Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

poruka: 47
|
čitano: 15.163
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster ".
16 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

to je to, GOTY 2021

 

3D likovi i efekti povrh starog sprites/2D enginea, mehanika ostaje netaknuta.

u bilo kojem trenutku se moze prebaciti iz 3D u 2D i obrnuto, 0 efekata na gameplay.

dodali su par stvari tipa auto collect zlata sa poda, moze se palit/gasit, ne utjece na mehaniku.

isto tako su dodali shared stash koji se isto tako moze palit/gasit, nema utjecaja na mehaniku.

dodani su i neki ambijentalni zvucni efekti tipa zvuk vjetra, propuha, sume, itd, ostataz zvukova je originalan ali remasteriran, nadam se da ce Matt-ov soundtrack ostat isti sa boljim bitrate-om.

sumnjam da su dodali support za ultrawide, lijepo bi to bilo vidjeti ali mehanika igre iline dopusta takve egzibicije ili totalno narusava gameplay.

ovo iskreno izgleda odlicno, bolje od D3 u svakom pogledu a i D4 sa kojim lutaju naokolo i ne znaju kaj bi.

 

e da, malo su 3D likove napravili cudnima, tj njihove "karakteristike" :D

amazona sad ima 3x manje siste (neko je to morao reci, i'll take one for the team) i facu ko Trump.

sorserka izgleda nesto starija, MILF.

barbarian izgleda ko neki tipican low IQ lik iz WWE-a, a druid je izgleda 20 godina bio na methu.

no ako je to jedina stvar koju su napravili cudno - i don't care :D

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2021 9:16 (nixass).
Moj PC  
21 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
😄
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Neka naprave to kako treba i bit će gušta ka prije 20 godina.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Pretpostavljam da nece imati local multiplayer kao Diablo 3 na PS-u? :/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Isuseeeee neeeee. Opet ću gubiti i dane i noći i to na istoj igri... :D Jedva čekam!

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Warcraft 3: Remastered sam refundao u 3 dana, nadam se da će ovdje biti bolje odrađeno.

Nekad bih na Blizzardovu igru drugačije reagirao, bio oduševljen na prvu, sad moram priznat da sam skeptičan dok ne vidim. 

U najboljem slučaju mogu reć da sam oprezno optimističan.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Za nestrpljive

 

 

 

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

 Blizzardu kao brandu  treba priznati da znaju brzo prodati proizvod 

waaagh ;
 
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
warhammer kaže...

 Blizzardu kao brandu  treba priznati da znaju brzo prodati proizvod 

 Haha, svaka tebi ćas a ne ko neki

15 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Nakon iskustva s W3:Reforged nema kupovanja dok ne izađe i ne pogleda se koji video stvarne igre, a ne promo.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
W3 je opcenito zastario niti ikoga zanima taj koncept pored superiornog Starcrafta 2, o grafici w3 da ne pričam🤮, po meni nema nikakvog smisla to dvoje usporedivati i nadati se da bu igra poput d2 usrali jer sadveč izgleda premočno.
Moj PC  
0 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Rhox kaže...

Nakon iskustva s W3:Reforged nema kupovanja dok ne izađe i ne pogleda se koji video stvarne igre, a ne promo.

 Pametno, a uostalom ovo je obican novi "reforge". Nema nista novoga osim novije grafike. Tko je pratio i danas blizzcon q&a mogao je vidjeti da tu postoje jos neki limiti koji ne sugeriraju ikakav preorder. Ovo i onaj immortal trebaju posluziti kao obican cashgrab prije diabla 4. Kao netko tko je stvarno visio dan i noc na d2 nemam uopce namjeru ulaziti u kupovinu. Vrijeme je proslo, druge su igre dosle i, ako cu ista kupiti to ce biti cetvorka. Nema tu mjesta ikakvoj nostalgiji, jer sam svjestan da bi sto se mene osobno tice bilo samo bacanje novca i ne bi igrao dulje od nekoliko sati.

16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Vidi, misljenje je kao i supak. Svatko ga ima. Diablo 2 je savrsena igra kojoj je bio potreban taj bost u grafici i zvuku da bi dosegla savrsenstvo u RPG hack’n’slash zanru. Za mene jednostavno ne postoji bolja igra s kojom bi provodio vrijeme.
16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
SamoPitam3 kaže...
Rhox kaže...

Nakon iskustva s W3:Reforged nema kupovanja dok ne izađe i ne pogleda se koji video stvarne igre, a ne promo.

 Pametno, a uostalom ovo je obican novi "reforge". Nema nista novoga osim novije grafike. Tko je pratio i danas blizzcon q&a mogao je vidjeti da tu postoje jos neki limiti koji ne sugeriraju ikakav preorder. Ovo i onaj immortal trebaju posluziti kao obican cashgrab prije diabla 4. Kao netko tko je stvarno visio dan i noc na d2 nemam uopce namjeru ulaziti u kupovinu. Vrijeme je proslo, druge su igre dosle i, ako cu ista kupiti to ce biti cetvorka. Nema tu mjesta ikakvoj nostalgiji, jer sam svjestan da bi sto se mene osobno tice bilo samo bacanje novca i ne bi igrao dulje od nekoliko sati.

koji limiti? iskreno pitam, nisam vidio nisa sto sugerira limite.

naravno, nikakav preorder ne radim

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
3 godine
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
SamoPitam3 kaže...
Rhox kaže...

Nakon iskustva s W3:Reforged nema kupovanja dok ne izađe i ne pogleda se koji video stvarne igre, a ne promo.

 Pametno, a uostalom ovo je obican novi "reforge". Nema nista novoga osim novije grafike. Tko je pratio i danas blizzcon q&a mogao je vidjeti da tu postoje jos neki limiti koji ne sugeriraju ikakav preorder. Ovo i onaj immortal trebaju posluziti kao obican cashgrab prije diabla 4. Kao netko tko je stvarno visio dan i noc na d2 nemam uopce namjeru ulaziti u kupovinu. Vrijeme je proslo, druge su igre dosle i, ako cu ista kupiti to ce biti cetvorka. Nema tu mjesta ikakvoj nostalgiji, jer sam svjestan da bi sto se mene osobno tice bilo samo bacanje novca i ne bi igrao dulje od nekoliko sati.

Ajde ne laži sam sebeNe postoji bolji rpg h&s od DII i kupit ćes oboje kao većina

8 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Nije nikakva nostalgija , u pitanju je koncept gameplaya,sigurno neću dnevno sate provoditi uz D2R ,igraću povremeno vikendima .

Danas imam neke drugačije prioritete ,kako se stari tako se i mjenjamo ali općenito ,mnoge stare  stvari su mi  bolje od novih,danas je sve nekako postalo poput ''fast fooda''  ukusno,oku lijepo ali kratkotrajno zadovoljstvo :kvantitet iznad kvaliteta !

 

 

waaagh ;
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

znaci ispod Diablo 2 resurected izvodi se original Diablo 2 kod.

Znači dobivamo istu igru i nema greške. Baš je nevjerovatno kako su to napravili.

Ovo je ono sto sam dugo čekao za mene najbolja igra ikada.

 

Grafika je odlična nadam se da će se moći isključiti ovaj BLOOM efekat.

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Meni je najvažnije da je krenuo Remaster starih igara.. jedva čekam Unreal (Igra koja je sahranila Quake II) u novom UE 5 enginu... ili neku treću ili petu igru.

Ove nove igre su krš-krševa.. Izuzetaka ima, ali kao što matematika kaže "izuzetak je tu samo da potvdi pravilo".

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Kao netko tko je igrao D2 i prošao ga samo jednom, veselim se ovome.

Definitivno kupujem!

Međutim zašto bih preorderao kad se ne nudi ništa posebno onima koji to naprave? Po meni preorder bi trebao sadržavati neki bonus. Ovo to nema, dakle ne gubim ništa da pričekam izlazak i kritike.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

evo mene silno zanima dal cu moc postojece likove prebacit na resurrected, valjda nece imati 100% online savegame, kaze lik da internet vezu treba imat samo za verifikaciju CD-keya i to je to.

likove gomilam jos od 2000., bilo bi steta da ih ne mogu iskoristit kao ni iteme na njima (PlugY mi je krcat sa unique itemima, charmovima i runama)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 18:10 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Azmo kaže...
Kao netko tko je igrao D2 i prošao ga samo jednom, veselim se ovome.

Definitivno kupujem!

Međutim zašto bih preorderao kad se ne nudi ništa posebno onima koji to naprave? Po meni preorder bi trebao sadržavati neki bonus. Ovo to nema, dakle ne gubim ništa da pričekam izlazak i kritike.

 Jednom? isuse ja sam ga presao negdje 200 puta

15 godina
online
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

OP OP OP!

eno baš sam nedavno instalirao D2 da naučim klince no nisu ostali impresionirani i koliko vidim razlog nije zastarjela grafika već preduga igra, prejednolično grindanje sa premalom vizualnom nagradom. Što reći, radi se o ovisnicima o fortniteu gdje je važan jedino novi skin

Al će zato tata kupit sebi pa zaigrat s ekipom :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 8:53 (Ges).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Presao ga jednom?! Pa to je isto kao da kazes ”jednom sam se seksao”. Zabava tek pocinje na Hell tezini gdje ispadaju najbolji dijelovi opreme.
15 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Ovo se kupuje original.. D2  sam kupio kod pirata jer nisam imao love za original. Kopirao i poklanjao ga prijateljima đabe.. Onda sam još imao puno prijatelja kojima je to pasalo...

Sad je vrijeme da im platim za jednu od najboljih igara svih vremena.... Nema veze koliko košta..

(G)jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 11:59 (red_bull).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Tko nije igrao diablo 2 ne moze se nazivati gamerom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
bloodborne kaže...

Tko nije igrao diablo 2 ne moze se nazivati gamerom.

 Tko nije igrao Diablo 1 ne može se nazivati gamerom.

 

 

Live long and prosper.
16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
nixass kaže...

evo mene silno zanima dal cu moc postojece likove prebacit na resurrected, valjda nece imati 100% online savegame, kaze lik da internet vezu treba imat samo za verifikaciju CD-keya i to je to.

likove gomilam jos od 2000., bilo bi steta da ih ne mogu iskoristit kao ni iteme na njima (PlugY mi je krcat sa unique itemima, charmovima i runama)

 Nećeš uspjeti, i (nažalost) ne nadaj se tome.

 

Već su rekli da stara igra ostaje posebno, serveri će i dalje raditi, ko želi igrati moći će je igrati.

Da bi igrao novu verziju igre, moraš kupiti novi CD key i krenuti (kao i svi) od nule.

 Možda i nije najbolje riješeno, ali tako je kako je 

16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas

naravno da moram kupiti novi key, s time nema problema i logicno je.

online igra me ne zanima (eventualno multiplayer, ladder nikad nisam igrao), ako bude lokalni savegame mozda se nadje fora za ubacit stare likove.

ako su vec rekli da je internet veza potrebna samo za aktivaciju igre, i dalje ti ne treba, onda ne vidim na koju foru bi se likovi sejvali online, bit ce garant opcija lokalno.

posto su rekli da bi i postojeci modovi trebali raditi, u sebi se nadam da bi i savegame mogao (posto vec jezgra igre ostaje "netaknuta"..)

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 13:31 (nixass).
5 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Kad ste takvi old school gameri, koliko od vas je zapravo odigralo Diablo 1 Belzebub HD mod? Meni je to neusporedivo bolje od bilo kakvog Diablo 2 remake-a, jer je to jedna od prvih igara koje sam igrao, a definitivno je prva radi koje sam išao u igraonicu i plaćao pare da mogu sat-dva odigrat i dignut par levela. Muzika i "Stay a while and listen" su ipak iz jedinice, a ne iz dvojke...

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas

ja sam prvi komp dobio taman negdje po izlasku D2 i na neku foru sam dobio tu igru od frenda, to je bilo to :D

istu instalaciju (samo sam muvao foldere sa diska na disk) imam vec 20 godina.

D1 nisam nikad igrao solo, probao sam nakon nekog vremena negdje na pola sata i nisam bio zainteresiran posto je D2 bio na vrhuncu.

vjerojatno slican osjecaj ima ekipa koja nikad nije igrala D2 a navukla se na D3, njima je D3 i flash flash bang bang vrh.

al posto me unazad 2-3 godine lupa velika nostalgija za pre-XP igrama, u nedostatku icega unazad 10 godina sto je vrijedno grindanja, tako i D1 imam na listi za igranje, falit ce mi neke stvari iz D2 al uopce nemam problem zaigrat ju.

no da sam indoktriniran u D2(LOD), to svakako, ni sam ne znam kolko sam vremena proveo igrajuci ga u LANu po igraonama i kod frenda u garazi.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice