stranu ja ga rado strpam u onaj CD/DVD box gdje držim sve njih već nekih 15-ak godina koliko čitam Bug, i meni apsolutno ne smetaju, čak su mi znali biti i jako korisni za neke starije verzije programa koje sam imao problema pronaći na netu. Kontam da je drive gnjavaža i sam ga ne koristim godinama, ali meni je DVD opet "nice touch" nekih možda se može i reć bolji starih vremena, ali opet šta ja znam, ipak sam ja "zaostao" zato što mi DVD ne smeta...

Dobar grah se daleko cuje
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše
Toza kaže...

Ne kontam šta vas sve "žulja" taj isti DVD, jel vas možda vrijeđa na vjerskoj ili nacionalnoj osnovi ili ??? Šalu na stranu ja ga rado strpam u onaj CD/DVD box gdje držim sve njih već nekih 15-ak godina koliko čitam Bug, i meni apsolutno ne smetaju, čak su mi znali biti i jako korisni za neke starije verzije programa koje sam imao problema pronaći na netu. Kontam da je drive gnjavaža i sam ga ne koristim godinama, ali meni je DVD opet "nice touch" nekih možda se može i reć bolji starih vremena, ali opet šta ja znam, ipak sam ja "zaostao" zato što mi DVD ne smeta...

 http://www.oldversion.com/

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bugov borbeni komplet je rješenje za sve vaše

E hvala na ovoj stranici dobro je došla u kolekciju must have ;)


P.S. i dalje branim DVD-ove uz Bugove heheheh

Dobar grah se daleko cuje
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice