Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

poruka: 21
|
čitano: 7.455
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar".
14 godina
online
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

par vrečica s rižom unutra postaviti i za tjedan-dva - 'ko nov!

 

OK, kad ga isfuraš iz salona odmah padne vrijednost 10%, dakle samo 90 milja £....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
18 0 hvala 0
9 godina
offline
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

Plenki vec poslao ponudu.

 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

je, rusi (i ini unutarnji i vanjski neprijatelj, drugovi, koji nikad ne spava) inače ne bi imali pojma kak im je reoplan (odn. 35 milja kante) opal u more zbog cerade, papcima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

Znači, za rušenje f35 ne treba eksploziv, dosta je na njega baciti neku ceradu i on pada. Super, jer jedna raketa Meteor košta oko 1 000 000€, a cerada 5-6 eura, ter je ekonomski puno isplativija. Znači, tko ima puno love gađa raketama, tko nema baca cerade. A što se tiče unutrašnje-vanjskih neprijatelja, mora da su jako umorni i bauljaju okolo crvenih očiju, jer vrag i neprijatelj nikad ne spavaju. A ako marinac koji je objavio snimku nema crvene oči, to znači da nije unutrašnje - vanjski neprijatelj, te ga ne treba hapsiti zbog objavljivanja snimaka.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 20:31 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili

-stara tehnika-taktika uništavanja tenkova u ww2 od heroja nob-a.. u nedostatku brlje (molotovljevog..) može i obična deka-ćebe ili po novom cerada. (..a koliko ih he golruk uništio valter-prle-buha-ostali.. nije ni čudo da je pred kraj rata švabama ponestalo tenkića) :)

 

nego si mislim, nadovezujući na stricjuru, izađe iz salona padne cijena.. pa trebali su ga ostaviti 1-2 god, morsko vino (one boce ća ih bace umore i izvade kad se školjke priljepe), tad skoči cijena.. možda i na zrakoplovku može isti recept, možda bi tad vrijedio duplo-više + kamuflaža, prirodna + multipraktik (amfibijsko) itd.. tj svašta bi pravi pr-marketing mogao tu natipkati a neki šeik povjerovati i platiti.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

 

 

Ruski špijuni su posvuda. I našu SFRJ htjeli su napasti. Informiro i kompanija su samo čekali da sovjetske snage navale na granicu Jugoslavije.

Srećom, stvar je sa petokolonašima bila sređena na vrlo dobar način. Kada to rade Zapadnjaci, to je oke. Kada to rade Slaveni, eh odna nije. Ne može tako.

 

Danas nemamo problema, sa tim, nego smo kolonija tuđih interesa. Te se međusobno mrzimo i koljemo.

------

 

Ovaj kaj je pustio taj video u javnost je budala. Kaj si time dobio. Otkaz, izgon iz oružanih snaga, te titulu izdajnika. 

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
ihush kaže...

-stara tehnika-taktika uništavanja tenkova u ww2 od heroja nob-a.. u nedostatku brlje (molotovljevog..) može i obična deka-ćebe ili po novom cerada. (..a koliko ih he golruk uništio valter-prle-buha-ostali.. nije ni čudo da je pred kraj rata švabama ponestalo tenkića) :)

 

 

 

16 godina
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
ihush kaže...

-stara tehnika-taktika uništavanja tenkova u ww2 od heroja nob-a.. u nedostatku brlje (molotovljevog..) može i obična deka-ćebe ili po novom cerada. (..a koliko ih he golruk uništio valter-prle-buha-ostali.. nije ni čudo da je pred kraj rata švabama ponestalo tenkića) :)

 

nego si mislim, nadovezujući na stricjuru, izađe iz salona padne cijena.. pa trebali su ga ostaviti 1-2 god, morsko vino (one boce ća ih bace umore i izvade kad se školjke priljepe), tad skoči cijena.. možda i na zrakoplovku može isti recept, možda bi tad vrijedio duplo-više + kamuflaža, prirodna + multipraktik (amfibijsko) itd.. tj svašta bi pravi pr-marketing mogao tu natipkati a neki šeik povjerovati i platiti.. :)

 

Širiš dezinformacije, ćebad, deke i cerade su Nijemci koristili protiv partizanskih tenkova, a ne obrnuto

15 godina
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili

-naravno, golruki.. dok je partizanska oklop-divizija poznata po masovnosti, odmah iza eskadrile.. naravno, dezinformacije i priče uz logorsku vatru i narodnu predaju koje ima svako (drugo) selo neovisno u jakobsfildu ili nekom dorfu.. priče su iste, uloge su stvar castinga (a priče i povijest pišu pobjednici)...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
ihush kaže...

-naravno, golruki.. dok je partizanska oklop-divizija poznata po masovnosti, odmah iza eskadrile.. naravno, dezinformacije i priče uz logorsku vatru i narodnu predaju koje ima svako (drugo) selo neovisno u jakobsfildu ili nekom dorfu.. priče su iste, uloge su stvar castinga (a priče i povijest pišu pobjednici)...

 

Sve je lako dostupno uz malo google-fua

 

https://sh.wikipedia.org/wiki/Milka_Bosni%C4%87

 

15 godina
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili

osim usmene predaje (uz logorsku vatru i piće..) postoje i pavi

profi vojske, uključena i cerada.. nešto kao crtići za djecu.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
odjavljen
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
Zar nije Tesla predlagao Jugoslaviji death rays koje bi przile tenkove da sigurne daljine.
15 godina
online
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
Stric_Jura kaže...

par vrečica s rižom unutra postaviti i za tjedan-dva - 'ko nov!

 

OK, kad ga isfuraš iz salona odmah padne vrijednost 10%, dakle samo 90 milja £....

 eno cure sline MORH-u, oni vole takve polovne stvari na akciji, sigurno se već radi rebalans da ubodu i taj deal!

16 godina
offline
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

Meni samo nisu jasne cijene tog zrakoplova koje se spominju...ispada da košta isto ko naši polovni Rafale-i

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
Sjećam se kako sam prije dosta godina u jednom salonu automobila iz znatiželje pitao koji je rok isporuke za jedan njihov luksuzniji model, ako bih uzeo onog na njihovom cjeniku najjeftinijeg (znaš ono - bijela boja, bez dodatne opreme itd).

Trgovac mi je odgovorio da nema pojma, još nikad nikome nisu prodali takav auto! 😀

Zamisli kako je tek s borbenim avionima gdje se toliko toga naknadno dogovara i ugrađuje - jer su bez toga beskorisni.

A gdje su tek rezervni dijelovi, posebni alati, obuka...
...
16 godina
online
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
segregator kaže...

Meni samo nisu jasne cijene tog zrakoplova koje se spominju...ispada da košta isto ko naši polovni Rafale-i

Ne znam kako si došao do te računice. Iako Rafale jest skuplji po komadu, "naši" su dosta jeftiniji od gole cijene F-35.

16 godina
offline
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
Old Iggy kaže...
segregator kaže...

Meni samo nisu jasne cijene tog zrakoplova koje se spominju...ispada da košta isto ko naši polovni Rafale-i

Ne znam kako si došao do te računice. Iako Rafale jest skuplji po komadu, "naši" su dosta jeftiniji od gole cijene F-35.

 

kažu na nekom portalu "In March 2020, defence minister Jeremy Quin stated the price of an F-35B was $115 million (around £88.8 million when using UK Government March 2020 exchange rates)"

16 godina
online
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
segregator kaže...
Old Iggy kaže...
segregator kaže...

Meni samo nisu jasne cijene tog zrakoplova koje se spominju...ispada da košta isto ko naši polovni Rafale-i

Ne znam kako si došao do te računice. Iako Rafale jest skuplji po komadu, "naši" su dosta jeftiniji od gole cijene F-35.

 

kažu na nekom portalu "In March 2020, defence minister Jeremy Quin stated the price of an F-35B was $115 million (around £88.8 million when using UK Government March 2020 exchange rates)"

Yup, Rafale je još nekih 10% skuplji.

No mi ne plaćamo samo zrakoplove već i naoružanje, zemaljsku opremu, školovanje itd.

Cijena "kompleta" novog rafalea je preko 200M eura, za ove koji sad kupuju. UAE, Indija...

3 godine
offline
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

Hrvatski Rafali koštaju oko 550 milijuna eura, odnosno manje od 50m po komadu. Ostalo otpada na obuku, simulator, rezervne dijelove, podršku, naoružanje...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 20:57 (Neflix).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili mar

Voli ronit f-35 ,glumit podmornicu

 

To Each His Own.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Britanci iz mora izvukli srušeni F-35, uhitili
Miro kaže...
Sjećam se kako sam prije dosta godina u jednom salonu automobila iz znatiželje pitao koji je rok isporuke za jedan njihov luksuzniji model, ako bih uzeo onog na njihovom cjeniku najjeftinijeg (znaš ono - bijela boja, bez dodatne opreme itd).

Trgovac mi je odgovorio da nema pojma, još nikad nikome nisu prodali takav auto! 😀

 Ma to te lik pecao na ego da ti proda skuplji model. Dao bi on lijevo jaje da proda i najjeftiniji model

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice