Bose noise cancelling tehnologija i za automobile

poruka: 7
|
čitano: 2.207
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bose noise cancelling tehnologija i za automobile".
13 godina
offline
Bose noise cancelling tehnologija i za automobile

Ono kad ti se pokvari nešto oko kotača , a ti nečuješ da škripi jer.....

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bose noise cancelling tehnologija i za automobile

ili ti nailazi motocikl (i još, nedajbože, električni) ili tramvaj a ti gluh k'o tetrijeb u sezoni parenja. čista debilana. sluh je barem 40% sigurne vožnje, a koliko znam zabranjeno je voziti sa slušalicama u vaškama. ovo mu dođe jednako. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bose noise cancelling tehnologija i za automob
Priznaj da nisi čitao dalje od naslova... Ovaj sistem eliminira isključivo buku od kotača, a ne ostale zvukove iz okoline.
Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
16 godina
offline
Re: Bose noise cancelling tehnologija i za automob

(dupli)

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 23:57 (izith).
15 godina
offline
Re: Bose noise cancelling tehnologija i za automob
izith kaže...
Priznaj da nisi čitao dalje od naslova... Ovaj sistem eliminira isključivo buku od kotača, a ne ostale zvukove iz okoline.

 priznaj da nisi pročitao moj post i/ili ga nisi razumio. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Bose noise cancelling tehnologija i za automob
Ajar kaže...
izith kaže...
Priznaj da nisi čitao dalje od naslova... Ovaj sistem eliminira isključivo buku od kotača, a ne ostale zvukove iz okoline.

 priznaj da nisi pročitao moj post i/ili ga nisi razumio. 

 kaj se moze krivo razumjet?
ili znas nekaj vise neg je spomenuto u clanku u kojem se navodi da bi se trebao "amortizirati" samo zvuk koji proizvode kotaci, a ti spominjes gluhocu kod nailazenja motora ili tramvaja?

ako ce neko navinut muziku da nece cut zvukove izvana, to nema veze sa nose cancellingom, jer vjerojatno ni bez toga ih ne cuje, ali se onda pretpostavlja da situaciju vise prati vizualno, ipak valjda ima retrovizore, kaj ne?

15 godina
offline
Re: Bose noise cancelling tehnologija i za automob
Zdravek2008 kaže...

 kaj se moze krivo razumjet?
ili znas nekaj vise neg je spomenuto u clanku u kojem se navodi da bi se trebao "amortizirati" samo zvuk koji proizvode kotaci, a ti spominjes gluhocu kod nailazenja motora ili tramvaja?

ako ce neko navinut muziku da nece cut zvukove izvana, to nema veze sa nose cancellingom, jer vjerojatno ni bez toga ih ne cuje, ali se onda pretpostavlja da situaciju vise prati vizualno, ipak valjda ima retrovizore, kaj ne?

 većina auta ionak ima dost dobru izolaciju a i buka guma ima svoju svrhu. kak sam napisal: 40% ak ne i više, za sigurnu vožnju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice