bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju

poruka: 17
|
čitano: 8.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju".
16 godina
neaktivan
offline
bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju

Smiješno, čekam 5G da aktiviraju već godinu dana, jedva čekam sljedeći tjedan da promijenim mrežu, zatucani umovi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju

Imali kaki paket za van eu kad se ide.srbija bosna makedonija

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju

20 GB za 75 kn je dobra ponuda. Kod Bonbona sada imam paket Jako veliki internet za 80 kn sa 10 GB (postoji, doduše, i neko prebacivanje gigabajta iz mjeseca u mjesec, mislim da tako mogu dobiti dodatnih 5 GB).

 

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju

Nije to nikako dobra ponuda.

Ovo je dobra ponuda 60 Gb za 49 kn.

 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
 
7 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
BarbaVeli kaže...

20 GB za 75 kn je dobra ponuda. Kod Bonbona sada imam paket Jako veliki internet za 80 kn sa 10 GB (postoji, doduše, i neko prebacivanje gigabajta iz mjeseca u mjesec, mislim da tako mogu dobiti dodatnih 5 GB).

 

 

Na tri broja imam 24 mjeseca akcije, pretplata bez ugovorne obaveze, 70kn za 30GB, 3500 min, 400 sms po broju...

Obračunska jedinica kb i sek, sve nepotrošeno iz jedinica prethodnog mjeseca ide u idući.

To nema apsolutno nigdje, nema 5G u tarifi, ali je sve i više nego dobro i brzo...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 9:51 (zoharbizo).
11 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
Ljudi shvatite da je ovo ponuda samo za one koji imaju internet kucni kod tcoma vec!
Internet posvuda za 49kn 20gb.
Ovu sim karticu ne mozes kupiti na tisku ili webshopu ili gdje vec. Tako da ta ponuda mozes objesiti macku od rep.
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 9:56 (mp3david).
2 godine
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
mp3david kaže...
Ljudi shvatite da je ovo ponuda samo za one koji imaju internet kucni kod tcoma vec!

Gdje to piše ?

Kad sam 2018 išao tri tjedna u bolnicu na fizikalnu rehabilitaciju, bio sam korisnik tadašnjeg Tele 2, ali sam kupio internet karticu od T-coma za tablet... s nekih 10 Gb, ne sjećam se točno koliko.

 

Vjerujem da je i sad tako.

Baš njih briga imaš li internet kod njih, a ja svakako imam, pa kad mi ovih dana istekne ugovor za mobitel+pretplata od 24 mj. kupit ću samo karticu, i telefonirati preko apk. Forfone

 

 

 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 11:02 (Zaporožac).
2 godine
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
dupli post, forum trola..

 

 

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 10:16 (Zaporožac).
11 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
U uvjetima pise ovako:
Opcija Internet posvuda dostupna je za aktivaciju svim novim ili postojećim privatnim i poslovnim korisnicima
usluge ili paketa širokopojasnog pristupa internetu Hrvatskog Telekoma.

Ali sad citam i pise na kraju ispod svega ovo:
Od 25. svibnja 2020. omogućava se aktivacija Internet posvuda opcije kao samostalne opcije dostupne svim
novim i postojećim privatnim i poslovnim korisnicima

Sad dali onda se ta opcija moze aktivirati i na obicnom simpa broju ili? Jer sad mi totalno nije jasno
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
2 godine
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
mp3david kaže...


Sad dali onda se ta opcija moze aktivirati i na obicnom simpa broju ili? Jer sad mi totalno nije jasno

Ma, svi mogu.

Kartica se dobije posebna samo za internet, telefon mora biti dual sim, ako želiš imati i svoj stari broj...s drugom karticom.

Možeš ju koristiti samostalno u mobitelu, ali ne možeš zvati fiksne brojeve, jedino npr. na Viber apk...opcijom Viber OUT, no to košta još 49 kn, pa možeš zvati što hoćeš.

 

Sad istražujem koje apk mogu zvati i fiksne brojeve samo preko internet kartice , puno ih obećava da se može, ali kad ih instaliraš, ukucaš državu, fiksni broj, svi traže nekakve uplate 1, 9 centi i sl.

Reklamiraju se kao Free apk.

 

Nema džabe ni u stare babe.

@nixi123 kaže..Da bas tebe idi prci nest debilu ne si dezuran na forumu za cijene kakve ko stavi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 12:18 (Zaporožac).
7 godina
offline
bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju

Zbog čega je 5G toliko neophodan na mobitelu naspram 4G ?

 

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre

Pero, daj nezezaj...

😄
Bunker
7 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
bunker kaže...

Pero, daj nezezaj...

😄

 Stvarno ozbiljno pitam :)

Za šta je potrebno više od 100Mbps na mobitelu

4k HDR Netflix 20-ak Mbps, YT 4k isto tako, video pozivi isto do 20-ak idu....

7 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre

Pero, pero , crni pero...
Jesi ti onaj pero iz szk telemacha ?


5G. Pa ako imaš 5g mob i ako si u području gdje je dobar 5g signal, onda ti je svaka radnja koja uključuje preuzimanje i slanje podataka osjetno brža.

Ako ti mob služi kao glavni komunikacijski hardver, a pritom si u pokretu i iz nekog razloga ne možeš ili neželiš koristiti Wi-Fi dostupne mreže, i ako tada cjeli dan stižu i šalju se mailovi sa velikim privicima, istovremeno se učestalo koristi WhatsApp i Viber, velike multimedijalne datoteke se razmjenjuju, dvadesetak video poziva dnevno.... Sve to sam radio i na 4G ali sada na 5G mi je to sve daleko daleko brže i ugodnije za rad. Live navigacija je trenutna ( obavijest o prometu na zacrtanoj ruti i sl )...

Hotspot na način da par smart televizija vuče iptv ( 4k ) istovremeno, e to sam prije 5G mogao samo maštati, a sada na 5G dela kao da je na modemu koji je na optici....

Pretpostavljam da kužiš da će vremenom 5G mreža pružati ono što ja na 4G bilo tehnički nemoguće, kada se na urbanim područjima spoje milioni kućnih uređaja ( frižidera, alarma, kontrole klime, svjetala...) te tisuće autonomnih vozila, dronova dostavnih....

5G , poslije 6G itd je proces a ne nešto na osnovu čega bi ti odmah vidio benefite na svom mobu... Uz krajnjeg korisnika, benefite će sve više koristiti i država, medicina, vojska, policija, i svi koji imaju potrebe za takvim uslugama, a njih bi svakim mjesecom sve više i sve više će otkrivati kako te nove brze mreže mogu učinkovitije iskoristiti
Bunker
7 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre
bunker kaže...

Pero, pero , crni pero...
Jesi ti onaj pero iz szk telemacha ?


5G. Pa ako imaš 5g mob i ako si u području gdje je dobar 5g signal, onda ti je svaka radnja koja uključuje preuzimanje i slanje podataka osjetno brža.

Ako ti mob služi kao glavni komunikacijski hardver, a pritom si u pokretu i iz nekog razloga ne možeš ili neželiš koristiti Wi-Fi dostupne mreže, i ako tada cjeli dan stižu i šalju se mailovi sa velikim privicima, istovremeno se učestalo koristi WhatsApp i Viber, velike multimedijalne datoteke se razmjenjuju, dvadesetak video poziva dnevno.... Sve to sam radio i na 4G ali sada na 5G mi je to sve daleko daleko brže i ugodnije za rad. Live navigacija je trenutna ( obavijest o prometu na zacrtanoj ruti i sl )...

Hotspot na način da par smart televizija vuče iptv ( 4k ) istovremeno, e to sam prije 5G mogao samo maštati, a sada na 5G dela kao da je na modemu koji je na optici....

Pretpostavljam da kužiš da će vremenom 5G mreža pružati ono što ja na 4G bilo tehnički nemoguće, kada se na urbanim područjima spoje milioni kućnih uređaja ( frižidera, alarma, kontrole klime, svjetala...) te tisuće autonomnih vozila, dronova dostavnih....

5G , poslije 6G itd je proces a ne nešto na osnovu čega bi ti odmah vidio benefite na svom mobu... Uz krajnjeg korisnika, benefite će sve više koristiti i država, medicina, vojska, policija, i svi koji imaju potrebe za takvim uslugama, a njih bi svakim mjesecom sve više i sve više će otkrivati kako te nove brze mreže mogu učinkovitije iskoristiti

 

Zamjenio si me sa nekim. Nikada u životu nisam radio ni za jedan telekom, niti njima povezanu firmu.

Brzina skidanja ovisi o puno faktora, kako lokalno (sam mob, brzina istog,modem...), opterećenju mreže (tornjeva), peerevima koji ISP telekom ima prema mrežnom mjestu gdje gdje se pristupa, pa nakraju krajnjoj točki i njegovim NLB-ovima koji će odrediti svoj limit koji nijedna brzina mreže nemože nadići.

Mogu ponoviti pitanje iako nisam siguran da si shvatio šta sam napisao iako sam podebljao prvi put, no probati ću opet i dodati ću i podcrtavanje na ključnu riječ.

Za šta je potrebno više od 100Mbps na mobitelu

 

ps: sumnjam da ćeš dati suvisli odgovor, jer bi ga u protivnom već dao

Ugodan ostatak nedeljne večeri

16 godina
offline
bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji trebaju

da imam mob s 5g i dobrim signalom bi ga sigurno koristio kako spada. usbom spojit na pc i sharat dalje

 

kucna veza 40/5 a 5g je puno brzi

 

ovo je super kombinacija ako ljudi imaju mob s dvije kartice, ili za neki tablet

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 17:58 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: bonbon predstavio novu SIM-icu za sve koji tre

Pero, pa nisam rekao da si ti taj nego sam pitao da li si ti onaj čuveni pero iz telemach szk...


Odgovorio sam ja tebi ali iz nekog razloga tvrdiš da nisam. 😄

Rekoh ti da sam i na 4g rabio multitasking radnji koje uključuju primopredaju podataka, ali na 5g je to daleko brže a neke stvari prije 5g mi uopće nisu bile izvedive. Uz aktivan videopoziv uredno primam i šaljem ogromne datoteke ( od videonadzora ) bez i najmanjeg trzaja dok je na 4g to bilo mučenje.

Doma ga iskoristim kao hotspot za 5 ( pet ) Android televizora na kojima se u isto vrijeme bar na 2 ili 3 vrti iptv visoke rezolucije ( 4k ), plus kaj istovremeno mogu odraditi video poziv ... Tarifa unlimited HT-a.
Bunker
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice