Brojni hrvatski IT-jevci i tvrtke nude pomoć za La

poruka: 4
|
čitano: 3.370
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brojni hrvatski IT-jevci i tvrtke nude pomoć za La".
4 godine
offline
Brojni hrvatski IT-jevci i tvrtke nude pomoć za La

Davno sam odustao od te aplikacije. Em objavljuje podatke post festum jer se potresi ne mogu predvidjeti, em ljudi pišu svašta u komentarima, od prostota do "prodajem drva", "prodajem traktor" i sl.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 18:02 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Brojni hrvatski IT-jevci i tvrtke nude pomoć za La

Zna li netko koja je baza podataka u back-endu?

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Brojni hrvatski IT-jevci i tvrtke nude pomoć z

meni ni neradi uopce...udem i gore izbornici i sta god stisnem i svi potresi i blizu mene i jaci potresi..samo bijeli ekran...preko preglednika jos nekako ali app nista...upaljen gps i int sve..al opet

16 godina
offline
Re: Brojni hrvatski IT-jevci i tvrtke nude pomoć z
Filip100able kaže...

meni ni neradi uopce...udem i gore izbornici i sta god stisnem i svi potresi i blizu mene i jaci potresi..samo bijeli ekran...preko preglednika jos nekako ali app nista...upaljen gps i int sve..al opet

 Da ovih dana je prilično beskoristan kad zatrese. Prijavljuje u notifikacciji i šalje na smartwatch potrese od 1.6, 2.1 i sl. a kad grune pravo - gotov je. Ne sviđa mi se da ih ne zanima tehnička pomoć samo pare. Valjalo bi našim firmama onda radije kontaktirati geofizički zavod i napraviti našu aplikaciju. I tako nakon EMSC-a uvijek ispravljaju amplitude. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice