Borderlands 3 srušio rekorde prodaje za 2K i Gearb

poruka: 5
|
čitano: 2.770
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Borderlands 3 srušio rekorde prodaje za 2K i Gearb".
15 godina
neaktivan
offline
Borderlands 3 srušio rekorde prodaje za 2K i Gearb

Odlicno, taman dok stigne na STEAM bice fino pokrpan i igriv :D

Moja Android igra - Missile Storm - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Veno.MissileStorm&hl=en
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Borderlands 3 srušio rekorde prodaje za 2K i G

Borderlands kod mene nakon dvice neće na komp, nemam volje za tricom!

 

Jedinica je imala show atmosferu po meni, a br.2 je samo FLASHY BANG BANG.

coffe,coffe,coffe.....
5 godina
offline
Re: Borderlands 3 srušio rekorde prodaje za 2K i G
#metallic

Jedinica je bila prelagana...oružja su bila overkill...meni osobno je prequel nekako najdraži...on je ujedno i najteži...taman dok oni to zakrpaju...izbace sve dlc-ove...padne cijena...bude izašao PS5...pa budemo igrali na njemu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
11 godina
offline
Re: Borderlands 3 srušio rekorde prodaje za 2K i G
Hm drago mi je da se uživa u igri, bar netko. Iako si dobar gamer ako ti je jedinica bila prelaka, ja se nisam baš proveo na nekim djelovima, pogotovo onaj K+CRAWMERAX na kraju.....

PS5 YES
coffe,coffe,coffe.....
5 godina
offline
Re: Borderlands 3 srušio rekorde prodaje za 2K i G
Jučer...po tko zna koji put počeo igrati dvicu...zadao sam sebi velik zalogaj...prići dvicu,bez iti jedne smrti....čak i bez second winda...s mayom bi u tome mogao uspjeti...

U jedinici su oružja stvarno prejaka...naročito revolveri s optikom...u dvici su učinili da je ciljanje otežano bez optičkih ciljnika....A u prequel...je ciljanje još ne preciznije...tako da obvezatno biram likove koji na početku dobiju sniper...naročito onaj uvodni dio dok ne dođeš do pandorinog mjeseca...bez snipera...prijeći taj dio bez second winda...pa čak i smrti je PAIN in ASS

Bez lažne skromnosti...u ove igre sam vjerojatno utukao 1000 sati
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice