Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo

poruka: 14
|
čitano: 4.579
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo".
6 godina
protjeran
offline
Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo

Blockchain je rješenje za sve probleme u svijetu! Glad, ratove, bolesti...

 

Nema dana, a da ne osvane ovakva vijest. Kako dosadno.


Sad mi dajte palčeve dole.

 

 
2 9 hvala 0
16 godina
offline
Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo

Evo ti jedan, obzirom da ne razumiješ tehnologiju i još se s time hvališ.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Moj PC  
4 4 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo

Evo ti tebi jedan, jer se razumiješ u tehnologiju i još se time hvališ.

 
7 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
Father_Dougal kaže...

Evo ti jedan, obzirom da ne razumiješ tehnologiju i još se s time hvališ.

 Razumijem ja što je blockchain i kako funkncionira, a novu primjenu mu pronađu svakih par sati. Znaš, ima nas koji čitamo vijesti i drugdje, a ne samo na bug.hr, pa onda stvarno postane dosadno kad siroti blockchain uvaljuju svugdje, kao da je to nešto bitno što će spasiti svijet. Svakako je potrebno primijeniti blockchain u distribuciji WC papira, to će olakšati posao u cijelom lancu, od proizvođača, veleprodaje do maloprodaje. Nudim se za Nobelovu nagradu zbog ove ideje...

 

15 godina
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
ridealong kaže...

 Razumijem ja što je blockchain i kako funkncionira, a novu primjenu mu pronađu svakih par sati. Znaš, ima nas koji čitamo vijesti i drugdje, a ne samo na bug.hr, pa onda stvarno postane dosadno kad siroti blockchain uvaljuju svugdje, kao da je to nešto bitno što će spasiti svijet. Svakako je potrebno primijeniti blockchain u distribuciji WC papira, to će olakšati posao u cijelom lancu, od proizvođača, veleprodaje do maloprodaje. Nudim se za Nobelovu nagradu zbog ove ideje...

 

 

A ništa, onda slijedeći put će valjda uredništvo Bug-a prvo tebe pitati jesi li pročitao neku vijest prije nego ju (možda) objavi...jer nedaj Bože da ti istu vijest vidiš na više portala.

origin: mrxa
15 godina
offline
Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo

dajte rješenje za sigurnu i neometanu proizvodnju (poljoprivredu). lako ćemo za trgovanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
Dakle Weedcoin je the next big thing!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo

Sve je to super na papiru...

 

Evo vec par dana pokusavam gurnuti nesto BTC-a a minimalni fee za transakciju je preko $13. Stavio sam na $8 i zaj**o se tako da sad cekam ko debil ispadanje iz mempoola da napravim novu. A cijena ide gore dolje po $100 iz sata u sat, pa ti sad nastimaj protuvrijednost u dolarima da ne fali kada prodje transakcija...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "travo

Sad kad naraste difficulty na BCH vratit ce se hash power na BTC tako da nece biti vise problema s transakcijama..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
Trebalo bi razmotriti dali bi se tu dalo ugurat i animir-dame.🤔
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
mrxa1 kaže...
ridealong kaže...

 Razumijem ja što je blockchain i kako funkncionira, a novu primjenu mu pronađu svakih par sati. Znaš, ima nas koji čitamo vijesti i drugdje, a ne samo na bug.hr, pa onda stvarno postane dosadno kad siroti blockchain uvaljuju svugdje, kao da je to nešto bitno što će spasiti svijet. Svakako je potrebno primijeniti blockchain u distribuciji WC papira, to će olakšati posao u cijelom lancu, od proizvođača, veleprodaje do maloprodaje. Nudim se za Nobelovu nagradu zbog ove ideje...

 

 

A ništa, onda slijedeći put će valjda uredništvo Bug-a prvo tebe pitati jesi li pročitao neku vijest prije nego ju (možda) objavi...jer nedaj Bože da ti istu vijest vidiš na više portala.

 Zajedljivi forumašu, trenutno su na početnoj stranici bug.hr samo 4 (četiri) domaće vijesti, ne računajući duplić s onim tipom u video intervjuu. Sve ostalo je odnekud prepisano. Nedavno sam BUG-ovcima prigovorio da im nedostaje originalnog domaćeg sadržaja i to se lijepo vidi. Pa kad je tako, vijesti koje se tiču inozemstva čitam negdje drugdje, barem se ne moram bojati pogrešnog prijevoda na hrvatski.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
Frk kaže...
Trebalo bi razmotriti dali bi se tu dalo ugurat i animir-dame.🤔

 Ako budu vodile dnevnik koga su sve animirale, eto još jedne primjene za blockhain.

15 godina
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
ridealong kaže...

 Zajedljivi forumašu, trenutno su na početnoj stranici bug.hr samo 4 (četiri) domaće vijesti, ne računajući duplić s onim tipom u video intervjuu. Sve ostalo je odnekud prepisano. Nedavno sam BUG-ovcima prigovorio da im nedostaje originalnog domaćeg sadržaja i to se lijepo vidi. Pa kad je tako, vijesti koje se tiču inozemstva čitam negdje drugdje, barem se ne moram bojati pogrešnog prijevoda na hrvatski.

 

 

E prijatelju moj nije ni tebi lako...

origin: mrxa
6 godina
protjeran
offline
Re: Blockchain je rješenje za sigurno trgovanje "t
mrxa1 kaže...
ridealong kaže...

 Zajedljivi forumašu, trenutno su na početnoj stranici bug.hr samo 4 (četiri) domaće vijesti, ne računajući duplić s onim tipom u video intervjuu. Sve ostalo je odnekud prepisano. Nedavno sam BUG-ovcima prigovorio da im nedostaje originalnog domaćeg sadržaja i to se lijepo vidi. Pa kad je tako, vijesti koje se tiču inozemstva čitam negdje drugdje, barem se ne moram bojati pogrešnog prijevoda na hrvatski.

 

 

E prijatelju moj nije ni tebi lako...

 Bogme nije. Svaki put kada moram pisati odgovor u takvom tonu, pitam se - čemu sve to?

Da te ne razočaram, ovo su današnje vijesti o blockchainu:

https://finance.yahoo.com/news/hewlett-packard-enterprise-unveils-first-183306021.html

https://www.huffingtonpost.com/entry/is-blockchain-really-the-future-of-democracy_us_5a09fb24e4b060fb7e59d2df (Kužiš stari, blockchain i demokracija!)

http://www.zdnet.com/article/how-blockchain-will-shape-up-in-the-enterprise-in-2018/

http://www.businessinsider.com/blockchain-index-nasdaq-reality-shares-2017-11

https://www.forbes.com/sites/tomgroenfeldt/2017/11/14/allianz-prototypes-blockchain-for-global-self-insurance-client/#371a8afc78e6

 

I tako dalje

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice