Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

poruka: 16
|
čitano: 7.442
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re".
15 godina
online
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

Nije to ništa novo, pa ass to mouth disanje je poznata metoda održavanja na životu mnogih naših političara

 
24 0 hvala 0
10 godina
offline
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

Sto se dogadja s refleksom disanja prilikom primjene te klizme (na odraslim osobama)?

I naravno, da pitam, nakon sto pojedemo grah, koliko sebe otrujemo plinovima koji zavrse u krvotoku :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

znači hemoroidi su zapravo prilagodba organizma na nedostatnu oksigenaciju? 😀

a prdenje normalno stanje dok isti taj organizam ima pojačanu potrebu za kisikom, recimo dok trči. 😀

 

pluća nisu razvijena da bi disali pod vodom, odnosno tekućinu. za to su potrebne škrge. 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

izdisanje na dupe smo odavno doveli gotovo do umjetnosti (postoji i oblik glazbena izražavanja na taj način pa i narodna imena - tihomir, zvonimir ...). to je nekih pola posla. još samo udisanje (ne onima oko "počinitelja"), et voila. a propos "odojčadi", valjalo je samo oponašati prirodni proces (kao i u većini toga, zapravo) jer, ako niš drugo, priroda djeluje (rješava problem), umjesto "mudrovanja" (stvaranja problema). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
online
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

Milina za pročitati, potražiti dodatne izvore i tako barem malo proširiti svoje znanje ili barem informiranost o istinski rubnim područjima znanosti. Svaka čast.


Berecki, Raos, Hrpec tri kralja.

 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

Da prisnažim:

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
Inače volim na tekstove ostaviti neki humor u pokušaju, nekad mi uspije, a nekad baš i ne. Nije da i sad nemam par opaski na umu, no grijeh bi bio ovakav tekst ukakati čak i dobrim humorom.

Zbog toga ću reći samo - bravo doc!

Jedan od onih tekstova zbog kojih je prvi site koji otvaram uz jutarnju kafu Bug.
morrisoN
 
15 0 hvala 0
14 godina
offline
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

Čitah nešto slično ovome prije 30+ godina u Galaksiji. Drago mi je da istraživanja idu dalje. Zamisli da možeš lijepo disati pod vodom, maska na facu i roni koliko hoćeš, bez razmišljanja o tome koliko ti je još kisika u boci ostalo, koliko si duboko otišao pa se moraš polako podizati prema površini vode a da ne dobiješ kesonsku bolest (drugo ime za dekompresijsku bolest,  ako se dobro sjećam da se to tako zove). 

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2021 11:18 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Budućnost alternativne oksigenacije: plućno ili re

ah doktor se vratio 

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
Malo sam razočaran komentarima na ovakvu temu.

Ja bih rekao da je ovo zadnji očajnički pokušaj da se ljude privoli na cijepljenje. Jer ako im je alternativa rektalni respirator...
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
Visak kaže...
Malo sam razočaran komentarima na ovakvu temu.

Ja bih rekao da je ovo zadnji očajnički pokušaj da se ljude privoli na cijepljenje. Jer ako im je alternativa rektalni respirator...

 

Pricas gluposti jer ovo nema veze sa cjepljenjem, sve ti je u tekstu lijepo objasnjeno ne ti u svemu vidis teorije zavjere. Daj skini se sa tog 'dopa' sto koristis jer bu te jedan dan mozdani ili srcani strefil.

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 8:47 (dagoberhr).
15 godina
online
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
dagoberhr kaže...
Visak kaže...
Malo sam razočaran komentarima na ovakvu temu.

Ja bih rekao da je ovo zadnji očajnički pokušaj da se ljude privoli na cijepljenje. Jer ako im je alternativa rektalni respirator...

 

Pricas gluposti jer ovo nema veze sa cjepljenjem, sve ti je u tekstu lijepo objasnjeno ne ti u svemu vidis teorije zavjere. Daj skini se sa tog 'dopa' sto koristis jer bu te jedan dan mozdani ili srcani strefil.

 wooosh

2 godine
offline
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
dagoberhr kaže...

 

Pricas gluposti jer ovo nema veze sa cjepljenjem, sve ti je u tekstu lijepo objasnjeno ne ti u svemu vidis teorije zavjere. Daj skini se sa tog 'dopa' sto koristis jer bu te jedan dan mozdani ili srcani strefil.

 našalio se Visak...

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
16 godina
offline
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
Ges kaže...

Nije to ništa novo, pa ass to mouth disanje je poznata metoda održavanja na životu mnogih naših političara

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
15 godina
neaktivan
offline
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
Iskreno me obradovalo vidit objavu od doc-a nakon dugo vremena. Jos sam za ne falit cekao zenu ispred bolnice 6 sati, pa je dobro doslo za ubiti vrijeme :)
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Budućnost alternativne oksigenacije: plućno il
znači umjetno disanje je onda ubuduće... guzica na guzicu ili usta na guzicu...ovo zadnje je već poznato među određenim vrlo bitnim društvenim zanimanjima
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice