U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

poruka: 48
|
čitano: 13.945
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut".
9 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Bolje spriječiti nego liječiti!

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Da se radi o ekstremno glupim ljudima, dokazuje i činjenica da bi se dovezli vlastitim automobilima, te ujedno bez ikakve zaštite lica (jer tamo su postavljene kamere) išli paliti odašiljače.

 

Čisto jer su glupi, dao bih im jedno 10 godina zatvora. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
46 0 hvala 0
8 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

U Britaniji više nema duhova ni ukletih kuća, pa moraju smisliti nešto novo. Bolje da stradavaju antene nego ljudi (vještice i sl.). 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

-da su samo glupi bilo bi lako.. problem što to ljudi ne rade npr iz glupsoti nego ih netko pošalje, dok je 'razlog' recimo covid, može i marsovci ili što god poželite.. npr plaćaš reket kvartovskom mafijozi, kumu ili ne? Tad ti par lovaca na g5 dođe i porazbija kafić, zbog covida.. ili zato jer ih je posalo gazda, kum.. ili bandić pošalje pmrkove da operu i deratiziraju markov trg.. jednako kao covid, isti razlog, odnosno ako nije virus nisu ni štakori no djelatnik dođe i radi što mu se naredi, pere trg ili razbije odašiljač.

-kad jedog dana kum dogovori tarifu s operaterom, tad uz pomoć posvećene vodice (puni jana..) taj g5 postane zdrav, posvećen i tad će biti pod zaštitom istog kuma odnosno novac određuje štetnost g5 ili interesi, dok glupost samo zloupotrebljavaju kao opravdanje (jer uvjek se pita za razlog, zašto.. a neki razlog mora biti, pa ili zračenje ili marsovci ili bi istraga išla dalje, do kuma..?).

-npr hoće li sad netko postaviti pitanje zloupotrebe gradske fotelje za čišćenje četvrtkom u podne? Neće? Sve je čisto, kao što je čist grad, nakon deratizacije? meni nije baš tako čisto.. :) ili možete za naše gradske kumove reći svašta, da su lopine, uhljebi.. ali da su glupi? Pametni su, za sebe i svoj interes, na teret grada-države.. pošto ne mislim da su ljudi određeni nacijom ili državnom granicom, tj mentalne sposobnosti ne ovise o tome, rekao bi da otočani-uk nisu ništa drugačiji od nas ili lučkih radnika kao i uličnih čuvara reda-kumova-štadnodva.. tj svi smo isti-jednaki-jednakopravni-jednako pametni ili glupi i samo pametni znaju iskoristiti glupost kao opravdanje za svoje ciljeve time eliminiraju mogućnost da ih se nazove glupima, zar ne? :)

 

-npr nije li gluplje ili najpametnije doći do slave kao gangamstyle, jednostavno brojem lajkova i posato senzacija-hit.. što je to, na gluposti zaraditi? to je ultimativna pamet! Obrnuto, mi-ostali koji ne možemo ni pametnim stvrima-poslovima zaraditi ili imati koristi, smo pametni? Kako? Kriterij?

-mafija ne postoji? reket-utjerivači su nestali i žive još samo u filmskom serijalu kum?.. interes, novac, pratiti novac, no kad se kaže covid-zračenje ili glupost tad istraga stane. Glupost? Genijalno ali s pogrešnestrane zakona ili ako policija u to vjeruje tad se treba upitati tko je glup.. lokalni šerifi-kumovi kao naš banditos? Toga na otoku nema? Kul, društvo bez organiziranog kriminala.. osim u filmovima.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 15:52 (ihush).
 
7 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
fredii kaže...

Da se radi o ekstremno glupim ljudima, dokazuje i činjenica da bi se dovezli vlastitim automobilima, te ujedno bez ikakve zaštite lica (jer tamo su postavljene kamere) išli paliti odašiljače.

 

Čisto jer su glupi, dao bih im jedno 10 godina zatvora. 

 a gle, kad bi se od gluposti (dakle, NE neobrazovanosti, nego jednostavno - ne znaju kako uporabom čaše nacrtati kružnicu, primjerice) umiralo, svjetsko bi stanovništvo spalo na nekih 5% sadašnjeg broja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
fredii kaže...

Da se radi o ekstremno glupim ljudima, dokazuje i činjenica da bi se dovezli vlastitim automobilima, te ujedno bez ikakve zaštite lica (jer tamo su postavljene kamere) išli paliti odašiljače.

 

Čisto jer su glupi, dao bih im jedno 10 godina zatvora. 

 To je protoip glupana.
Kod nas dobru stvar odrađuje Pernar - livestrema na fejs, mobitelom preko 4g+ sa nekakvim skenerom :D ..  Dobro što se odmah okupe u liveu i na komentarima. Milina.

Inače, česti su slučajevi kad ekipa kopa septičke ili nekakve zidiće, bazene na svoju ruku pa presjeku optiku.. Odmah je tu policija, sve ograđeno i goni se kaznena odgovornost..
Mislim da i ovu ekipu trebaju tretirat na isti način.. Ipak je to strateška infrastruktura.

5 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog

Pa Britanski policajci i nisu bas na glasu kao tolerantni na ovakve stvari....

9 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Posmatrač kaže...

Pa Britanski policajci i nisu bas na glasu kao tolerantni na ovakve stvari....

 Britanski policajci su bez ovlasti, na primjer nadrogiranog narkomana na ulici mole da se udalji umjesto da ga pendreče, i ne smiju nositi oružje a dok dođe specijalna policija sa oružjem već je pola njih mrtvo.

I prije komentara da izmišljam, živim ovdje i vidim vlastitim očima

12 godina
odjavljen
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog

Dovoljno im je to što još uvijek imaju kraljicu, i voze lijevom stranom ceste. 

16 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
fredii kaže...

Da se radi o ekstremno glupim ljudima, dokazuje i činjenica da bi se dovezli vlastitim automobilima, te ujedno bez ikakve zaštite lica (jer tamo su postavljene kamere) išli paliti odašiljače.

 

Čisto jer su glupi, dao bih im jedno 10 godina zatvora. 

 

Nisu oni glupi, glupo je to sto su radili, ali opet samo sa nase tacke gledista. Verovatno se moze pronadje neka tacka gledanja gde to i nije tako glupo (mada je iskreno ne vidim).

Jednostavno imaju drugacija iskustva u zivotu.

Tebe, mene i mnoge je zivot naucio u nekom momentu da obratimo paznju i budemo oprezni, njih ce zivot tek sada nauci.

 

Za mene je veca glupost to sto sedim ovde i komentarisem ovakve vesti, umesto da sam vani i uzivam u zivotu.

A jos gluplje je to sto sam svestan da to sto radim je glupo a i dalje ne radim ono sto mislim da ne bi bilo glupo :(

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2020 19:30 (cober).
9 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Nismo ni mi nista bolji, i u Osijeku ima ljudi koji se protive 5G. Bas naletim sad na likove u trgovini kak pricaju da ce se udruziti i napadati tornjeve. I to ne "mladi huligani" vec odrasli ljudi sa djecom i obitelji. Oni povezuju 5G s koronom i unistavanjem tornjeva ne misle da stete drugima vec ih spasavaju od korone.
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Kako to da na forumu nema nekoga da to tvrdi ili nisam zapazio? Znam da bi Envy rušio odašiljače po Bosni da se 5g zove AMD 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Dex.pwn kaže...

Dovoljno im je to što još uvijek imaju kraljicu, i voze lijevom stranom ceste. 

 japanci imaju cara i voze jednako po lijevoj strani no ne tamane odašiljače. tu su i klokani, kad smo već kod monarhije, s istom kraljicom. dakle, nije u tom quaka. mi smo, primjerice, prosječno znatno gluplji od britonaca, vozimo kao i većina svijeta, a imamo samo jedan palež, zasad. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Baš me zanima demografska slika tih vandala. Jesu li to Britanci ili novodoseljenici? Da se ovakvo što dogodilo na Balkanu, svi bi rekli - eto ih, balkanci divlji. Ali sada je riječ o Ujedinjenom Kraljevstvu. Ako su to njihovi domaći ljudi, sada i mi možemo upirati prstom i podsmjehivati se. 

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Pise u tekstu: sredinom prošlog mjeseca u Bibinju kraj Zadra bila oštećena besplatna općinska pristupna Wi-Fi točka pod "optužbom" da je riječ o tajno postavljenoj 5G stanici.

 

 

Da li je policija pronasla krivce za unistavanje wi fi tocke i otkrila motiv?

Kao zanimljivost cu navest da je razbijena 1 od 3 wi fi tocke u Bibinjama, i to na nacin da je nestao bakar koji je bio u uređaju. Strah od 5G ili neki prizemniji motivi, trebala bi policija otkriti. Zar jos nisu?

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Pa ne bi te ljude baš nazvao ekstremno glupim pošto ih ima sa fakultetima, ne kupljenim a, govore tečno strane jezike... I opet vjeruju da će ih 5g napraviti zombijima kojima se upravlja ili će jednostavno spržiti mozak.
5 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
bnaci kaže...
Pa ne bi te ljude baš nazvao ekstremno glupim pošto ih ima sa fakultetima, ne kupljenim a, govore tečno strane jezike... I opet vjeruju da će ih 5g napraviti zombijima kojima se upravlja ili će jednostavno spržiti mozak.

 Obrazovan ne znaci i pametan.... Ocigledno....

15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Tuzno je sto stvarno postoji zavjera oko 5g mreza, a to je da kinezi,rusi ko god ne zele 5g u eu i americi jer se pokazalo da brzi i jeftin internet (vidi vraga) ubrzava rast gospodsrstva. Znajuci da su ljudi moroni, plasirali su imbecine teorije zavjere. I bas je to ironija svega sto su ti ljudi izmanipulirani, iako oni tvrde da su svi ostali...
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
zlosobno kaže...
Tuzno je sto stvarno postoji zavjera oko 5g mreza, a to je da kinezi,rusi ko god ne zele 5g u eu i americi jer se pokazalo da brzi i jeftin internet (vidi vraga) ubrzava rast gospodsrstva. Znajuci da su ljudi moroni, plasirali su imbecine teorije zavjere. I bas je to ironija svega sto su ti ljudi izmanipulirani, iako oni tvrde da su svi ostali...

 Zaboravio si staviti smajli ili si ozbiljan... Please reci da je ovo prvo.....

7 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Piiih...., pa to nije ni 78 

 

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Kad kazu iz neutemeljenih razloga, trebali su utemeljiti da nema razloga za brigu od 5G mreze, tako sto bi prvo testirali stetnost i objavili rezultate, a ovako ni jedni ni drugi nisu utemeljeni :).

 

 

 
2 8 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
reyan kaže...

Kad kazu iz neutemeljenih razloga, trebali su utemeljiti da nema razloga za brigu od 5G mreze, tako sto bi prvo testirali stetnost i objavili rezultate, a ovako ni jedni ni drugi nisu utemeljeni :).

Molim moderatora da izbriše ovaj post jer nema dokaza da čitanje istog ne uzrokuje rak...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

pa to se jednostavno riješi...
kriv je David Icke, pa neka njemu telekomi iskopčaju internet 

if only you knew the power of the dark side
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Pa nema veze to dali je nešto utemeljeno ili nije, jednostavno nek bude jasno nekome da ako nekaj raja neće i ne želi zašto to onda na silu uvoditi. Telekomunikacijske firme ne žele kopati rovove i cijevi (dobro Bandić bu napravili žičaru i metro), napravit će se nova kanalizacijska mreža, ali optički kabel od 50 dijela milimetra je problem postaviti. Ne podržavam razbijanje, ali ne podnosim ovu telekomunikacijsku anarhiju da rade kaj im paše a da nikoga ne pitaju dali žele to...ne treba nam 50MBit downloada dovoljan je i 10MBit, ali upload nek bude simetričan downladu
 
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
soner kaže...
Pa nema veze to dali je nešto utemeljeno ili nije, jednostavno nek bude jasno nekome da ako nekaj raja neće i ne želi zašto to onda na silu uvoditi. Telekomunikacijske firme ne žele kopati rovove i cijevi (dobro Bandić bu napravili žičaru i metro), napravit će se nova kanalizacijska mreža, ali optički kabel od 50 dijela milimetra je problem postaviti. Ne podržavam razbijanje, ali ne podnosim ovu telekomunikacijsku anarhiju da rade kaj im paše a da nikoga ne pitaju dali žele to...ne treba nam 50MBit downloada dovoljan je i 10MBit, ali upload nek bude simetričan downladu

 situacija na moru na jednom otoku
A1 home box
4G mreža
van sezone 40+ mbit brzina, ja sam ostao šokiran kako je update 300 MB linuxa prošao brzo
u sezoni 7-8 mjesec 2-4 mbit po danu, 15 mbit od ponoći do 7 ujutro
i to u zoni gdje je repetitor, a mjesto se rapidno širi zadnjih 5 godina
dakle, 4G to jednostavno ne može izdržati...

if only you knew the power of the dark side
14 godina
neaktivan
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Vrlo jednostavno, koliko god neutemeljeno da je štetno, neka ovi dokažu da nije štetno pa neka onda postavljaju i riješen problem.
 
0 6 hvala 0
7 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
PlayMaker10 kaže...
Vrlo jednostavno, koliko god neutemeljeno da je štetno, neka ovi dokažu da nije štetno pa neka onda postavljaju i riješen problem.

 Zanimljivo kak isto nitko nije tražio za 2G, 3G i 4G, a 99% ista tehnologija.

Ah da, postovi na facebooku su sad in...

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog neut

Uvjek je bilo onih za koje bazne stanice "uzrokuju rak", ali niti jedan od njih nije uzeo i bacio mobitel u smece.

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Britaniji 77 stupova telekoma stradalo zbog
Ti ne mislis da nekim ekonomskim konkurentima zapada odogovara da se sire imbecilne teorije zavjere koje mogu usporit ekononski rast? Ne kazem da su ih planski izmislili nego da se doljeva ulje na vatru...ili ti ne vjerujes da je trump doso na vlast pomocu miljardi dezinformacija? ili ti brijes da 5g uzrokuje koronu?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice