Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori za

poruka: 10
|
čitano: 5.097
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori za ".
4 godine
neaktivan
offline
Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori za

Zato Huawei Watch 3 mjeri temperaturu i glukozu po 3x nižoj cijeni. Nek se jave Kinezima, možda im prodaju tehnologiju... Ili nek Apple iskopira kineski sat! :)

 
0 10 hvala 0
13 godina
offline
Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori za

od kad to mjeri glukozu???

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori
Jos niti jedan ne mjeri glukozu.. cekam to ko ozebli sunce, ali cini se da nista jos bar godinu dana
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 12:03 (balbazor).
 
5 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori
Kad je bilo predstavljanje Huawei Watch 3, onda su spomenuli da će mjeriti glukozu u krvi, jer im je nova generacija senzora sposobna za tu vrstu mjerenja, odnosno da će taj "update" stići u narednom periodu... Pitanje je samo hoće li ta mogućnost ostati za kinesko tržište ili će stići i na globalno....
15 godina
offline
Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori za

a ne znam. nekako nedostaje spermcount, podsjetnik na uplatu lota i mjerenje iq-a bar 5 osoba na udaljenosti do 10 m u okolici. bez toga, teško ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 8:43 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori za

it's all fine and dandy, ali činjenica da u današnje vrijeme imati sat kojeg moraš svaki dan puniti je doista za podsmjeh. Za usporedbu, moj Garmin Fenix 5 koji ima malu milijardu mogućnosti (od kojih ne koristim praktički ništa) ima autonomiju baterije od 10 dana i poseban ekran gdje se može potpuno normalno gledati na dnevnom svjetlu (nije e-ink, ali je slično). Ukoliko Apple odluči napraviti nešto robusnije, čak iako to bilo ružnije i deblje, onda ću malo i ozbiljnije gledati ovaj, za sada pomodarski, gadget.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

it's all fine and dandy, ali činjenica da u današnje vrijeme imati sat kojeg moraš svaki dan puniti je doista za podsmjeh. Za usporedbu, moj Garmin Fenix 5 koji ima malu milijardu mogućnosti (od kojih ne koristim praktički ništa) ima autonomiju baterije od 10 dana i poseban ekran gdje se može potpuno normalno gledati na dnevnom svjetlu (nije e-ink, ali je slično). Ukoliko Apple odluči napraviti nešto robusnije, čak iako to bilo ružnije i deblje, onda ću malo i ozbiljnije gledati ovaj, za sada pomodarski, gadget.

 

Nikakav problem, imam Samsung Gear S3 otkad je izašao prije 4.5 godine i punim ga svaki dan jer mi je potpuno svejedno.

Dođem doma i stavim ga na charger. Idem van, skinem ga s chargera. Neš ti problema.

 

Garmin Fenix ima ekran koji je potpuno šugav i duplo je skuplji od samsungovih smart watcheva. A o rotating bezelu i touch screenu da i ne pričamo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2021 18:45 (Bitanga).
5 godina
offline
Re: Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori
Bitanga kaže...

 

Garmin Fenix ima ekran koji je potpuno šugav i duplo je skuplji od samsungovih smart watcheva. A o rotating bezelu i touch screenu da i ne pričamo.

 Uz bitnu razliku da su garminovi satovi sportski satovi sa nekim smart funkcijama dok su samsung i ostali - smartwatchevi (neki više neki manje) sa nekim sportskim funkcijama. 

Sve Vas Volim
15 godina
online
Re: Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori
Srce Isusovo kaže...
Bitanga kaže...

 

Garmin Fenix ima ekran koji je potpuno šugav i duplo je skuplji od samsungovih smart watcheva. A o rotating bezelu i touch screenu da i ne pričamo.

 Uz bitnu razliku da su garminovi satovi sportski satovi sa nekim smart funkcijama dok su samsung i ostali - smartwatchevi (neki više neki manje) sa nekim sportskim funkcijama. 

 

Istina, ali svi oni imaju sasvim dovoljno sport funkcija za većinu ljudi, a posebno u sinergiji s mobitelom.

A to što nekog posebno smeta trajanje baterije od 2 dana je neka druga priča.

 

Slažem se da je za malo dio profi sportaša Fenix najbolji izbor (za sport), a za nešto drugo je upitno.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Budući planovi za Apple Watch – mogući senzori za

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice