Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u svemi

poruka: 17
|
čitano: 4.410
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u svemi".
15 godina
offline
Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u svemi

"baba u letećem vrućem limenom pimpeku" je naslov zbirke priča koje se ne bi posramili ni etgar keret ili tennessee williams  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 9:18 (Ajar).
Moj PC  
5 3 hvala 1
16 godina
offline
Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u svemi

Meni se to čini pametan potez, bolje se strpiti da obave 50 uspješnih letova, nego riskirati glavu na prvom letu.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
Sasoon kaže...

Meni se to čini pametan potez, bolje se strpiti da obave 50 uspješnih letova, nego riskirati glavu na prvom letu.

 Upravo sam pomislio kako se tip lagano usrao i odjednom našao da ima "neodgodiv" posao. Lovu je dao, kada će konzumirati uslugu koju je platio ostaje da se vidi. Stvarno je pametnije čekati 50.+ let a ne ići grlom u jagode i nedajbože zaglaviti  na prvom letu.

dolazim odmah - Godot
5 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
"nedajbože" molim lijep ne spominjati likove iz horor bajke
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
učo kaže...
Sasoon kaže...

Meni se to čini pametan potez, bolje se strpiti da obave 50 uspješnih letova, nego riskirati glavu na prvom letu.

 Upravo sam pomislio kako se tip lagano usrao i odjednom našao da ima "neodgodiv" posao. Lovu je dao, kada će konzumirati uslugu koju je platio ostaje da se vidi. Stvarno je pametnije čekati 50.+ let a ne ići grlom u jagode i nedajbože zaglaviti  na prvom letu.

 -nije se tip usrao.. tj indirektan dokaz da milijarderi ipak nisu lobotomizirani kreteni, tj brinu za svoje zdravlje-život više od adrenalin-ruša ili natpisa u novinama tj nije isto forbes ili crna kornika :).. tj brezos je 'rasprodao' let, sam sebi i babi koju je na prevaru namamio.. kojoj život možda istekne i prije samog leta, pa bolje kao bigbang :) .. tj sad je našao nekog mladca u pola cijene :) .. kao pravi prekupac, jer osim slave je i novac..

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u svemi

Ja sam gotovo siguran da mu je žena zabranila da leti! Kad je čula što je uplatio, rekla mu je - U ČEMU ĆEŠ TI DA LETIŠ??? - But Hoooney!!!!

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
grgabug kaže...

Ja sam gotovo siguran da mu je žena zabranila da leti! Kad je čula što je uplatio, rekla mu je - U ČEMU ĆEŠ TI DA LETIŠ??? - But Hoooney!!!!

 -ne, žene bogataša .. ah, mlad si, idealista :) (žele što skoriju smrt muža..) :)) a tek ako za to nema šanse onda je redosljed cipele, torbica, narukvice.. i prevozno sredstvo pri kraju.

-uspravo suprotno, moguće da je to žena uplatila.. :)) pa muž šalje sina iz prvog braka i kako to već u mex-turkiš-sapunicama ide, nakon pada, pojavit će se brat-blizanac itd.. :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
HCMAA kaže...
"nedajbože" molim lijep ne spominjati likove iz horor bajke

 Čak i ja koji sam stari ateista ponekad kažem nedajbože ili Bogu hvala, stvar utjecaja okoline. Ipak nam je to djelomično (nekom više, nekom manje ) programirano u genetskom kodu nakon 2000 godina zatupljivanja.

dolazim odmah - Godot
11 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
učo kaže...
Sasoon kaže...

Meni se to čini pametan potez, bolje se strpiti da obave 50 uspješnih letova, nego riskirati glavu na prvom letu.

 Upravo sam pomislio kako se tip lagano usrao i odjednom našao da ima "neodgodiv" posao. Lovu je dao, kada će konzumirati uslugu koju je platio ostaje da se vidi. Stvarno je pametnije čekati 50.+ let a ne ići grlom u jagode i nedajbože zaglaviti  na prvom letu.

 Nije to još gotovo - čekaj da malome starci saznaju gdje je aplicirao

14 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
telefon 2 kaže...
učo kaže...
Sasoon kaže...

Meni se to čini pametan potez, bolje se strpiti da obave 50 uspješnih letova, nego riskirati glavu na prvom letu.

 Upravo sam pomislio kako se tip lagano usrao i odjednom našao da ima "neodgodiv" posao. Lovu je dao, kada će konzumirati uslugu koju je platio ostaje da se vidi. Stvarno je pametnije čekati 50.+ let a ne ići grlom u jagode i nedajbože zaglaviti  na prvom letu.

 Nije to još gotovo - čekaj da malome starci saznaju gdje je aplicirao

 Je, u pravu si. Još ako skuže da je mali digao lovu koja je trebala biti za jahtu ili novi mlazni avion a on je sprčkao na neki let u svemir koji traje manje od pola sata.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s

.. hm, da moguć scenarij.. :)) tužba za zavaravajuće reklamiranje sadžaja neprimjerenog dijeci (i retardima) uz rizik, osiguranje od rizika itd.. dok bi običan prijevoznik kao touroperater koji ugovori liniju bez da osigura sredstva završio kao svaki prevarant, nakon što ga pričepi porezna i sud s gaćama na štapu.. pogotovo kad ima 'jako-puno-novca'.. koji je magnet za takve tužbe i presude jer sud također to iz nekog razloga voli.. možda zbog naroda koji tad aplaudira jer svi mrze miljardera mada mu se umiljuju dok je milijarder.. no tad više nije pa mu se smiju i pokazuju palac dolje, nije važno tko, trumpek-bilo tko pa i jajoglavac brezos koji misli da je flashgordon il' tak' nešt'.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
HCMAA kaže...
"nedajbože" molim lijep ne spominjati likove iz horor bajke

Pozdraviš li ti koji put sa "bog"

42
5 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
#markoBT

NE...ja pazim na te stvari...OKP
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u svemi

SAD u jednoj slici.

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
HCMAA kaže...
#markoBT

NE...ja pazim na te stvari...OKP

TZP 

42
16 godina
offline
Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u svemi

nista bez mrkve

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bogataš ima pametnijeg posla, pa s Bezosom u s
nikola kaže...

nista bez mrkve

 Mrkvica i 4 batine

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice