Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

poruka: 36
|
čitano: 10.812
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W".
15 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Odlično, jedva čekam pozive i poruke iz pi*ke mile matere.

 

Za koliko para je Meta prodala podatke svojih korisnika? Nadam se da bude barem malo pokrilo mjesečne gubitke njihovog Metaversa :D

Moj PC  
16 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Zalosno da ima pojedinaca koji misle da je to bezazleno..Eo primjer iz “Uredjene Njamcke”…Zenu zove nepoznat broj, ona se javlja sa “Ja(Da)” umjesto “Hallo”, zovu za “jeftinu struju, nude ugovor”, rekla im je da ju neinteresira i poklopila..3 dana poslje dolazi potvrda da smo uzeli njihove usluge..Nakon natezanja s njima i odvjetnicima, ona je rekla “Ja” bez obzira sto je to bio za nju pozdrav, imaju snimljano “Da” i tu je prica gotova, kao da je potpis stavila….
“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
15 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Uh, nisam znao da je scrapanje zabranjeno.

Bas je zgodna zabava upisati neki telefonski broj, recimo vlastiti +1, u telefonski imenik i onda gledati WhatApp profil-sličice nepoznatih ljudi.

 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Hazzard From da Hood kaže...
Zalosno da ima pojedinaca koji misle da je to bezazleno..Eo primjer iz “Uredjene Njamcke”…Zenu zove nepoznat broj, ona se javlja sa “Ja(Da)” umjesto “Hallo”, zovu za “jeftinu struju, nude ugovor”, rekla im je da ju neinteresira i poklopila..3 dana poslje dolazi potvrda da smo uzeli njihove usluge..Nakon natezanja s njima i odvjetnicima, ona je rekla “Ja” bez obzira sto je to bio za nju pozdrav, imaju snimljano “Da” i tu je prica gotova, kao da je potpis stavila….

 Nema pravo na otkazni period? U hr koliko znam a i u BiH za sve sto se uzme van poslovnih prostorija imas pravo na otkaz ugovora u roku 15 dana bez navodjenja razloga....

15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Bitno da su se hvalili enkripcijom.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

ovo se uklapa s uvođenjem "novog statusa" u vocap. status je "prodano". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni

Sigurno ima. Samo sto je on to cuo od nekog tko je cuo. A taj netko je opet cuo odnekog tko je cuo i sad tu prodava kifle. Da je to tako lako onda bi im samo imenik trebao i zovi. 

Morska glupost.

5 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Tristan kaže...

Sigurno ima. Samo sto je on to cuo od nekog tko je cuo. A taj netko je opet cuo odnekog tko je cuo i sad tu prodava kifle. Da je to tako lako onda bi im samo imenik trebao i zovi. 

Morska glupost.

 I meni to tako izgleda.... 

16 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Počelo je... jutros sam dobio prvi poziv iz inozemstva, a inače me nitko nikad ne zove izvana. Ne javljati se. Pazite i širite to dalje da ljudi znaju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 9:35 (makopos).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Ta Meta ima sigurnost nula bodova.

Prije cca mjesec dana mi je hacknulo FB acc, jos uvijek ne znam kako.

Prije toga mi je bar 10ak frendova javilo isto a i sad svako malo cujem cujem da je nekom uletilo.

Toliko su toga nakupovali i skrpali pod jedno ime da vjerojatno ni sami ne znaju kompletan kod.

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Srecom Whatsapp ne koristim pa nece mojih brojeva biti tamo.

Ocekujem da ce se u Hrvatskoj u bliskoj buducnosti visestruko povecati broj poziva iz “Microsofta”, “Amazona” i sl. s scammerima, AHMMM, operaterima koji imaju teski indijski naglasak.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni

Ma sigurno ima. Nama se "dogodilo" u Njemačkoj da se prijateljica javila. Nije baš da odmah na Ja prva riječ u razgovoru sklapaju ugovor, ne mislim. Ali te šupak s druge strane pokušava što brže zbuniti da nekako izvuče nešto nalik na pristanak. 

Uglavnom, došla je par dana kasnije potvrda da je pretplaćena na vitamine svaka tri mjeseca 100+ eura. Najobičniji vitamini koji u tom obimu koštaju najviše 10, a ne 100 eura u bilo kojoj trgovini mješovite robe.

Ali poslali su uplatnice i prvi paket. Jednostavno im vratili taj paket i zatražili otkazivanje i nije više ništa došlo. Ni vitamini, ni uplatnice, ni opomene.

Međutim svakako, ako vas netko zove s nepoznatog broja i nudi vam nešto, treba ih stjerati u onu stvar.

Čak i da trebate to što vam nude, pretplatite se kasnije na svoju inicijativu i pod svojim uvjetima. 

Ako oni vas zovu, oni vas trebaju, a ne vi njih. Što god da prodaju, poklopiti slušalicu i organizirati svoju kupovinu neki drugi put.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 10:19 (Mandor).
5 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Sad će njuškalo scammeri zvat s "prikupom paketa" i "kurirskom službom", "samo dajte broj kartice da uplatim"

 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Posmatrač kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
Zalosno da ima pojedinaca koji misle da je to bezazleno..Eo primjer iz “Uredjene Njamcke”…Zenu zove nepoznat broj, ona se javlja sa “Ja(Da)” umjesto “Hallo”, zovu za “jeftinu struju, nude ugovor”, rekla im je da ju neinteresira i poklopila..3 dana poslje dolazi potvrda da smo uzeli njihove usluge..Nakon natezanja s njima i odvjetnicima, ona je rekla “Ja” bez obzira sto je to bio za nju pozdrav, imaju snimljano “Da” i tu je prica gotova, kao da je potpis stavila….

 Nema pravo na otkazni period? U hr koliko znam a i u BiH za sve sto se uzme van poslovnih prostorija imas pravo na otkaz ugovora u roku 15 dana bez navodjenja razloga....

 Ima, to je europskim zakonom regulirano pravo..Bit je da je jednostavno "Da" tj "Ja" dovoljno da ti neko zatera nesta 

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
15 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Prvo utvrditi sve cinjenice, a zatim na nivou EU, ukoliko se utvrdi da je doslo do propusta iz nemara/nehaja, odrezati primjerenu kaznu.

To je ono sto se moze uciniti odmah.

 

No kao dugotrrajno rijesenje, na nivou EU, informatiku treba uvesti kao obavezni predmet za vrijeme cijelog skolovanja sa posebnim naglasakom na privatnost i sigurnost.

 

 

Sve drugo osim toga, je/biti ce privremena predstava za javnost, kako za ovaj slucaj, tako i za sve buduce.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 13:28 (syncmaster245b).
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Hazzard From da Hood kaže...
Posmatrač kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
Zalosno da ima pojedinaca koji misle da je to bezazleno..Eo primjer iz “Uredjene Njamcke”…Zenu zove nepoznat broj, ona se javlja sa “Ja(Da)” umjesto “Hallo”, zovu za “jeftinu struju, nude ugovor”, rekla im je da ju neinteresira i poklopila..3 dana poslje dolazi potvrda da smo uzeli njihove usluge..Nakon natezanja s njima i odvjetnicima, ona je rekla “Ja” bez obzira sto je to bio za nju pozdrav, imaju snimljano “Da” i tu je prica gotova, kao da je potpis stavila….

 Nema pravo na otkazni period? U hr koliko znam a i u BiH za sve sto se uzme van poslovnih prostorija imas pravo na otkaz ugovora u roku 15 dana bez navodjenja razloga....

 Ima, to je europskim zakonom regulirano pravo..Bit je da je jednostavno "Da" tj "Ja" dovoljno da ti neko zatera nesta 

 Ako si naivac onda ti netreba ni Ja ni Da, ti ces placat i cutat, a na nivou eu niti jedan ugovor ne vrjedi bez potpisa ili svjedoka, ako zahtjevaju da placas nesto sto oni kazu samo da si ti rekao ja, reces necu placat i ne placas, neka salju opomene i ostalo, u tom slucaju imas dvije opcije, angazujes advokata koji ce ih proganjat, ili pustis da oni tebe tuze a sto se nikad nece ddesti i onda ih oderes....ti scameri sa telefonima su vecinom iz drugih drzava i zovu u neke druge drzave jer zna se tu sta tko radi, ne hapse ih svako malo po eu...

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: &am
15 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Skripta doslovno for i in range(0, 99999999999) i samo ping da vidi jel korisnik ima Whatsapp ili ne.

 

Ne razumijem zasto ima clanaka za ovo

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
mejt kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
Posmatrač kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
Zalosno da ima pojedinaca koji misle da je to bezazleno..Eo primjer iz “Uredjene Njamcke”…Zenu zove nepoznat broj, ona se javlja sa “Ja(Da)” umjesto “Hallo”, zovu za “jeftinu struju, nude ugovor”, rekla im je da ju neinteresira i poklopila..3 dana poslje dolazi potvrda da smo uzeli njihove usluge..Nakon natezanja s njima i odvjetnicima, ona je rekla “Ja” bez obzira sto je to bio za nju pozdrav, imaju snimljano “Da” i tu je prica gotova, kao da je potpis stavila….

 Nema pravo na otkazni period? U hr koliko znam a i u BiH za sve sto se uzme van poslovnih prostorija imas pravo na otkaz ugovora u roku 15 dana bez navodjenja razloga....

 Ima, to je europskim zakonom regulirano pravo..Bit je da je jednostavno "Da" tj "Ja" dovoljno da ti neko zatera nesta 

 Ako si naivac onda ti netreba ni Ja ni Da, ti ces placat i cutat, a na nivou eu niti jedan ugovor ne vrjedi bez potpisa ili svjedoka, ako zahtjevaju da placas nesto sto oni kazu samo da si ti rekao ja, reces necu placat i ne placas, neka salju opomene i ostalo, u tom slucaju imas dvije opcije, angazujes advokata koji ce ih proganjat, ili pustis da oni tebe tuze a sto se nikad nece ddesti i onda ih oderes....ti scameri sa telefonima su vecinom iz drugih drzava i zovu u neke druge drzave jer zna se tu sta tko radi, ne hapse ih svako malo po eu...

 

 Radi se o njemackoj firmi, svakako scam....Ono sto ja znam, provjereno u Njemackoj(tu zivim), Da, preko telefona, je isto kao i potpis i tako ga se tretira, uz to se razgovori snimaju...No svakako isto tako imas pravo 14 dana raskinit ugovor, tzv. "kauferschutz"

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Hazzard From da Hood kaže...
mejt kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
Posmatrač kaže...
Hazzard From da Hood kaže...
Zalosno da ima pojedinaca koji misle da je to bezazleno..Eo primjer iz “Uredjene Njamcke”…Zenu zove nepoznat broj, ona se javlja sa “Ja(Da)” umjesto “Hallo”, zovu za “jeftinu struju, nude ugovor”, rekla im je da ju neinteresira i poklopila..3 dana poslje dolazi potvrda da smo uzeli njihove usluge..Nakon natezanja s njima i odvjetnicima, ona je rekla “Ja” bez obzira sto je to bio za nju pozdrav, imaju snimljano “Da” i tu je prica gotova, kao da je potpis stavila….

 Nema pravo na otkazni period? U hr koliko znam a i u BiH za sve sto se uzme van poslovnih prostorija imas pravo na otkaz ugovora u roku 15 dana bez navodjenja razloga....

 Ima, to je europskim zakonom regulirano pravo..Bit je da je jednostavno "Da" tj "Ja" dovoljno da ti neko zatera nesta 

 Ako si naivac onda ti netreba ni Ja ni Da, ti ces placat i cutat, a na nivou eu niti jedan ugovor ne vrjedi bez potpisa ili svjedoka, ako zahtjevaju da placas nesto sto oni kazu samo da si ti rekao ja, reces necu placat i ne placas, neka salju opomene i ostalo, u tom slucaju imas dvije opcije, angazujes advokata koji ce ih proganjat, ili pustis da oni tebe tuze a sto se nikad nece ddesti i onda ih oderes....ti scameri sa telefonima su vecinom iz drugih drzava i zovu u neke druge drzave jer zna se tu sta tko radi, ne hapse ih svako malo po eu...

 

 Radi se o njemackoj firmi, svakako scam....Ono sto ja znam, provjereno u Njemackoj(tu zivim), Da, preko telefona, je isto kao i potpis i tako ga se tretira, uz to se razgovori snimaju...No svakako isto tako imas pravo 14 dana raskinit ugovor, tzv. "kauferschutz"

 Nisam upoznat sa njemackim zakonima ili pravilima, ali evo moje hrvatsko iskustvo iz prve ruke.

 

21.11.2022. sam primio poziv sa broja telefona +385 95 100 0345 gdje su se predstavili kao Telemach (bivsi Tele2).

U razgovoru su mi ponudili novi ugovor kao zamjenu za postojecu pretplatu (imam neku obiteljsku tarifu, vec sam zaboravio tocno koju ali 4 broja su tamo i sve flat rate).

 

 

Uglavnom, na svaki njihov pokusaj iznudjivanja mog pristanka, odgovorio sam da ne mogu na osnovu telefonskog razgovora donijeti takvu odluku i da, ako je moguce, da mi posalju ponudu na email ili makar SMS sa linkom na njihovu stranicu sa ponudom, kako bih mogao detaljnije prouciti njihove eventualne nove uvjete. Razgovor je zavrsio njihovim zapisivanjem moje email adrese i obecanjem da ce mi poslati ponudu i mozebitne nove uvjete.

 

Danas je 29.11.2022. jos uvijek nisam nista primio.

 

 

Elem, pouka:

 

Sve trazite napismeno i nikakvi pristanci preko telefona.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 13:29 (syncmaster245b).
8 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Zbog iste stvari koja se dogodila facebooku morao sam stavit novi broj. Obrisao sam sve sto ima veze s njima i primarno koristim Signal, ali zbog par kolega na poslu sam morao instalirat whatsapp i opet sad sranje...

Nadam se da ovaj put nisam u toj grupi.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Santana kaže...

Zbog iste stvari koja se dogodila facebooku morao sam stavit novi broj. Obrisao sam sve sto ima veze s njima i primarno koristim Signal, ali zbog par kolega na poslu sam morao instalirat whatsapp i opet sad sranje...

Nadam se da ovaj put nisam u toj grupi.

 Ako i mozda nisi pogodjen ovime, pitanje je samo kad ce se dogoditi opet kada ce te zakaciti.

 

Imam srecu (ali dovoljno godina u guzici) da krug ljudi sa kojima komuniciram na redovnoj bazi (izvan obitelji) je jednoznamenkast broj i prije 6 mjeseci sam uspio sve prebaciti/nagovoriti na matrix protokol (vecina koristi Element kao front end).

 

Ako je dovoljno dobar za Bundeswehr, onda je i za mene.

 

 

U svakom slucaju, zapitajmo se, da li nam stvarno trebaju bas svi ljudi na nekoj chat platformi?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 13:52 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...

 Zapitajmo se i treba li nam stvarno nekakav vojni protokol za komuniciranje s prijateljima?

 Krivo si razumio.

 

Matrix je open source protokol kojeg je nakon razmatranja, prihvatila i vojska.

Ne obrnuto.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...

Ma nebitno, čemu to i zbog čega bi ja tlačio ljude i nagovarao ih da to koriste kad meni šalju poruke?

Imam Signal na mobitelu za kojeg Snowden kaže da je najsigurniji... šta vrijedi kad ga koristi 5 ljudi iz mog imenika i to oni s kojima ni ne pričam često?

Nemoras ih tlaciti, samo pricekaj da ih se zaspama sa Whatsappa nakon ovoga.

 

Sami ce te pitati za Signal ili neku alternativu.

 

Kao sto sam rekao, ja imam srecu da sam spao na manji broj ljudi koje imam zelju cuti svaki dan, a koji su ujedno vecinom informaticari pa tranzicija nije bila problematicna (cak stovise, originalna ideja nije ni bila moja).

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 15:11 (syncmaster245b).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Pa sa takvim stavom nam nit nemre bit bolje.

Ja nemam zivaca za pozive botova svako malo zbog debilne korporacije koju nije briga za sigurnost podataka.

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...

 Tko će te spamat, de se uozbilji, malo-malo su neki leakovi i zapravo nemaš pojma gdje su tvoji podaci već poslani.

Nema nikakve šanse da će ljudi biti spamani ni na whatsappu ni na viberu, taman i da dobiješ neki poziv/poruku, block i doviđenja, ne znam u čemu je problem.

Osim toga, sigurno si kao i svi drugi registriran na 300 webshopova i raznih servisa kojima si ustupio svoje podatke, jel ti možda znaš šta oni rade s njima i gdje će završiti??

 

Čim si kupio smartphone i spojio se na internet pozdravio si se s anonimnošću.

To što ti misliš da si instalacijom jednog appa nešto postigao samo govori da realno nemaš blage veze kako šta funkcionira.

  Ekcuali u konkretnom ovom slucaju "lajes na krivo drvo", sto je razumljivo jer me ne poznajes i mislis da sam informaticki nepismen.

 

No, evo makopos je vec imao prvo iskustvo, kojeg si ti odbacio kao "debilno sirenje paranoje", jer jednostavno mjeris cijeli svijet prema sebi (koliko se dade iscitati iz tvojih upisa u tvom dvotjednom stazu ovdje na forumu) i pritom iskljucujes mogucnost da netko moze imatio drugacija iskustva od tvojega.

 

Mislim (na osnovu nekoliko tvojih upisa ovdje, nazalost nemam veci uzorak) da si los covjek.

 

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 15:35 (syncmaster245b).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...
syncmaster245b kaže...
No, evo makopos je vec imao prvo iskustvo, kojeg si ti odbacio kao "debilno sirenje paranoje"

 Čovjek koji misli da se ne smije javiti na inozemni broj jer će mu se nešto dogoditi (možda će mu indijac skinuti 100 eura) je za mene jako neuka osoba, na razini babe od 90 godina.

Također iskustvo jedne osobe me ni najmanje ne zanima, možda ga ja zvala tetka iz njemačke, a on se uzjebo.

Ako krene masovno spamanje onda će to biti u svim medijma, a onda će i whatsapp uvesti dodatne filtere.

Ukratko, radi se nepotrebna panika i paranoja bez da se išta dogodilo.

 

Isto tako onaj tko preko nekih appova za chatanje traži anonimnost je također na razini babe od 90 godina, ti si realno zalutao u svijet interneta.

Najbolja prevencija za koliko-toliku privatnost je ne dijeliti svoje fotke i detalje iz privatnog života bilo gdje na netu.

A svoj broj telefona, e-mail, adresu, IP i ostale slične podatke nećeš ama baš nikada sakriti, jer to realno danas ni nisu privatni podaci, ostavio si ih na milijun mjesta.

 

Covjek je samo pozvao na oprez (a i usput objasnio da ga nitko ne zove izvana, a pretpostavljam nije niti ocekivao poziv izvana), no ti si ga indirektno okarakterizirao kao debila.

 

To je na nivou kao da nekoga prozoves za sirenje panike ako kaze "ljudi budite oprezni u prometu" jer eto, ti nisi imao niti jednu prometnu nesrecu do sada.

 

Grozno rezoniranje.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...
syncmaster245b kaže...

Covjek je samo pozvao na oprez

 Oprez na šta??

 Ukoliko ne ocekujes poziv iz inozemstva, ne javljati se.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...

Jel tebi dobro ili samo trolaš?

Šta će biti ako se javim na nepoznat broj bilo iz HR bilo iz inozemstva?

 Poslao sam ti PM, prije nego se upustim u daljnju raspravu.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisnika W

Sama cinjenica da dobivam takve pozive me iritira. Ne moraju bit nikakve druge posljedice.

 

Od kad imam novi broj nisam dobio niti jedan takav poziv, a prije bi ih svakodnevno dobivao.

Vidjet cemo do kad ce to trajat.

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brojevi telefona gotovo pola milijarde korisni
Ajatolah kaže...

Ne planiram odgovarati na nikakve pm-ove, ovo je javan forum i rasprava i očito neke ljude treba podučiti određenim stvarima.

Pogotovo zato što je ovo informatički forum, a ne forum domaćica i baba od 90 godina, pa je smješno čitati tu paranoju.

 

Ne postoje nikakve posljedice javljanja na inozeman broj! Samim time ne znam čemu bilo kakvo pozivanje na oprez... oprez od čega??

Znači ili konkretno odgovori ili nemoj mutit vodu nepotrebno.

 

Sve 5.

 

Razumijem.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice