Bitcoin Store Wallet - prva domaća aplikacija za t

poruka: 4
|
čitano: 5.090
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin Store Wallet - prva domaća aplikacija za t".
11 godina
offline
Bitcoin Store Wallet - prva domaća aplikacija za t

Što se događa sa walletom i coinovima ako se servis ugasi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin Store Wallet - prva domaća aplikacija
Great Scott! kaže...

Što se događa sa walletom i coinovima ako se servis ugasi?

Pa vjerovatno ništa.Poslat če obavijest da si povučeš nazad lovu u svoj privatni wallet.

Pozitivno je to da se zna ko stoji iza aplikacije i da možeš tražit svoju lovu nazad,osim ako kojim slučajem ne izgube password od cold walleta i odputuju iz Hrvatske u neku dalekoistočnu zemlju. :)

Držim se ja rađe Ledger nano walleta.Tamo nema brige oko sigurnosti,možeš mirno spavat.

 

Btw,nevezano;

Prodal sam nešto coina kod njih u fizičkoj mjenjačnici,i sve pohvale,sve funkcionira brzo i efikasno. :)

11 godina
offline
Re: Bitcoin Store Wallet - prva domaća aplikacija
Prvo treba čekati da btc-u još podne cijena (nadam ne na nekih 10000usd) pa se onda baciti na kupovinu i kasnije prodaju kad opet cijena podivlja.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bitcoin Store Wallet - prva domaća aplikacija za t

A debilane. Moraš se registrirati sa osobnom. Ma nemoj. Osnovna i temeljna ideja kriptovaluta je da im država ne može ući u trag pa naplaćivati raznorazne namete i poreze, da možeš ići kuda god hoćeš sa svojim novcem bez da te netko cima na nekakvoj granici. I sada se ovi pametnjakovići sjete da vežu kripto lovu za ime i prezime. Tako da ti prije ili kasnije državni aparat može sjesti na grbu i perušati te jel ? Čim se dopusti nekome da veže kriptovalutu za ime i prezime to je početak kraja, tu predajemo kontrolu nekom drugome, kad kažem drugome mislim na državni aparat koji je trenutačno na vlasti u bilo kojoj državi. Čemu onda slobodne kriptovalute.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice