Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa svijet

poruka: 7
|
čitano: 10.175
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa svijet".
15 godina
offline
Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa svijet

ono pravo saznat ćemo tek kad se dokopate njegove šogorice i nećaka u drugom koljenu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa svijet

intel radi i konfekciju za svadbe, ajde bogati...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa svijet

-geni prenose genijalnost.. a kad si the-musk (ime-brand) tad je to recept za biz i bizarnost.

-šogorica će u kuharski tv-show .. jamačno izvrsno-ukusno kuha, ili će u hr-vladu, ili ceo fotelju nove intel-fab za 2nanometra itd.. pri čemu je jedino bitno imati u naslovu 'musk', čak ne da je to onaj-jedan, dovoljno da se rukovao, rod, šogorica.. bilo što. Eto i ja, kao njemački ovčar, potapšao me i ja sam sad nešto kao superdog, budha-božanstvo, baskervilski pesek.. ne običan čoban nego onaj kojeg je musk potapšao dok je otresao kapljice nakon pišanja. (ako transmisija dodirom nije dovoljno uvjerljiva dodajem i aerosol-tekućine što je jače kao za covid)..

 

-da, musk je čudo, čudotvorac ili čudna-tvorevina, frontmen-ime. Kao što smo nekad imali jedan film, epizodu, pjesmu.. imamo danas remake-reboot s dodatnim insertiranim epizodama, kao ono veliki blek dok je bio mali, pa unuk velikog bleka pa blekova žena .. sve do šalica-šalova i slički. Radi tako musk rakete, radi tunele, dobija trilijarde državno-poreznog novca jer ujko želi nešto za sebe u džep i tad je to sve super-ok-legalno (dok se ne otrkije suprotno a za sad razloga za otkrivanje nema..). No dok je sve to radio (samo) musk, još se moglo 'pratiti' mada je već i djeci postajalo čudno, kao kad se upitaju za poklone djedmraza (ono kako on to zna-stigne... ima turbo jelene i čopor patuljaka..) .. i eto genijalnog riješenja, geni, obitelj, do koljena sedmog i njegov brat (tko zna značenje poštapalice-vica, zna..) :)

 

-zapravo, kao pisci knjiga-romana, scenaristi, glazbenici-autori-skladatelji.. zapanjuje nas kao konzumente 'savršenost' recimo priče ili glazbe, ponekad čak i jednostavnost a ispadne super, kao recimo početak pjesme, dum-dum..dum-dum-dum... i glas fredija a stadion poludi jer je izvrsna glazba. Par nota-taktova, svi koji nešto sviraju se upitaju kako to autor smisli, tako jednostavno a dobro-super.. no zato su oni majstori-autori a mi konzumenti ili replikatori kad dobijemo akorde pjesme i riječi. .. isto je za ostatak poslova, biz-izume. Dok u hollywoodu znamo da scenarij ne mora smisliti potpisani autor, možda je netko prodao scenarij hitchkoku-coppoli.. jer i to je biz, pa tako i musk može 'kupiti' scenarij-licencu-biz-ceo fotelju tj kupuju oni njega, ime-lik-sliku-image.. i zapravo nije važno tko, nego da u rečenici postoji riječ musk, pa može i brat, deda-baba.. i šogorica. Radit će isto, identičan job, tj ne radi ništa nego je ime, musk, dok job rade oni koji to i inače rade, šljakeri (u sjeni). Tako svi znamo da nije direktor-šef-vlasnik neke građevinske firme sazidao recimo kuću nego njegovi šljakeri, nije musk kopao tunel ili pilotirao raketu, nego šljakeri, inžinjeri, do čistaća/ice smeća. Što ekšli radi musk? -sjedi, dimi maricu, twita-kenjka.. radi isto što i ja-mi .. ništa :) no razlika je ogromna, on je musk, ja čoban. Moj brat i šogorica nisu brand ne zbog mene nego imena tj fali ime-musk.. četiri slova, rekao bi netko kao četiri takta uvoda pjesme.. lako? da.. no samo neki to znaju napraviti, mi ostali samo slušamo-gledamo-konzumiramo predstavu-izvedbu-show.

.. dok u backu idu bubnjevi.. dum-dum-dum... we, will rock you.. zapanjujuća jednostavnost, milioni ljudi obožava pjesmu jer je naprosto dobra a to je samo pjesma, taktovi.. zabava. Razlika, oni su stvorili glazbu, musk ne mora ništa stvoriti, karikirano to sad može i šogorica ili brat.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa svijet

čekaj dok musk (poznat i kao "hektor kerum") otegne papke. tek će tada, s ostavinskom raspravom, postati zanimljivo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 14:37 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa svijet

-dobila je ponyja? .. nema zlouporabe položaja-moći? nema silovanja?.. :) ili će sve to za nešto godina kad se krenu rastavljati..

-a do tad eto 'startupa' umjetne inteligencije.. duplo-blizanci, tj stvaraju inteligenciju (ako to svojstvo pripišemo ljudskim bićima, životu-djeci) a startup je samo 'začeće' do poroda, nakon godine više nije startup, što se dobro uklapa u prosječnu ljudsku trudnoću.

 

-što misliti, onak kad se pobrojavaju žene-djeca, ko faraoni.. dok dimi žižu, dijeli ponyje, glupira se.. ''oču i ja biti musk!!'' ne astronaut-vatrogasac-rockstar.. nego musk, ili barem brat mu, žena, jahačica, podređeni djelatnk (ica) .. bez spolne diskriminacije pa i mi muški imamo šanse za fertilizaciju i ponyja od muska.. morat ću se približit mu, privuči pažnju, isplativo je. Kasnije mogu prodavati autobiografske potpise, franšize za film, licence za intel-cpu instrukcije .. ako već ne genima onda nečim kao brakom, važno je zvati se ernest musk..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa sv
ihush kaže...

-dobila je ponyja? .. nema zlouporabe položaja-moći? nema silovanja?.. :) ili će sve to za nešto godina kad se krenu rastavljati..

-a do tad eto 'startupa' umjetne inteligencije.. duplo-blizanci, tj stvaraju inteligenciju (ako to svojstvo pripišemo ljudskim bićima, životu-djeci) a startup je samo 'začeće' do poroda, nakon godine više nije startup, što se dobro uklapa u prosječnu ljudsku trudnoću.

 

-što misliti, onak kad se pobrojavaju žene-djeca, ko faraoni.. dok dimi žižu, dijeli ponyje, glupira se.. ''oču i ja biti musk!!'' ne astronaut-vatrogasac-rockstar.. nego musk, ili barem brat mu, žena, jahačica, podređeni djelatnk (ica) .. bez spolne diskriminacije pa i mi muški imamo šanse za fertilizaciju i ponyja od muska.. morat ću se približit mu, privuči pažnju, isplativo je. Kasnije mogu prodavati autobiografske potpise, franšize za film, licence za intel-cpu instrukcije .. ako već ne genima onda nečim kao brakom, važno je zvati se ernest musk..

 Pa vazno je staviti ime i lice nekom brandu, inace je samo dosadna firma koja radi miljarde dok Ujko ubacuje pare. Gledaj Boeing, ista stvar, drzavni projekt, drzavni novci samo su oni koje rade tu su diskretniji. Dok ne pobiju par stotina ljudi (desava se). 

Ali je vazna poruka da svi mi mozemo ostvariti americko-juzno-africki san i biti miljarderi. Treba samo imati pamet i kredit od roditelja od par miljuna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2022 16:31 (Popaj II).
15 godina
offline
Re: Brat Elona Muska od Intela preuzeo posao sa sv
Popaj II kaže...
..


Ali je vazna poruke da svi mi mozemo ostvariti americko-juzno-africki san i biti miljarderi. Treba samo imati pamet i kredit od roditelja od par miljuna.

 -ne baš svi, npr b.gates je imao roditelje, majka u ibm-u.. rimac, musk.. obitelj, veze, utjecaj, više kao aristokracija i plava krv.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice