Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

poruka: 40
|
čitano: 8.089
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna".
16 godina
online
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

A sada ajmo na novi all time high!!!

 

\o/\o/\o/

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

Evo ja uopce necu nista napisati u ovoj temi

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
E ovaj put necu zaboravit namjestit automatski sell. Treca sreca :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
trolaslavonska kaže...
E ovaj put necu zaboravit namjestit automatski sell. Treca sreca :)

Na koliko ideš u prodaju?

...
12 godina
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

Bug pusti glasine da prima bitcoin i ode preko 50 somova. A kao Elon je manipulator.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

Uh, kad pročitam ili čujem riječ "hejteri" diže mi se kosa na glavi. Bljak!

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
Namjestim prodaju ako padne npr 10% ali onda opet moram kupovati, nije bas sve automatizirano. Uglavnom nakon nekoliko takvih slucajeva mi se ne da vise, i onda ljosne preko 50% :)
5 godina
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

kupovati i prodavati bitcoin, ethereum, litecoin and bitcoin cash. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
Izzy kaže...

Uh, kad pročitam ili čujem riječ "hejteri" diže mi se kosa na glavi. Bljak!

 zamrzivač je hrvatski prijevod za hejter :D

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

Bilo bi lijepo pročitati malo ozbiljnije osvrte u bugu na temu altcoinsa. BTC ima sasvim dovoljno prostora i spominjanja, ali ima tu sada već i cijela paleta odličnih ideja i projekata u svijetu altcoinsa, pa zašto ne bi i o njima čitali i diskutirali (ADA, SOL, HBAR, kontroverzni XRP, XTZ, "upitni" TRON, ETH za kojeg se očekuje da će "okrenuti" BTC, a vidimo i da veliki Microsoft planira razvoj na ETH-u...).

 

Inače ADA zadnjih tjedan dana +140%, a SOL +170%. 

ADA sada ima još dva bitna datuma, pa bi mogla još drastično porasti.

 

25.08. kreće trgovanje Adom u Japanu, Cardano je prošao stroge japanske uvjete i dobio dozvolu za trgovanje Adom u Japanu.

12.09. startaju Cardano (ADA) smart contractsi

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 0:40 (mzopg).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

Zašto se ne kaže da je vrijednost dolara pala ispoda 0,00002 bitcoina. Zar bitcoin nije budućnost, a ne neki usrani dolar?

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 0:55 (markoBT).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

bitkonj nećemo, euro ne damo! bitcoin nikad neće bit coin! 

 

pe se: ovako se zarađuje

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 9:02 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

picajzla0707 i Friday na apartima. Prvi se pojeo što je rano prodao a drugi što nije kupio na vrijeme.

 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
VonMackensen kaže...

picajzla0707 i Friday na apartima. Prvi se pojeo što je rano prodao a drugi što nije kupio na vrijeme.

 

Ja evo uopce spavati ne mogu...

Freak Show Inc.
2 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
Friday kaže...
VonMackensen kaže...

picajzla0707 i Friday na apartima. Prvi se pojeo što je rano prodao a drugi što nije kupio na vrijeme.

 

Ja evo uopce spavati ne mogu...

 Znam, vidi se ta tvoja ljubomora i jal na svakoj temi o kriptu.

16 godina
odjavljen
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

Ah, evo opet ljubomora i jal. Mislim da cu napraviti crawl foruma opet samo da vidim da li postoji i jedna crypto tema a da se nije potegla ljubomora kao "argument".

Podsjeti me, molim te, na sto konkretno sam ja to ljubomoran ili jalan?

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 1
2 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
Friday kaže...

Podsjeti me, molim te, na sto konkretno sam ja to ljubomoran ili jalan?

 Na to što kao IT stručnjak nisi znao prepoznati prilike, i to više puta, da se ukrcaš u kripto vlak i osiguraš sebi ugodniji život. Tako npr. nebi morao putovati autom iz Irske u RH već doći avionom i ovdje lijepo iznajmiti kola. NHF al kmečiš ga na svakoj kripto temi 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
VonMackensen kaže...

 Na to što kao IT stručnjak nisi znao prepoznati prilike, i to više puta, da se ukrcaš u kripto vlak i osiguraš sebi ugodniji život. Tako npr. nebi morao putovati autom iz Irske u RH već doći avionom i ovdje lijepo iznajmiti kola. NHF al kmečiš ga na svakoj kripto temi 

 

Ja sam kao IT strucnjak prepoznao priliku da lagodno zivim od svog znanja u bransi u kojoj sam. Ugodniji zivot kazes? Ugodniji od cega? Jel ti znas kako ja trenutno zivim? Argument ti je to da sam autom vozio iz Irske za HR pa ispada da se mucim u zivotu, ili? Pa to mi je jedna od najdrazih stvari koje postoje. Sad vec jedva cekam iduci put a tek sam se vratio.

Vi ekipa ste bolesni za jahtama i svilenom posteljinom, ne?

Freak Show Inc.
2 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine

Kako te onda kripto toliko muči u životu, da ti stalno ispada iz usta, koji je razlog toj opsesiji? Susjed ti ima farmu pa ti nestaje struje u kući?

16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
VonMackensen kaže...

Kako te onda kripto toliko muči u životu, da ti stalno ispada iz usta, koji je razlog toj opsesiji? Susjed ti ima farmu pa ti nestaje struje u kući?

 

Opsesiji? Ja kripto privatno uopce ne spominjem osim ovdje na forumu. Apsolutno nikada. Odakle ti da mi "stalno ispada iz usta"? Ovdje ga spomenem mozda jednom-dvaput mjesecno kad bude neka zgodna tema. Znatno vise spominjem npr AMD i Intel. Nisi to primjetio? I to cak i privatno ih spominjem. Kakva je to tek onda opsesija?

Malo smo se zaletjeli sa zakljucivanjem?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

.. placeholder :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
ludizao kaže...

A lijepo si rekao da nećeš ništa napisati i sjebu te 

 

Radio sam ja i gore stvari u zivotu...

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
ludizao kaže...

A lijepo si rekao da nećeš ništa napisati i sjebu te 

 Opsesija 

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

NARAST CE NA MILIJUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
Friday kaže...

NARAST CE NA MILIJUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 -čega?

 

prvo na 100.000, pa 200..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
2 godine
neaktivan
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
VonMackensen kaže...
Friday kaže...

Podsjeti me, molim te, na sto konkretno sam ja to ljubomoran ili jalan?

 Na to što kao IT stručnjak nisi znao prepoznati prilike, i to više puta, da se ukrcaš u kripto vlak i  osiguraš sebi ugodniji život. Tako npr. nebi morao putovati autom iz Irske u RH već doći avionom i ovdje lijepo iznajmiti kola. NHF al kmečiš ga na svakoj kripto temi 

 NEMOJ !

12 godina
offline
Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine izna

e da je bilo znanja, a ponajvise muda kad je bio na 1000 - 2000 dolara. jos sam se neckao al' reko kakve sam srece kad ga ja kupim sutradan ce past s 2000 dolara na 5 kuna.

Nisam hejter no nije mi jasno kako ovaj vlak jos uvijek vozi ( zapravo jasno mi je ) u danasnje vrijeme kad ne smijes prdnut a da nisi potpisao nekakvu privolu ili ispostovao regulativu.

Primjera radi skoro 10 godina imam firmu koja posluje u plusu i nedaj boze da se lipa potkrade negdje da ne stima blokiraju te u trenu ( knjigovođi se jednom potkralo 4 kune manje za uplatit porez na dohodak ). zvali su me u roku odma i agresivnim tonom da ce mi blokirat racun ne podmirim li žurno razliku ( za 4 usrane kune jebote, pomislio bi covjek da sam duzan ko todorić ).

S druge strane ovdje se na dnevnoj bazi vrte i peru milijarde, a nikom nista. Komedija..

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
Friday kaže...

Ah, evo opet ljubomora i jal. Mislim da cu napraviti crawl foruma opet samo da vidim da li postoji i jedna crypto tema a da se nije potegla ljubomora kao "argument".

Podsjeti me, molim te, na sto konkretno sam ja to ljubomoran ili jalan?

 Ne vjerujem, al molim te ko Boga, kako se kaže u narodu. Znam da nemaš vremena, daj ove mlatimud... malo spusti na zemlju. Vi koji spominjete Petka i ekipu, zašto se imate potrebu hvalit kako ste zaradili na kriptu? Pecka me lijevo jaje za vas i vašu zaradu. Petko i picajzla daju uvid u "drugu stranu medalje". Na kraju, to je sve kocka. Ja sam trpam svaki mjesec neku siću u BTC. Kupim za koliko imam, pospremim na wallet i zaboravim do iduće plaće. Sve je to kocka.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
neznalica90 kaže...

e da je bilo znanja, a ponajvise muda kad je bio na 1000 - 2000 dolara. jos sam se neckao al' reko kakve sam srece kad ga ja kupim sutradan ce past s 2000 dolara na 5 kuna.

Nisam hejter no nije mi jasno kako ovaj vlak jos uvijek vozi ( zapravo jasno mi je ) u danasnje vrijeme kad ne smijes prdnut a da nisi potpisao nekakvu privolu ili ispostovao regulativu.

Primjera radi skoro 10 godina imam firmu koja posluje u plusu i nedaj boze da se lipa potkrade negdje da ne stima blokiraju te u trenu ( knjigovođi se jednom potkralo 4 kune manje za uplatit porez na dohodak ). zvali su me u roku odma i agresivnim tonom da ce mi blokirat racun ne podmirim li žurno razliku ( za 4 usrane kune jebote, pomislio bi covjek da sam duzan ko todorić ).

S druge strane ovdje se na dnevnoj bazi vrte i peru milijarde, a nikom nista. Komedija..

Nije to baš tako, ako ne vjeruješ probaj zaraditi koji milijun i prebaciti ga sebi na račun. 

Oni koji peru lovu su isti oni koji to rade i u drugim sferama i sa drugim valutama, ukratko kriminalci i lovaši sa utjecajem i vezama i to nema veze sa kriptom jer isto oni rade i sa "kruškama" i "jabukama".

 

Zanimljiva je ljudska logika, često se sjetim one priče sa ocem, sinom i magarcem.

 

Kad se porezna ili neko drugo tijelo takne u običnog malog čovjeka odmah krene paljba na ustanove i krenu pitanja zašto se tlači malog čovjeka radi par kuna. Ali sad kad imamo situaciju gdje mali čovjek može zaraditi koju ekstra kunu onda drugi mali ljudi dižu galamu i traže da ga se za to "kazni". Ne kaže bez veze stara latinska "Homo homini lupus est". 

 

O velikima stvarno nema smisla diskutirati u ovom kontekstu jer isto to oni rade sa nekretninama, dionicama i drugim vrijednostima. Vezivanje kripta uz kriminalce je kao da vežemo prepaid GSM kartice i kriminal.

 

I kako ti kažeš "s druge strane" još se negdje vrte milijarde i nikom ništa. Sport i vrhunski sportaši. Ne vidim da se ubijaju od plaćanja poreza i drugih daća. Koliko ih je samo prijavljeno u "poreznim oazama". Današnje društvo ima velikih problema sa prioritetima i vrijednostima.

13 godina
offline
Re: Bitcoin se nakon tri mjeseca vratio na razine
neznalica90 kaže...

e da je bilo znanja, a ponajvise muda kad je bio na 1000 - 2000 dolara. jos sam se neckao al' reko kakve sam srece kad ga ja kupim sutradan ce past s 2000 dolara na 5 kuna.

 

 I šta bi onda, prodao ga kad naraste na koliko? 4000, 6000, 8000? I ostvario neku laku zaradu, koja ti ništa nebi izmjenila u životu, jer je relano 6000$ sića da ti se išta bitno dogodi u životu. Posao bi bio da si ga kupio dok je bio 2000$ i prodao ga kad je bio 60 000$. A takvih nema, većina bi prodavali kad je otisao 2-3 puta gore od one cijene kad su oni kupili, u najboljem slucaju 5x. Tu se može zaraditi jedino ozbiljna lova ako se ozbiljna lova i uloži.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice