Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

poruka: 52
|
čitano: 9.793
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o".
5 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Tko ima, dat će mu se još pa će obilovati, a onome tko nema oduzet će se i ono što ima.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Istina sve, umjesto da sam na Bora Bori sa 10 žena ja budala doma uživam za Božić sa ženom i djetetom 

TheVeka
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Hehe na bugovom forumu ce se jos pojaviti Satoshi nakamoto oa ce nam objasnjavat kako sklapa sjedala za folcike u duisburgu 🤣

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
R36 kaže...

Ovi forumski magnati koji su ulozili u bitcon "silnu" lovu...

 

Da ste Vi ulozili neku lovu i da ste sad u nekom brutalnom plusu ne bi vi sad imali vremena komentirat po bug forumu.

 

Bili bi na Bora Bori s 10 zena, pili sampanjac i bacali lovu okolo i Bug forum Vam ne bi bio na kraj pameti.

 

 

 Ono sto ti i mnogi drugi ne kuze je da ne moras uloziti u bitcoin hrpu novaca, niti moras postati milijunas na racun rasta cijene bitcoina. Ulaze se onoliko koliko se moze bez da se osjeti i pokupis profit ako hoces. Nebitno bilo to 1000, 10000, 100000 ili 10 milijuna kuna. Sjedit na kesu je najgora moguca stvar, inflacija radi svoje.

 

Par ljudi iz mog drustva nisu postali multimilijunasi, ali su uz pomoc bitcoina kupili kuce, stanove ili vikendice. Sasvim pristojno, bez obzira sto nije Bora Bora.

 

Trubim tu vec neko vrijeme o dca metodi, kao prilicno sigurnoj dugorocnoj taktici za ulaganje u bitcoin. Evo jednog mog posta iz  ljeta 2019 gdje sam pricao o tome

 

Ja ne znam samo otkud ti ideja da je samo par pojedinaca zaradilo na BTC.U ovih 10 godina otkad je BTCa,samo cca 65-70 dana je bio iznad trenutne razine ($10650), sve ostalo je bio ispod,i uglavnom debelo ispod te cijene.A cak i ovi koji su kupili na 19-20k ako su bili pametni i hodlali ce na kraju profitirati.

 

Evo ti jednostavne racunice kako bi izgledalo da si poceo ulagati u BTC za vrijeme najveceg hajpa, znaci u najnepovoljnije  moguce vrijeme, da si na pocetku svakog mjeseca ulozio $100,ovoliko bi dobio BTCa:

 

12/2017  0.0098
01/2018  0.0070
02/2018  0.0097
03/2018  0.0096
04/2018  0.0142
05/2018  0.0108
06/2018  0.0133
07/2018  0.0155
08/2018  0.0128
09/2018  0.0141
10/2018  0.0151
11/2018  0.0158
12/2018  0.0248
01/2019  0.0266
02/2019  0.0289
03/2019  0.0259
04/2019  0.0253
05/2019  0.0186
06/2019  0.0116

 

Sve skupa bi ulozio $1900 a dobio  0.3094 BTC koji danas vrijede $3300 . A to je najnepovoljniji moguci slucaj gdje si uletio kad je poceo fomo.A vi se tjesite da je vecina u gubitku.

 

 

 

Onaj tko je nastavio ulagati od tada pa do danas ulozio bi $3700 USD i imao cca 0.5 BTC koji danas vrijedi $13,900 sto je profit od 275%.  Ili ajmo ovako, onaj tko je poceo ulagati u trenutku kad sam napisao post ulozio bi do danas $1900 i imao 0.2 BTC koji trenutno vrijedi $5600. Skoro 200% profit u godinu i pol.

 

 

 edit: da se razumijemo, ovo nije savjet da se sada ubaci zivotna ustedjevina u btc, to bi bila debilana, nego da se pomalo ulaze i time smanji rizik.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 9:39 (geronimo4661).
11 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
geronimo4661 kaže...

 Ono sto ti i mnogi drugi ne kuze je da ne moras uloziti u bitcoin hrpu novaca, niti moras postati milijunas na racun rasta cijene bitcoina. Ulaze se onoliko koliko se moze bez da se osjeti i pokupis profit ako hoces. Nebitno bilo to 10000, 100000 ili 10 milijuna kuna. Sjedit na kesu je najgora moguca stvar, inflacija radi svoje.

 eh da, kad se ludilo 2017. zahuktavalo, taman sam prodao neku nekretninu jedno jutro i sa 20 keka eura viška razmišljao jel bi mogao ubaciti barem par somova u kripto

ciljao sam eth dok je bio na 10 usd, par sati brljao po tržnicama, pokušao napraviti account, pa slikaj osobnu, pa slikaj vozačku, pa neće prihvatit, odustao i drugo jutro otišao sa ženom u amsterdam

ideje o kriptu nestale su u dimu, dok nakon par mjeseci nisam bacio oko i vidio da je eth otišao na parsto dolara, pa onda još više i ostalo je povijest koje se nerado sjećam 

to ti je tako kad imaš priliku u kratkom vremenu ustostručit ulog i propustiš to

3 godine
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Eh dok se filozofi dogovore jel Bitcoin vrijedi ili ne, evo njega već na $27500 :)

 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
geronimo4661 kaže...
R36 kaže...

Ovi forumski magnati koji su ulozili u bitcon "silnu" lovu...

 

Da ste Vi ulozili neku lovu i da ste sad u nekom brutalnom plusu ne bi vi sad imali vremena komentirat po bug forumu.

 

Bili bi na Bora Bori s 10 zena, pili sampanjac i bacali lovu okolo i Bug forum Vam ne bi bio na kraj pameti.

 

 

 Ono sto ti i mnogi drugi ne kuze je da ne moras uloziti u bitcoin hrpu novaca, niti moras postati milijunas na racun rasta cijene bitcoina. Ulaze se onoliko koliko se moze bez da se osjeti i pokupis profit ako hoces. Nebitno bilo to 1000, 10000, 100000 ili 10 milijuna kuna. Sjedit na kesu je najgora moguca stvar, inflacija radi svoje.

 

Par ljudi iz mog drustva nisu postali multimilijunasi, ali su uz pomoc bitcoina kupili kuce, stanove ili vikendice. Sasvim pristojno, bez obzira sto nije Bora Bora.

 

Trubim tu vec neko vrijeme o dca metodi, kao prilicno sigurnoj dugorocnoj taktici za ulaganje u bitcoin. Evo jednog mog posta iz  ljeta 2019 gdje sam pricao o tome

 

Ja ne znam samo otkud ti ideja da je samo par pojedinaca zaradilo na BTC.U ovih 10 godina otkad je BTCa,samo cca 65-70 dana je bio iznad trenutne razine ($10650), sve ostalo je bio ispod,i uglavnom debelo ispod te cijene.A cak i ovi koji su kupili na 19-20k ako su bili pametni i hodlali ce na kraju profitirati.

 

Evo ti jednostavne racunice kako bi izgledalo da si poceo ulagati u BTC za vrijeme najveceg hajpa, znaci u najnepovoljnije  moguce vrijeme, da si na pocetku svakog mjeseca ulozio $100,ovoliko bi dobio BTCa:

 

12/2017  0.0098
01/2018  0.0070
02/2018  0.0097
03/2018  0.0096
04/2018  0.0142
05/2018  0.0108
06/2018  0.0133
07/2018  0.0155
08/2018  0.0128
09/2018  0.0141
10/2018  0.0151
11/2018  0.0158
12/2018  0.0248
01/2019  0.0266
02/2019  0.0289
03/2019  0.0259
04/2019  0.0253
05/2019  0.0186
06/2019  0.0116

 

Sve skupa bi ulozio $1900 a dobio  0.3094 BTC koji danas vrijede $3300 . A to je najnepovoljniji moguci slucaj gdje si uletio kad je poceo fomo.A vi se tjesite da je vecina u gubitku.

 

 

 

Onaj tko je nastavio ulagati od tada pa do danas ulozio bi $3700 USD i imao cca 0.5 BTC koji danas vrijedi $13,900 sto je profit od 275%.  Ili ajmo ovako, onaj tko je poceo ulagati u trenutku kad sam napisao post ulozio bi do danas $1900 i imao 0.2 BTC koji trenutno vrijedi $5600. Skoro 200% profit u godinu i pol.

 

 

 edit: da se razumijemo, ovo nije savjet da se sada ubaci zivotna ustedjevina u btc, to bi bila debilana, nego da se pomalo ulaze i time smanji rizik.

 

 

 

Sorry ali s malom lovom ne igram niti mi se da zajebavat za 10 - 20 - 30000kn

 

Kucu imam, vikendicu ima, auto imam, zenu imam, djete imam i drugo na putu. Sve sto trebam imam. Posao imam, zena posao ima, prije 6mj smo zena i ja firmu otvorili tako da i to imam.

Neki bi rekli kriza za otvaranje firme, a ja im kazem...cekam spreman kao zapeta puska da ova Corona prode. 

 

Iskreno ja i frend smo htjeli 2016.god ulozit svako po 20.000 eura kad je bitcoin bio to ljeto 3600 dolara...

Da li mi je krivo sad. Nije, jer znam da ga ni sada kad je 26.000 dolara ne bi prodao.Nikad me takve piramidalne sheme nisu zanimale. 

 

Drugi frend koji je bankar je ulozio finu lovu - nije htio reci koliko ali kroz pricu oko 50.000 eura kad je bitcoin bio oko 2500 dolara. Nije ga prodao prije 2-3 godine kad je u ovo vrijeme bio oko 20.000 dolara

Ja ga pitam zasto. Kaze : to mi je lova za igranje, ulozio sam i pomirio se s tim da cu popusit. Ne dizem dok ne dode do 100.000 dolara.

 

Nastavno na sve to...ima u obitelji one koji imaju bitcoin, nije da nemam. A oni su isto bili biseri pa su ulozili malu lovu.

 

Vise bi se sad zivcirao da sam ulozio 1000-2000 eura nego kad nisam nista ulozio.Uvijek bi sam sebi rekao sta nisam vise para stavio.

Osim ovih bug clanaka koje proletim, ne pratim bitcoin pa mi se j...

Ni meni u dzep ni meni iz dzepa

 

12 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Ps. sad zovem svoju obitelj i pitam jer imate jos uvijek Bitcoin.

Kazu mi : Nismo ga nikad ni imali.Imamo citiram "imamo ripple, monero, stellar itd.."

 

Rekoh bravo za vas.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
R36 kaže...

 

Kucu imam, vikendicu ima, auto imam, zenu imam, djete imam i drugo na putu. Sve sto trebam imam. Posao imam, zena posao ima, prije 6mj smo zena i ja firmu otvorili tako da i to imam.

 Znači bankar si, ali i umjereni obiteljski čovjek, ali istovremeno pojam bogatstva ti je Bora Bora u društvu 10 žena, dok Bitcoin inače ne pratiš ali ga stalno komentiraš na forumu?

 

P.S. Bitcoin 2016. nikad nije dosegao 3600 dolara, maksimalna cijena mu je te godine bila 975 dolara.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 11:48 (BroccDaRock).
16 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
BroccDaRock kaže...
R36 kaže...

 

Kucu imam, vikendicu ima, auto imam, zenu imam, djete imam i drugo na putu. Sve sto trebam imam. Posao imam, zena posao ima, prije 6mj smo zena i ja firmu otvorili tako da i to imam.

 Znači bankar si, ali i umjereni obiteljski čovjek, ali istovremeno pojam bogatstva ti je Bora Bora u društvu 10 žena, dok Bitcoin inače ne pratiš ali ga stalno komentiraš na forumu?

 

P.S. Bitcoin 2016. nikad nije dosegao 3600 dolara, maksimalna cijena mu je te godine bila 975 dolara.

Bravo, prestigo si me s istim komentarom, staloženi obiteljski čovjek popuje nama da imamo BTC o kojem pričamo da imamo sad bi bili na Bora Bori sa 10 žena.....evo da ga umirim malo pa da budem kao i njegov pajdno bankar, možda me zavoli, moji nalozi na prodaji na par exchangea stoje na 99.990USD. Ak se prodaju ikad super, ak se ne prodaju nikad super (prežalio sam tih par hiljada usd još 2013.). Hardware wallet je u sefu banke kod pajde tvog i ne dira se dok dijete ne bude 18 zajedno sa 18 boca whiskeya (svake godine za djetetov rođendan nova se kupuje i sprema). "Stoji ko zapeta puška kad corona prođe"....dok čekaš corona i prilike prolaze...a tvoj R36 s kojim bi impresionirao komade na Bora Bori voze drugi malo hrabriji koji ne čekaju. Pozdravi dragu

TheVeka
12 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
BroccDaRock kaže...
R36 kaže...

 

Kucu imam, vikendicu ima, auto imam, zenu imam, djete imam i drugo na putu. Sve sto trebam imam. Posao imam, zena posao ima, prije 6mj smo zena i ja firmu otvorili tako da i to imam.

 Znači bankar si, ali i umjereni obiteljski čovjek, ali istovremeno pojam bogatstva ti je Bora Bora u društvu 10 žena, dok Bitcoin inače ne pratiš ali ga stalno komentiraš na forumu?

 

P.S. Bitcoin 2016. nikad nije dosegao 3600 dolara, maksimalna cijena mu je te godine bila 975 dolara.

Rekao sam da imam frenda bankara...

Imam frenda doktora pa nisam doktor.

 

Znam da je bitcon bio to ljeto 3600 dolara, tu negdje. Siguran sam kao da je bilo jucer.

Nasao sam...vidi sliku...ljeto 2017.god

 

Vase ponasanje na forumu je kao Vuk s Wall Streeta. Vi kao imate bitcoin i sad se nama ostalim "rugate" sto mi u to ne vjerujemo tj sto ga nemamo.

 

Na osnovu tog vaseg ponasanja sam ja zakljucio ovo oko Bora Bore.

Kao mi "jadnici" nismo prepoznali priliku.

 

Kaze mi obitelj da imaju dosta tog repplea i ako on skoci kao bitcoin da cu biti miljunas, jer ce djelit lovi.Vidim da ima nade i za mene.

 

Komentoram ono s cim nas se maltretira na forumu. Prvo je bila Corona pa cjepivo a sad bitcoin.

 

U svakom slucaju kolege. Nisam tip koji je jalan, tako da ako se tko od Vas obogati na bitcoinu meni ce biti drago.

 

Za mene je novac prolazna stvar : danas ga imas, sutra ga nemas i tako u krug.

 

 

12 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
TheVeka kaže...
BroccDaRock kaže...
R36 kaže...

 

Kucu imam, vikendicu ima, auto imam, zenu imam, djete imam i drugo na putu. Sve sto trebam imam. Posao imam, zena posao ima, prije 6mj smo zena i ja firmu otvorili tako da i to imam.

 Znači bankar si, ali i umjereni obiteljski čovjek, ali istovremeno pojam bogatstva ti je Bora Bora u društvu 10 žena, dok Bitcoin inače ne pratiš ali ga stalno komentiraš na forumu?

 

P.S. Bitcoin 2016. nikad nije dosegao 3600 dolara, maksimalna cijena mu je te godine bila 975 dolara.

Bravo, prestigo si me s istim komentarom, staloženi obiteljski čovjek popuje nama da imamo BTC o kojem pričamo da imamo sad bi bili na Bora Bori sa 10 žena.....evo da ga umirim malo pa da budem kao i njegov pajdno bankar, možda me zavoli, moji nalozi na prodaji na par exchangea stoje na 99.990USD. Ak se prodaju ikad super, ak se ne prodaju nikad super (prežalio sam tih par hiljada usd još 2013.). Hardware wallet je u sefu banke kod pajde tvog i ne dira se dok dijete ne bude 18 zajedno sa 18 boca whiskeya (svake godine za djetetov rođendan nova se kupuje i sprema). "Stoji ko zapeta puška kad corona prođe"....dok čekaš corona i prilike prolaze...a tvoj R36 s kojim bi impresionirao komade na Bora Bori voze drugi malo hrabriji koji ne čekaju. Pozdravi dragu

Drago mi je...sto ja nisam hrabriji.

 

U svakom slucaju dao si mi dobru ideju...ovo 18 boca Johnnie-a za 18 rodendan.

 

16 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
R36 kaže...
TheVeka kaže...
BroccDaRock kaže...
R36 kaže...

 

Kucu imam, vikendicu ima, auto imam, zenu imam, djete imam i drugo na putu. Sve sto trebam imam. Posao imam, zena posao ima, prije 6mj smo zena i ja firmu otvorili tako da i to imam.

 Znači bankar si, ali i umjereni obiteljski čovjek, ali istovremeno pojam bogatstva ti je Bora Bora u društvu 10 žena, dok Bitcoin inače ne pratiš ali ga stalno komentiraš na forumu?

 

P.S. Bitcoin 2016. nikad nije dosegao 3600 dolara, maksimalna cijena mu je te godine bila 975 dolara.

Bravo, prestigo si me s istim komentarom, staloženi obiteljski čovjek popuje nama da imamo BTC o kojem pričamo da imamo sad bi bili na Bora Bori sa 10 žena.....evo da ga umirim malo pa da budem kao i njegov pajdno bankar, možda me zavoli, moji nalozi na prodaji na par exchangea stoje na 99.990USD. Ak se prodaju ikad super, ak se ne prodaju nikad super (prežalio sam tih par hiljada usd još 2013.). Hardware wallet je u sefu banke kod pajde tvog i ne dira se dok dijete ne bude 18 zajedno sa 18 boca whiskeya (svake godine za djetetov rođendan nova se kupuje i sprema). "Stoji ko zapeta puška kad corona prođe"....dok čekaš corona i prilike prolaze...a tvoj R36 s kojim bi impresionirao komade na Bora Bori voze drugi malo hrabriji koji ne čekaju. Pozdravi dragu

Drago mi je...sto ja nisam hrabriji.

 

U svakom slucaju dao si mi dobru ideju...ovo 18 boca Johnnie-a za 18 rodendan.

 

Samo prave stvari se broje, ništa red, gold...i ostali acetoni 

 

TheVeka
12 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
TheVeka kaže...
R36 kaže...
TheVeka kaže...
BroccDaRock kaže...
R36 kaže...

 

Kucu imam, vikendicu ima, auto imam, zenu imam, djete imam i drugo na putu. Sve sto trebam imam. Posao imam, zena posao ima, prije 6mj smo zena i ja firmu otvorili tako da i to imam.

 Znači bankar si, ali i umjereni obiteljski čovjek, ali istovremeno pojam bogatstva ti je Bora Bora u društvu 10 žena, dok Bitcoin inače ne pratiš ali ga stalno komentiraš na forumu?

 

P.S. Bitcoin 2016. nikad nije dosegao 3600 dolara, maksimalna cijena mu je te godine bila 975 dolara.

Bravo, prestigo si me s istim komentarom, staloženi obiteljski čovjek popuje nama da imamo BTC o kojem pričamo da imamo sad bi bili na Bora Bori sa 10 žena.....evo da ga umirim malo pa da budem kao i njegov pajdno bankar, možda me zavoli, moji nalozi na prodaji na par exchangea stoje na 99.990USD. Ak se prodaju ikad super, ak se ne prodaju nikad super (prežalio sam tih par hiljada usd još 2013.). Hardware wallet je u sefu banke kod pajde tvog i ne dira se dok dijete ne bude 18 zajedno sa 18 boca whiskeya (svake godine za djetetov rođendan nova se kupuje i sprema). "Stoji ko zapeta puška kad corona prođe"....dok čekaš corona i prilike prolaze...a tvoj R36 s kojim bi impresionirao komade na Bora Bori voze drugi malo hrabriji koji ne čekaju. Pozdravi dragu

Drago mi je...sto ja nisam hrabriji.

 

U svakom slucaju dao si mi dobru ideju...ovo 18 boca Johnnie-a za 18 rodendan.

 

Samo prave stvari se broje, ništa red, gold...i ostali acetoni 

 

 To to...samo jakooo.

5 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
pohlepa je gadna stvar....kad izaći to je pitanje svih pitanja...koliko mi je dosta...100%...200%...300%...1000%

izađeš sad kad je 27500 a on za 30 dana 37500...ili te pohlepa ponese i čekaš tih 37500 a on bude 17500

a to mudrovanje oko bitcon... Pevex je bio 170kn...a sad ga možeš po 500kn prodati...i još je isplatio skoro 200kn dividende... znači kad bi ga prodao za 500+200 dividende to je 700kn a bio je 170

zlato je prije 10 godina bilo 3 puta jeftinije

najlakše je sad mudrovati i svoje uspješno kockanje drugima nabijati na nos...međutim kockari pričaju samo o dobitku...nitko od njih ne govori o gubitku

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Moram bit iskren da mislim se uložit u kripto ali onda uvijek odustanem. Skuzio sam da to je super pratit malo trendove pratis mjesec dva investiras ako ode gore prodaš i možda zaradis... 

S druge strane recimo sad ima tona dionica tvrtki cije poslovanje je pogođeno covidom di su dionice pale za ogromne vrijednosti i kad se vrati to u normalu netko ce uzeti lipu zaradu... Ovdje je to preriskantno... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
covid je srušio dionice...znam iz prve ruke:(...u siječnju rivp je bila 39kn...da bi u jednom trenutku bila 18 kn....sad je 28 kn...čim se sezona vrati na normalno ode to na normalnih 35 i više kuna

znači tko je kupio za 18kn..sad može po 28kn s tim da je dionica imala i dividendu

zadnjih 2 miseca se burza oporavila za više od 50%... znači bilo je prilike za zaradom tko je ima muda da uloži

s tim da kod dionica ipak postoje ozbiljne ekonomske analize i tvrtke su dužne davati financijska izvješća...te tvrtke iza sebe imaju opipljive nekretnine...znači imaju neku fizičku vrijednost...kao i zlato

kod bitcoin toga nema


evo svatko tko želi može RIVP po 28kn...u siječnju2020 je bila 39 i opet će ona doći do toga čim se vratimo na staro u svezi turizma

i sve te priče o apokalipsi su za K...sve će se opet vratiti na staro...2022...2023:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
11 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
TheVeka kaže...

Samo prave stvari se broje, ništa red, gold...i ostali acetoni 

 

 tako je stari od jednog prijatelja skupljao whiskače godinama, putovao svako malo do engleske i svaki put nova boca, čuvao ih kao kolekciju, sve boca do boce ekstra skupe pijače

dok jednom nisu otišli u crikvu preko ljeta, a prijatelj napravio višednevni tulum

kad se prijatelj probudio negdje treći dan tuluma, skoro da nije umro od šoka, boce whiskača otvorene po svuda, polupopijene... marva pijana izguštala ono što stari kolekcionar nije htio nit pomirisat 

11 godina
neaktivan
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Da ja gledam cruise kompanije u 6 mjesec carnival je bio na 7$ sad je vec na 20tak$ ncl rcl i slicni kad se oporave neki ce zaradit veliku lovu 🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
HCMAA kaže...
covid je srušio dionice...znam iz prve ruke:(...u siječnju rivp je bila 39kn...da bi u jednom trenutku bila 18 kn....sad je 28 kn...čim se sezona vrati na normalno ode to na normalnih 35 i više kuna

znači tko je kupio za 18kn..sad može po 28kn s tim da je dionica imala i dividendu

zadnjih 2 miseca se burza oporavila za više od 50%... znači bilo je prilike za zaradom tko je ima muda da uloži

s tim da kod dionica ipak postoje ozbiljne ekonomske analize i tvrtke su dužne davati financijska izvješća...te tvrtke iza sebe imaju opipljive nekretnine...znači imaju neku fizičku vrijednost...kao i zlato

kod bitcoin toga nema


evo svatko tko želi može RIVP po 28kn...u siječnju2020 je bila 39 i opet će ona doći do toga čim se vratimo na staro u svezi turizma

i sve te priče o apokalipsi su za K...sve će se opet vratiti na staro...2022...2023:)

 Ne samo RIVP, nego i ostale dividenduše, ADPL, ZABA, KODT (čak isplatio redovnu dividendu usred krize), ERNT, HT, JDGT. Sve isplaćuju dividende kad su dobra vremena.

16 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Horatio_Hornblower kaže...

Da ja gledam cruise kompanije u 6 mjesec carnival je bio na 7$ sad je vec na 20tak$ ncl rcl i slicni kad se oporave neki ce zaradit veliku lovu 🤣

gledaj EV kompanije i sve kaj je vezano uz EV, ovakav hype se vidi mozda dvaput u zivotu.

ko je uspio prije ljeta ugrabit nesto..

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o
Skočil je jučer na 28500 ak se ne varam?
Računaj da če max zaliha bitcoina bit oko 18 miljuna,tak da ako svaki miljunaš na svijetu poželi imat samo jedan bitcoin,može ga fafat.Na svijetu je puno više miljunaša i miljardera od 18 miljuna.
Plus ako se veliki investitori još više upletu u sve to..pfff..rast če on još jaaako puno.
Nadam se samo da če podič i alt coine,onda smo na konju,kak se veli.. :)
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice