Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

poruka: 21
|
čitano: 4.701
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se".
12 godina
odjavljen
offline
Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

Jel izdajete ispričnice? Šef traži opravdanje 😁

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
Dex.pwn kaže...

Jel izdajete ispričnice? Šef traži opravdanje 😁

Ma samo reci da te večer prije malo bolila glava i da sada imaš blagu temperaturu... Vjeruj mi, pali! 

drpetric
6 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
ne morate mi slati ulaznicu... poklanjam je Ajaru...pa je njemu pošaljite
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
HCMAA kaže...
ne morate mi slati ulaznicu... poklanjam je Ajaru...pa je njemu pošaljite

 fala ali ne idem nikamo. već sam desetak godina pustinjaque i zadovoljan sam time i tako. osim toga, ako produlje "mjere" do ožujka, q će se održati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

bug rula nadmocno :pistolj: :kalasnjikov: :kes: 

Volim svoj bug ekipa super ste toooo
Dinamo Dinamo

You have to be odd to be number one
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
Nisam skuzio jel treba ulaznica za pracenje preko interneta ili samo za uzivo?
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
crnix kaže...
Nisam skuzio jel treba ulaznica za pracenje preko interneta ili samo za uzivo?

 

Nema ništa uživo. Može se pratiti samo putem streama uz chat. Treba ulaznica jer će video link na Entrio platformi biti zaključan za one korisnike koji su preuzeli besplatnu ulaznicu.

 

Dakle, kad se putem Entrija preuzme besplatna ulaznica tj. link za praćenje, trebate biti ulogirani u Entrio sa svojim accountom. Jedan account može istovremeno biti ulogiran samo na jednom uređaju. Dakle, ne možete preuzeti link pa poslati nekome da i on gleda jer neće raditi na dva uređaja.

 

Sve upute će biti u pozivnici koju ćemo poslati. 

Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 20:24 (vincimus).
16 godina
moderator
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
crnix kaže...
Nisam skuzio jel treba ulaznica za pracenje preko interneta ili samo za uzivo?

 Procitaj tekst pazljivije. Pise i ovo:

 

ŠTO SE MIJENJA?

Ove godine se, iznimno, nećemo s vama susresti uživo, već isključivo putem ekrana. Nikada prije nismo streamali Bug Future Show, u želji da motiviramo što više vas da dođete i da se na najtehnološkiji dan u godini družimo, popričamo i zajednički uživamo u strasti koju dijelimo prema inovativnom, drugačijem i digitalnom. Sada ćemo se družiti putem platforme koju je pripremio Entrio, kroz chat i videolink, što će i mnogima među vama kojima nije (bilo) praktično doći u Zagreb omogućiti da uživo pratite i sudjelujete u Bug Future Showu

drpetric
8 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
Besplatno u novije vrijeme pocima dobivati puno novih znacenja....

No drago mi je da show ide dalje, sretno!
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

Ako će netko imati viška ulaznicu i nije mu problem podijeliti bio bih zahvalan 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 0:11 (Luks1234).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
Damir22 kaže...
Besplatno u novije vrijeme pocima dobivati puno novih znacenja....

No drago mi je da show ide dalje, sretno!

ulaznica je besplatna, ali džabe 

15 godina
offline
Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

osim toga, naslov je mutavo pretenciozan. možda najveći otkad postoje mjerenja no nemaš pojma kakve su šouove imali dinosauri. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
Ajar kaže...

osim toga, naslov je mutavo pretenciozan. možda najveći otkad postoje mjerenja no nemaš pojma kakve su šouove imali dinosauri. 

Točno si mi dao za misliti - baš ih vizualiziram kak su se skupili oko asteroida u pjevaju kumbaja ispijajući hektolitre eukaliptusovog soka po glavi brontosaura/liopleurodona (njima već dopizdila morska voda, tzv. jamnica), jer samo jednom se živi, premda ne još zadugo 

Mlade pterodaktilice zavodljivo plešu oko drveta ko oko štange, zanosno mašući krilima, a stegosaur i T-rex proizvode milozvučne zvukove žvakanja lišća i klanja manjih 'saura...

Istina, kaj ti bugovci znaju kaj je prava fešta...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 9:42 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

Hoce li biti dozvoljeno gostima postavljati pitanja?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
kilkenny kaže...

Hoce li biti dozvoljeno gostima postavljati pitanja?

 Hoće, putem sustava Entrio...

 

Citat iz teksta:

 

ŠTO SE MIJENJA?

Ove godine se, iznimno, nećemo s vama susresti uživo, već isključivo putem ekrana. Nikada prije nismo streamali Bug Future Show, u želji da motiviramo što više vas da dođete i da se na najtehnološkiji dan u godini družimo, popričamo i zajednički uživamo u strasti koju dijelimo prema inovativnom, drugačijem i digitalnom. Sada ćemo se družiti putem platforme koju je pripremio Entrio, kroz chat i videolink, što će i mnogima među vama kojima nije (bilo) praktično doći u Zagreb omogućiti da uživo pratite i sudjelujete u Bug Future Showu

drpetric
6 godina
offline
Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

Ha ništa, tko odluci na screenshare na twitchu neka javi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
kilkenny kaže...

Hoce li biti dozvoljeno gostima postavljati pitanja?

 imam ja jedno:

 

zasto goldi nece jesti?

 

15 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
fer-de-lance kaže...

Točno si mi dao za misliti - baš ih vizualiziram kak su se skupili oko asteroida u pjevaju kumbaja ispijajući hektolitre eukaliptusovog soka po glavi brontosaura/liopleurodona (njima već dopizdila morska voda, tzv. jamnica), jer samo jednom se živi, premda ne još zadugo 

Mlade pterodaktilice zavodljivo plešu oko drveta ko oko štange, zanosno mašući krilima, a stegosaur i T-rex proizvode milozvučne zvukove žvakanja lišća i klanja manjih 'saura...

Istina, kaj ti bugovci znaju kaj je prava fešta...

 

 navodno su u patagoniji pronašli spiljske crteže prezentacije kad je homo sapiens (cabron sapiento) neandertalcu gdungeu ukrao pronađenu vatru i predstavio je kao svoj izum suspiljanima. na oziđu se vidi i dijeljenje nagrada na derneku (sponzor: bog gromova i vjetra) u obliku kotača (od kamena) s mamutovinom i sokom od sumnjivih bobica, koje su prikupile žene prije nego što bi dobile toljagom po razvodnoj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit će se

 

 

Uf, ovo će biti spektakl. Pošto smo on line ove godine, biti će više publike. Ovakav događaj postavlja nove standarde i diže visoku ljestvicu za sve buduće događaje.

BUG razbija sva pravila, te postavlja svoja . BUG ne stvara povijest, BUG je povijest.

 

Hoćete se naučiti organizaciji učite od BUG-a. Hoćete se naučiti novinarstvu, učite od BUG.

Želite se obrazovati u svakom pogledu, a ne samo u smjeru kompjutera i tehnologije, čitajte BUG/Mrežu. 

 

I ove godine sa Vama.

 

Otkažite sve obaveze, ako šef ne pusti, odite na bolovanje. Školu markirajte.

 

BUG, rula nadmoćno!

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć
PzKpfw kaže...

 

 

BUG razbija sva pravila, te postavlja svoja . BUG ne stvara povijest, BUG je povijest.

 

 

Kad i PzKpFw to kaže, znate koliko je sati.

Motaj kablove...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 18:23 (fer-de-lance).
10 godina
offline
Re: Bug Future Show 2021, najveći ikada, dogodit ć

 

@fer-de-lance

 

Znam da si dobro shvatio moj post, al'ti ga okrećeš na šalu. 

BUG je kontinutitet.

 

Nije BUG nešto prošlo ili loše, nego upravo kontra. BUG je mladić u najboljim godinama, te će za 30, 50 ili 100 godina isto biti tako.

Kvaliteta koja traje i ostaje.

 

BUG/Mreža će se čitati i puno poslije nas.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice