Britanci imaju plan imigrante pratiti pametnim sat

poruka: 4
|
čitano: 6.516
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Britanci imaju plan imigrante pratiti pametnim sat".
15 godina
offline
Britanci imaju plan imigrante pratiti pametnim sat

A kad sam ja rekao ajmo koristiti pametne satove za prepoznavanje riješenja riješenja na ispitima za fakultet pokopalo mi ideju. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Britanci imaju plan imigrante pratiti pametnim sat

ic oke (osobtio ako su "otprije poznati policiji", još iz jaslica), ako ne razlikuju tamnopute od bljedunjavih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Britanci imaju plan imigrante pratiti pametnim sat

Ne znam da li sam dobro shvatio...
Da li se taj sat može skinuti s ruke (kao i svi ostali) ili ne može (kao klasične "nanogvice za praćenje")?

Jer, ako može, onda je to definitivno za nagradu "Glup i gluplji"!
Pet puta dnevno moraš pokazati svoju facu satu, a u međuvremenu možeš raditi što hoćeš?
I koliko satova danas ima stvarno prepoznavanje stvarnog lica (uz pripadajuću tehnologiju, koja mora uključivati bar IR, ne vjerujem da će ineka vrsta LIDAR mapiranja biti implementirana) tako da im se ne mogu podvaliti ni fotografije ni slikonske maske?!

Izgleda mi to kao samo još jedno "pranje love" jer će dobavljači sasvim sigurno na tome "masno" zaraditi, a s vrlo upitnim rezultatima...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2022 23:52 (MladenBan).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Britanci imaju plan imigrante pratiti pametnim
MladenBan kaže...

Ne znam da li sam dobro shvatio...
Da li se taj sat može skinuti s ruke (kao i svi ostali) ili ne može (kao klasične "nanogvice za praćenje")?

Jer, ako može, onda je to definitivno za nagradu "Glup i gluplji"!
Pet puta dnevno moraš pokazati svoju facu satu, a u međuvremenu možeš raditi što hoćeš?
I koliko satova danas ima stvarno prepoznavanje stvarnog lica (uz pripadajuću tehnologiju, koja mora uključivati bar IR, ne vjerujem da će ineka vrsta LIDAR mapiranja biti implementirana) tako da im se ne mogu podvaliti ni fotografije ni slikonske maske?!

Izgleda mi to kao samo još jedno "pranje love" jer će dobavljači sasvim sigurno na tome "masno" zaraditi, a s vrlo upitnim rezultatima...

 Ma ne radi se uopce o tom.

 

Dok se ti brines sto ce vlada oprati pisljivih 6M, danas to nose svi migranti s kaznenom povijesti, sutra svi stanovnici s kaznenom povijesti, a prekosutra svi stanovnici. U tom je problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice