Brzo punjenje na Apple Watchu 7 samo uz punjač u p

poruka: 4
|
čitano: 2.953
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brzo punjenje na Apple Watchu 7 samo uz punjač u p".
15 godina
offline
Brzo punjenje na Apple Watchu 7 samo uz punjač u p

ne kužim: punjač mora ostati u paketu? a što ako ga korisnik, nedajbožeapagesatanas, izvadi iz paketa? gubi jamstvo na garanciju? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Brzo punjenje na Apple Watchu 7 samo uz punjač
Ajar kaže...

ne kužim: punjač mora ostati u paketu? a što ako ga korisnik, nedajbožeapagesatanas, izvadi iz paketa? gubi jamstvo na garanciju? 

 Vidis, da svakodnevno koristis jabuku znao bi da mi nikada ne bacamo dizajnerske kutije(nedaj boze da ti netko ude u stan i ne vidi kolekciju povr kamina) i da je to sasvim normalna stvar za nas. I Stevo bi rekl da se to tak koristi.

14 godina
offline
Re: Brzo punjenje na Apple Watchu 7 samo uz punjač
leo_91 kaže...
Ajar kaže...

ne kužim: punjač mora ostati u paketu? a što ako ga korisnik, nedajbožeapagesatanas, izvadi iz paketa? gubi jamstvo na garanciju? 

 Vidis, da svakodnevno koristis jabuku znao bi da mi nikada ne bacamo dizajnerske kutije(nedaj boze da ti netko ude u stan i ne vidi kolekciju povr kamina) i da je to sasvim normalna stvar za nas. I Stevo bi rekl da se to tak koristi.

Postoji čak i ogromno tržište za same kutije.

15 godina
offline
Re: Brzo punjenje na Apple Watchu 7 samo uz punjač
sirka666 kaže...

Postoji čak i ogromno tržište za same kutije.

 

(Osim ako netko misli dobit 300 kuna vise za mobitel jer ima kutiju, pa ju kupi ovako, inače šta? Ukras na polici?)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice