Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog spolno

poruka: 8
|
čitano: 8.038
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog spolno".
10 godina
offline
Bliizard pod povećalom savezne istrage zbog spolno

Cek znaci da nije bilo zlostavljanja, onda im ne bi sudili ni da su napuhivali cijene itd?

"Stoga je Activision Blizzard optužen da je svjesno..."

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog spolno

Zanimljivo je koliko ljudi trpi zlostavljanje na poslu godinama i ne promijeni firmu. Na kraju im pukne film i ubiju se , umjesto da promijene firmu. 

 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog sp
Mislim da nije bas tako jednostavno za zrtvu da promjeni firmi.
Njena sfera bezbjednosti je narusena i tesko se odluciti za promjenu, a da nije "skok kroz prozor".
Znam da u Bosni npr prodavacice trpe puno gore, al im zato Sef za utjehu kupi hamburger i dopunu od 5KM.
Nema se gdje otici, jer iz njihove perspektive, svugdje je isto.
sve ti znas, ali nista ne kontas
 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog spolno

Objektivno, stara "vijest". Mada blizzardu vec neko vrijeme ne "cveta cvece u njihovo preduzece" kako bi Soic rekao. Sve je nekako pocelo od onoga "do you guys don't have phones" pa su si samo nabijali rogove od onda. Zapravo i ranije, ako cemo biti iskreni, cim su usli u deal sa vragom, ovaj activisionom. Sto bi se reklo - blizzard north is dead, long live the "king".

 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog sp
Narajcani šmokljani.
MPLAB C18
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog sp
Jbt nisam znao da su Blizzardovci takvi...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog sp
boxer kaže...
Jbt nisam znao da su Blizzardovci takvi...

 Meh. . ., kao i RIOT i xyz kompanija prije njih sa istim optuzbama, sljedi "čistka" tamo gdje je ne treba..., preimenovati ce nazive brda i planina poigrama,imati cemo 50%vise LGBT likova i otprilike to je to...

 

https://www.washingtonpost.com/video-games/2021/08/26/blizzard-overwatch-mccree-rename/

 

https://www.dexerto.com/world-of-warcraft/wow-renaming-npcs-cities-to-remove-controversial-developer-references-1641911/

15 godina
offline
Blizzard pod povećalom savezne istrage zbog spolno

lako njima zlostavljati kad imaju koga. kad živiš sam i radiš doma, možeš jedino sam sebe: uskraćivati si godišnji, sam si plaćaš gablec i prijevoz, plaćaš se slabo ili nikako (kad se koji klijent smiluje), radno vrijeme ne postoji (odmaraš se kad "zgrabiš trenutak"), staž ti ne ide, ne pomlađuješ se i sve si umorniji i tak. mislim da ću se sam organizirati u sindikat i onda si tražiti prava (obveze već imam), koja su se negdje zagubila. i prvo protestirati protiv sebe na dvorištu, kad osmislim parole. i tužit ću se za mobing prema sebi. ako bude vremena. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice