BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2,

poruka: 15
|
čitano: 3.770
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2, ".
4 godine
protjeran
offline
BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2,

Ni ovo nije ni blizu onoj atmosferi koju su imali prva dva nastavka. Sama tema tada bila je mračna ali glavni "touch" davale su izvrsno pogođene melodije i crtež koji je puno vjernije dočaravao mrak srednjeg vijeka. Ovo danas, u usporedbi s njima, djeluje kao crtić za malu djecu. 

 
1 11 hvala 0
14 godina
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
W3 reforged očito neće van ove godine...
just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
Je8o d1 i d2, dajte nesto novo i drugacije. Imam ih i sad negdje po diskovima ali nemam zelje da ih zaigram. I d3 je bio dobrodosla promjena ;)
 
0 8 hvala 0
16 godina
offline
BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2,

Overwatch 2?? pogledao gameplay ista igra kao jedinica, i sa starim likovima lol...

 

Oni su fakat gladni love.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
Kokobil50 kaže...

Ni ovo nije ni blizu onoj atmosferi koju su imali prva dva nastavka. Sama tema tada bila je mračna ali glavni "touch" davale su izvrsno pogođene melodije i crtež koji je puno vjernije dočaravao mrak srednjeg vijeka. Ovo danas, u usporedbi s njima, djeluje kao crtić za malu djecu. 

 

Ajde ne pretjeruj. Budimo realni, u usporedbi s D3, ovo je stvarno pozitivni pomak bliže D1/D2.

4 godine
protjeran
offline
BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2,

Bome d4 zgleda stravicno, onako kako smo i zeljelizz

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
amd freak kaže...

Overwatch 2?? pogledao gameplay ista igra kao jedinica, i sa starim likovima lol...

 

Oni su fakat gladni love.

 Pa ako te ne zanima PvE uopće ne trebaš kupiti OW2 jer će originalna igra dobiti sve nove mape i likove i mulitplayer će biti zajednički između. Jedina razlika će biti vizualni stil i PvE.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
12 godina
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
Kokobil50 kaže...

Ni ovo nije ni blizu onoj atmosferi koju su imali prva dva nastavka. Sama tema tada bila je mračna ali glavni "touch" davale su izvrsno pogođene melodije i crtež koji je puno vjernije dočaravao mrak srednjeg vijeka. Ovo danas, u usporedbi s njima, djeluje kao crtić za malu djecu. 

 

Ma najbolje da se vratimo pikseliziranm spriteovima i rezoluciji 800x600, mislim da će onda biti autentično D2 iskustvo. 

 

Nevjerojatno koliko su ljudi danas sposobni prigovarati. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
neaktivan
offline
BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2,

Kupio sam sve do sada pa cu i D4. ;) Jedino D3 i igram na PS4 pored 100 drugih igara.

No, I do not work for Microsoft!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2,

bude li boga i pravde, igrat ću novi WoW barem mjesec dana, a najviše 3 mjeseca

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
Meni je nevjerojatno kako danas ljudi misle da pikseli i rezolucija imaju veze s atmosferom u igri.

Ali neka, treba masama razlog zasto su potrosili 7k kuna na novu graficku.
4 godine
protjeran
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
Darkoooo kaže...
Meni je nevjerojatno kako danas ljudi misle da pikseli i rezolucija imaju veze s atmosferom u igri.

Ali neka, treba masama razlog zasto su potrosili 7k kuna na novu graficku.

toliko ispikselizirana grafika nazalost za danasnje pojmove totalno narusava tu atmosferu, nema to veze s cijenom i snagom danasnjih grafickih kartica fulao si poantu.

Danasnji klinac gleda u ovakve igre:

a i rijetko koji stariji se upusta da bulji u ovo:

sto je previse previse je, tj u ovom slucaju premalo

zz

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 14:16 (IvanBrekalo).
7 godina
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
IvanBrekalo kaže...
Darkoooo kaže...
Meni je nevjerojatno kako danas ljudi misle da pikseli i rezolucija imaju veze s atmosferom u igri.

Ali neka, treba masama razlog zasto su potrosili 7k kuna na novu graficku.

toliko ispikselizirana grafika nazalost za danasnje pojmove totalno narusava tu atmosferu, nema to veze s cijenom i snagom danasnjih grafickih kartica fulao si poantu.

Danasnji klinac gleda u ovakve igre:

a i rijetko koji stariji se upusta da bulji u ovo:

sto je previse previse je, tj u ovom slucaju premalo

zz

 

 

 

 

Oprosti ali ne slažem se s tobom, atmosfera igre nema apsolutno nikakve veze s rezolucijom i pikselima. Ako meni ne vjeruješ evo ti prvi rezultat na youtubeu, od dizajnera koji je sigurno stručniji na tu temu od mene i tebe.

 

 

Mislim da si ti fulao poantu ali drago mi je zbog tebe ako uspiješ naći atmosferu u igri kada digneš rezoluciju na 1920 × 1440.

 

4 godine
protjeran
offline
BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch 2,

"Atmosfera" kad je izasao d1 ili d2 je bila u teskoj evoluciji, ljudima na ovoj planeti je to tada  sve bilo nevideno(ok d2 nesto manje no svejedno i dalje je najbolji predstavnik svog zanra), da bi danas postigao takav efekt vjerovatno bi novi Diablo ili bilo koja druga igra trebala izaci u nekakvom 5D 16k virtualnom sadrzaju da neraspoznajes virtualno od stvarnoga i da doslovno svrsavas u gace poradi toga, eto takvu je atmosferu tada imao diablo i da rezolucija je nakon te evolucije postala itekako bitna jer smo taj pocetnicki pikselizirani dio prerasli, barem nekizz

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BlizzCon 2019 - najavljen Diablo IV, Overwatch
Darkoooo kaže...
Meni je nevjerojatno kako danas ljudi misle da pikseli i rezolucija imaju veze s atmosferom u igri.

Ali neka, treba masama razlog zasto su potrosili 7k kuna na novu graficku.

 

Naravno da nemaju veze s atmosferom, grafika je ovdje samo dopuna. Ja znam zašto sam potrošio hrpu love na grafičku, ali me to ne sprečava da neke od vizualno najimpresivnijih igara današnjice proglasim smećem (Anthem, tebe gledam). Ono što jest nevjerojatno i glupo je odbaciti najavljeni Diablo 4 pod nekakvom površnom procjenom da "nije ni blizu atmosfere D2", a da se ta procjena ne temelji ni na čemu. Znači čovjek nije ni zaigrao D4, ali atmosfera svejedno nije ni blizu D2. To je prigovaranje radi prigovaranja, nekad je bolje prešutjeti.

 

Nažalost, danas je postalo normalno da se prigovara i pljuje tek toliko da bi se pljunulo, a ne uzima se u obzir milijun drugih čimbenika zbog kojih ti neka igra ima atmosferu, a neka nema. Ponajviše od svega svi zaboravljaju da danas imaju 20 godina više nego što su imali kad je izašao Diablo 2. Nema apsolutno nikakve šanse da ćeš neki zabavni sadržaj doživjeti jednako kad ti je 15 godina, 25 godina ili 45 godina. Dok sam bio klinac meni je Manic Miner na Spectrumu bio vrhunac jebene atmosfere, mogao sam provesti šest sati prolazeći jedan nivo, a sve da bih sljedećeg dana morao opet ispočetka. Jednostavno, s godinama ti se mijenja ukus, mijenjaju se afiniteti. Ja danas znam ponovno pogledati mnoge filmove koje sam gledao kad sam bio tinejdžer ili u dvadesetima, jer mislim da ću ih iz današnje perspektive puno više cijeniti nego tada, kad su me zanimale neke druge stvari. Za igre pak vrijedi suprotno, nerijetko znam pokrenuti nešto što sam igrao prije 15-20 godina i začudim se kad shvatim da nešto što sam smatrao savršenim i nije više toliko savršeno iz današnje perspektive. I opet ne pričam o grafici. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice