Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

poruka: 35
|
čitano: 12.632
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor".
16 godina
offline
Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

Još jedna reklama ht-u, super za te ljude ali mi u ZG-u nemamo te opcije ali srećom imam onaj Kućni Internet od A1 i izvrsno je, još kad mi prebace na 5G biti će odlično pa će mi se živo fućkat za ovo besplatno reklamiranje ht-a na BUG-u.

I Telemach ima Kućni pa si bolje to uzmite nego ht. Sve je bolje od ht-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 7:37 (makopos).
 
6 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
makopos kaže...

Još jedna reklama ht-u, super za te ljude ali mi u ZG-u nemamo te opcije

Dobro, i? Ne želiš valjda reći da, dok god zadnji stanovnik Zagreba ne bude imao sve opcije svih operatera, ostatak Hrvatske ne bi trebao ni pomišljati na bilo kakav napredak?

14 godina
offline
Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

Hahhaha, ono razvijaju tamo ruralni dok u centru velikih gradova gdje imaju brdo potencijalnih korisnika ne provlace optiku, bas genijalno.
Ali dobro sve ce im se to odbiti o glavu, jer dolaze drugi operateri koji provuku optiku i poberu im korisnika, pa poslje nek se misle sta ce im ponuditi da im se vrate. Vecina se nece vratiti ako im ovi sto duvuku optiku to odrade korektno i ponude OK cijenu.

 
3 6 hvala 0
16 godina
online
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
makopos kaže...

Još jedna reklama ht-u, super za te ljude ali mi u ZG-u nemamo te opcije ali srećom imam onaj Kućni Internet od A1 i izvrsno je, još kad mi prebace na 5G biti će odlično pa će mi se živo fućkat za ovo besplatno reklamiranje ht-a na BUG-u.

I Telemach ima Kućni pa si bolje to uzmite nego ht. Sve je bolje od ht-a.

 pa u tome i je stvar

 

vi u ZG imate vise opcija, mozes birat koju optiku ili 5g zelis.

 

svi ostali u manjim mjestima i selima su na prastarom bakrenom vezi

 

vidim da rune i tcom su moje mjesto stavili u listu radova i nadam se u roku 2g da cu imat optiku ili 5g

15 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Ma nemoj....da ne bi slučajno netko nešto imao ako vi nemate u ZG.


Kod mene u selu je bakrena parica stara barem 30 - 40 god. HTov signal na mobitelu je banana.

Srećom pa drugi operateri imaju kakav takav 4G signal 🙂
15 godina
offline
Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

Živio Zaprešić, OKTV i 1gbps priključak.

origin: mrxa
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Gemmy kaže...
vi u ZG imate vise opcija, mozes birat koju optiku ili 5g zelis.

 

 Nemam optiku UOPĆE na biranje, imam opciju onog šita od ADSL-a ili A1 i Telemach kućne 4G, naravno da sam odabrao kućne.

Ht se sam preserava sa ovim ili onim a to što smo platili mi svi vodove to šutite, stalo na sudu jer Nijemac je rekao da šutimo o tome. Šta BUG ne napiše članak o tome? Aha jer bi bilo protiv ht-a.

 

16 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
kipo kaže...
makopos kaže...

Još jedna reklama ht-u, super za te ljude ali mi u ZG-u nemamo te opcije

Dobro, i? Ne želiš valjda reći da, dok god zadnji stanovnik Zagreba ne bude imao sve opcije svih operatera, ostatak Hrvatske ne bi trebao ni pomišljati na bilo kakav napredak?

 Imam opcije kao i svako malo mjesto u državi, tako da nemam apsolutno nikakve koristi od spominjanja nekog "velebnog Zagreba". A od hta mi se riga i bljuje na sve strane  

2 godine
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Gemmy kaže...

 vi u ZG imate vise opcija, mozes birat koju optiku ili 5g zelis.

 

svi ostali u manjim mjestima i selima su na prastarom bakrenom vezi

 

vidim da rune i tcom su moje mjesto stavili u listu radova i nadam se u roku 2g da cu imat optiku ili 5g

 Ma nije točno.

Po gradovima su 85% pokrivene veće stambene zgrade, dočim su po ulicama u kućama koje nisu u centru 85% ljudi na bakru.

tako je i meni, optiku neću dobiti dok sam živ.

 

Ne isplati im se postavljati optiku kroz jednu ulicu od 100metara, u kojoj će se priključiti 5 kuća.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
13 godina
offline
Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

U našem ''gradu'' postoji jedan koji drži kabelsku, ima opciju telefon, tv i internet. Provlači optiku po tom istom ''gradu'', prosjek 10 metara godišnje  

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Kod mene još uvijek bakar sa ispod 4 mbit ili 4g internet sa pingom 100+. Tako da sam fps igre zaboravio. Okolica Čazme.
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih

Probaj sa vanjskom antenom možda se ping smanji a i brzina poveća.

11 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih

da nije Osijek u pitanju?

John Doe
8 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Blue_fatal1ty:

A internet si uzeo preko a1 ili?
Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
gamba kaže...

da nije Osijek u pitanju?

 Nije, tu oko Vž

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
13 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih

Možda možeš do Magićevo g wifi-a? 

13 godina
offline
Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

Ne, poslao sam im upit i nemaju planove za naš ''grad'' kojem je vjerovali ili ne trg jedan veliki parking. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 14:53 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih

Jako,jako loša ponuda OKTV-a.

 

16 godina
offline
Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

Neka idu lijepo u 3pm. U ZG sam 3km zračne linije od trga i dobit ću optiku nikad a možda i kasnije. Odradili su zgrade a kuće 50m od zgrada nisu i niti neće. 

Democracy is not for the people
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Pretpostavljam da im je najjeftinije dograditi 5g mrežu, tako će to vjerojatno i biti za veliku većinu korisnika po selima i rubovima gradova, da omoguće "super brzi internet"
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2022 9:48 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih kor

Ne kužim ekipu koja se kuri na "Zagreb", ko da je tu med i mlijeko, do prije godinu dana imao sam drveni internet na Trešnjevci, dakle sam centar grada,nakon sati i sati izgubljenih sa korisničkom podrškom su mi ljubazno digli na 30M.

Optiku su cijelo proljeće/ljeto slagali u ulici duljine cca. 100m, neka ekipa iz Srbije,Bosne i Makedonije.

4G je do ljetos išao max 10-15M, sad je nekim čudom dignuto na punu brzinu, ajd bar nešto.

U ZG plaćamo deblo za ostatak HR i fino punimo proračun, pogledaj sam davanja koja imamo, tak da prije neg počnete pljuvat po ZG razmislite malo, nismo mi krivi za probleme van "Grada",mi smo u istom dreku ako ne i većem kao i svi vi.

 

 

 

 
1 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
kipo kaže...

Dobro, i? Ne želiš valjda reći da, dok god zadnji stanovnik Zagreba ne bude imao sve opcije svih operatera, ostatak Hrvatske ne bi trebao ni pomišljati na bilo kakav napredak?

 Ne, ali mi isto tako nema smisla da na viksi dobijem optiku prije nego ovdje u gotovo centru Zagreba gdje ulica ima više stanovnika nego cijeli Ludbreg.

Ovo što provlače kroz Zagorje većina tih mjesta se smanjuje (ili da budem dramatičan - odumire). Ovako ispada da provlače optiku koju za kojih 10-15-20 godina budu jeleni i zečevi koristili.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
makopos kaže...

Još jedna reklama ht-u, super za te ljude ali mi u ZG-u nemamo te opcije ali srećom imam onaj Kućni Internet od A1 i izvrsno je, još kad mi prebace na 5G biti će odlično pa će mi se živo fućkat za ovo besplatno reklamiranje ht-a na BUG-u.

I Telemach ima Kućni pa si bolje to uzmite nego ht. Sve je bolje od ht-a.

 

Uzeo bih ja to ali nije flat. A strima se na sve strane (ja, žena i 3 djece svako gleda nešto) pa mi je 600Gb dovoljno za niš. Kada bi lupili flat to bi svakako uzeo jer optiku neću nikad dobiti a kao u glavnom sam gradu i jedina opcija mi je 50 godina stare bakarne parice koje riknu svakih par mjeseci. Naravno da HT to radi jer im to naša krasna i organizirana država dozvoli. Majstori prebacuju centralu na kojoj sam i ja na optiku. Optiku dofuraju do zgrada a nas stariji dio naselja sa obiteljskim kućam tko hebe. I to im grad i HAKOM dozvole. Pa neka mi neko kaže a na koju to centralu da se ja spojim (ispred zgrade iza mene šuma). Da je tu pameti dobijali bi dozvolu po centrali pa izvoli sve korisnike te centrale spoji ili ništa od priče a ne cherry picking kaj ti se može isplatiti u godinu dana. Pogledajte na HAKOMU kartu Zagreba gdje je dostupana optika pa će vam biti jasnije u kakvoj banani mi živimo. Pljuc!!!

Democracy is not for the people
8 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Da je tako kako ti želiš, ne bi nitko dobio optiku. Zašto? Zato što im je kao i svima, pa i tebi, cilj ne biti u minusu i gubitku. Kako su provukli po kućama u V. Gorici i drugim mjestima, tako budu i kod tebe. Kad? Kad im to bude isplativo.
11 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Blago vama svima kad ja u 2022 godini i dalje na H+ signalu...strasno nesto
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
O čemu ti? Ovo je čista HT reklama po kojoj su oni unatrag 20 godina valjda uložili 100 milijardi (čega već) u mrežu a mreža nam najlošija u EU! Hrpa gradova u RH uopće nema optiku ili je ima u par stambenih zgrada u centru.
12 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Mi u Zagrebu? Ja u Zagrebu imam optiku od prije dvije godine i to samo od A1!! Drugi je u mom kvartu nemaju ni u planu!
8 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Tomislav10:

Meni se fućka za medij kroz koji podaci putuju. Zrak, zemlja, voda, žica, staklo - meni se živo jebe i uopće me ne zanima.

Ono što me zanima je koliko kila, mega nečega i po koliko kuna. Kod mene na selu DSL ide 80/50, LTE 150/50. Ne bavim se ilegalnim skidanjem filmova niti glumim internetskog poduzetnika tako da mi je iskorištenost kapaciteta 20%
Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
tomislav10 kaže...
Mi u Zagrebu? Ja u Zagrebu imam optiku od prije dvije godine i to samo od A1!! Drugi je u mom kvartu nemaju ni u planu!

Odgovorio si na moju poruku, ali jedino ti mogu ponoviti isto pitanje kao i makoposu - dobro, i? Zašto misliš da bi ti trebao imati prednost u odnosu na bilo koga drugog? Ti si čak i nivo iznad toga - imaš optiku, ali SAMO od A1 i to je razlog da se nigdje drugo ne uvodi optika dok je ti ne dobiješ od svih ostalih operatera?

15 godina
offline
Re: Brzi i ultra brzi Internet za 150 tisuća novih
Feudalac:
Da drugo se ne isplati.
Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice