Boston Dynamics ne želi da se njihove robote oprem

poruka: 19
|
čitano: 5.978
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Boston Dynamics ne želi da se njihove robote oprem".
15 godina
offline
Boston Dynamics ne želi da se njihove robote oprem

sori, doc, ne mogu ja to. ako redovno ne naoružujem svoje robote iz bostonova dynamicsa interbalističkim subpotkontinetalnim maljutkama m-42, u vakuumu mi pukne intrakranijalni filum, koji sprječuje otpadanje ušiju. to ne samo da boli, nego odmah dobijem epizodu jer mi se to odrazi. kokoši to opaze i više ne daju vunu, krave ne pjevaju, ovce se nekontrolirano rastrče i razmnažaju međusobno, voćnjak mi usahne od muke i sto ostalih đavola se namah nakoti. sve sam probao, čak i intravenirao preko advokata ali ne mogu. žao mi je. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 18:24 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Nije trol pitanje, da se odmah ogradim - pedijatar i vojska/naoružanje? Wtf?
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 19:11 (silvio3105).
 
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Sad ce te proglasiti antivakserom
16 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
silvio3105 kaže...
Nije trol pitanje, da se odmah ogradim - pedijatar i vojska/naoružanje? Wtf?

 Ratna su vremena, više ništa nije čudno...

6 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
silvio3105 kaže...
Nije trol pitanje, da se odmah ogradim - pedijatar i vojska/naoružanje? Wtf?

 Nije trol odgovor, da se odmah ogradim.

Prije nego sam specijalizirao pedijatrijsku intenzivnu medicinu, bio sam u specijalnoj policiji, ZNG i vojni liječnik na bojišnici, u ratu, od 91. do 95. Imam čin bojnika. 

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
7 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
silvio3105 kaže...
Nije trol pitanje, da se odmah ogradim - pedijatar i vojska/naoružanje? Wtf?

Neki dan se lik žali da se Doc više razumije u pimpeke od njega, sad se ti žališ da se razme u naoružanje - s nestrpljenjem čekam sljedeći članak 

 

 

P.S. evo i ja ću se uključit: Doc, imaš bolju bradu od mene, WTF?

 

pan y agujas
15 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Ajar kaže...

sori, doc, ne mogu ja to. ..

  ...

ma pusti (proći će..).. tj nije to dynamičarski PR izbacio kao neku mudrost, nego pravna ograda, klasičan disklejmer (čime tad odriču odgovornost, tj naknadu.. jer to je USA). Tak da, kao da tog nema, jedino osobe koje se pri tom ozljede (neovisno s koje strane okidača) neće dobiti naknadu od dynama (nogometni klub?) .. odnosno nezadovoljan kupac neće moći vratiti peseka (ili terminator-2a) jer 'nema pripremljen kompatibilan nosač optike, bazuke, mac2 i railguna.. kao ni usb-c i usa punjač-adapter :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Boston Dynamics ne želi da se njihove robote oprem

političke elite ne vole konkurenciju...robot vojnik za širenje demokracije može...naoružani robot za zaštitu vlastitog doma ne može

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Boston Dynamics ne želi da se njihove robote oprem

Takva su vremena. Ne možeš bit previše bogat, previše mršav ni previše naoružan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Ovo je kraj kaže...

... ni previše naoružan.

- remo.

(vjerojatno se poneka generacija prisjeti.. za mlađe, blentavi filmić b-ž-klase.. on je bio nenaoružan i opasan!, kasnije je tu foru pokupio ćuknoris.. tj tek nakon smrti bruceleea je posato nepobjediv-legenda a remo je nešto kao rocky i lucciano ili klasični revajv-remake teme).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
online
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
ihush kaže...
Ovo je kraj kaže...

... ni previše naoružan.

- remo.

(vjerojatno se poneka generacija prisjeti.. za mlađe, blentavi filmić b-ž-klase.. on je bio nenaoružan i opasan!, kasnije je tu foru pokupio ćuknoris.. tj tek nakon smrti bruceleea je posato nepobjediv-legenda a remo je nešto kao rocky i lucciano ili klasični revajv-remake teme).

 

 

remo je kult klasik! 

6 godina
offline
Boston Dynamics ne želi da se njihove robote oprem

klasik

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Doc Berecki kaže...

 Nije trol odgovor, da se odmah ogradim.

 

niti ne. doc (bojnik bojnik bojnik bojnik), naime, ne piše zabug jer je tu od prapočetaka i moja (de)generacija (m-61), iz doba kad je školstvo štimalo pa su šmrkavci dobivali široko, duboko i visoko opće obrazovanje i opću kulturu, što se pak naknadno pokazalo iznimno poticajno za izbjegavanje fahidiotizma i željom za stjecanjem što više znanja/vještina/mana-mana/bla, jer nikad jebga ne znaš kad će ti zatrijebat. ne. on je zlorabio svoj braniteljski status i, podigavši šator pred bugom, dovukao plinsku bocu iskajući povlastice. isto kao i ja u svojem poslu. pošteno, ak ne ide drugačije. 

 

doc vama (i njima) mlađima, zapravo, suptilno ukazuje kako i vi, djeco, možete biti interdisciplinarni tata-mata-mama-jama, ako bijelu tvar u razvodnoj kutiji upotrebljavate do daskimuma (i bez osobita napora) i u tome nalazite zadovoljstvo, pri čemu se ponekad smijete i mokri hladne vode piva napiti. još ako su ga napokon otjerali u penziju (a ako mu se "ratni put" računa beneficirano, bilo bi to tu negdje), napokon ćemo dobiti (uz Dragu; mora biti paran broj) učestalijeg "spisatelja/spasitelja s dodanom vrijednosti" za užitak u pisanoj riječi i naučiti štogod dodatno na portalu koji sve više tone u mračne dubine reklamiranja i općemetastaziralog kopipejst klikbajt išlektor "novinarstva", jer se to sad nosi. sjetih se one: "prijatno, najstarija!" 

 

e, da: i meni je remo baš dobar. 

 

haug. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 18:27 (Ajar).
14 godina
offline
Boston Dynamics ne želi da se njihove robote oprem

Ni Einstein nije želio da se radi na atomskoj bombi, pa svi znamo nastavak priče.

 

Nije pitanje hoće li se, nego kad će se pojaviti prvi robot-vojnik. Vlasti će to predstaviti pričom, "imamo robote koji razminiraju, pa zašto ne bismo imali robota koji će ići spasiti ranjenoga vojnika koji leži na prvoj liniji".

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Doc Berecki kaže...
silvio3105 kaže...
Nije trol pitanje, da se odmah ogradim - pedijatar i vojska/naoružanje? Wtf?

 Nije trol odgovor, da se odmah ogradim.

Prije nego sam specijalizirao pedijatrijsku intenzivnu medicinu, bio sam u specijalnoj policiji, ZNG i vojni liječnik na bojišnici, u ratu, od 91. do 95. Imam čin bojnika. 

 Bilioner, filantropist, plejboj.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
8 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Silvio3105:

Nije samo to, sjećam se i naslovnica Buga koje je doc radio…
Ja rekoh
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Naslovnice? Koje? 🙄
6 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Feudalac kaže...
Silvio3105:

Nije samo to, sjećam se i naslovnica Buga koje je doc radio…

Ja ih se ne sjećam

Sjećam se par desetaka ilustracija koje sam radio u BUG-u za svoje i tuđe tekstove, ali se ne sjećam da sam izradio ijednu naslovnicu.
Možda je bila jedna naslovnica za Mrežu... ali govorimo o vremenu od prije 25 godina, pa nije čudo da su detalji izblijedjeli.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
8 godina
offline
Re: Boston Dynamics ne želi da se njihove robote o
Doc Berecki:

I meni je to puno vremena.. a istina, čitao sam oboje

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice