Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

poruka: 40
|
čitano: 7.917
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši".
14 godina
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

ako vec zelis rizicno ulozit, ima desetak popularnih dionica koje solidno rastu a ako nista drugo, bar mozes projicirat rast/pad na temelju nekakvih podataka.

kripto ide gore/dole ovisno o kozmickim zrakama, jednorozima i kolicini reddit postova.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
nixass kaže...
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

ako vec zelis rizicno ulozit, ima desetak popularnih dionica koje solidno rastu a ako nista drugo, bar mozes projicirat rast/pad na temelju nekakvih podataka.

kripto ide gore/dole ovisno o kozmickim zrakama, jednorozima i kolicini reddit postova.

 Here we go again 

Di2 & EPS FTW!
11 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

 Ako nemas problem cekati par godina, BTC se uvijek isplati kupovati. Nemoj se sada isprsiti i spizditi svu ustedjevinu, nego pomalo ulagaj. Ubacis jednom mjesecno koliko mozes bez da osjetis. Bilo to 100, 300, 500 ili 1000 kuna, nema veze. Samo pomalo i nakupit ce se. Ja cu kupiti i slijedeci mjesec pa makar bio i 20k, jer prakticiram dollar cost average metodu.

 

Uostalom, to je klasicna zabluda da je kasno kupiti BTC ako nisi usao kad je bio par sto dolara.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 14:08 (geronimo4661).
4 godine
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

Papilova.

15 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
nixass kaže...
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

ako vec zelis rizicno ulozit, ima desetak popularnih dionica koje solidno rastu a ako nista drugo, bar mozes projicirat rast/pad na temelju nekakvih podataka.

kripto ide gore/dole ovisno o kozmickim zrakama, jednorozima i kolicini reddit postova.

 Podijeli koje su to dionice 

3 godine
protjeran
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Ovo je stara vijest jer cijena Bitcoina je upravo prešla 17.000 USD. I nastaviti će rasti iz jednostavnog razloga što je koronakriza fiskalnu politiku većine razvijenih zemalja gurnula u domenu nadrealnog. Uostalom, pogledajte samo slučaj Hrvatske gdje država istovremeno obećava obnovu Zagreba, nove avione, milijarde i milijarde subvencija... sve uz istovremeno pooštravanje "mjera protiv pandemije" i daljnje ograničavanje rada, naravno. U usporedbi s tim apsurdima, Bitcoin izgleda kao sigurna investicija.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
emerik kaže...
nixass kaže...
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

ako vec zelis rizicno ulozit, ima desetak popularnih dionica koje solidno rastu a ako nista drugo, bar mozes projicirat rast/pad na temelju nekakvih podataka.

kripto ide gore/dole ovisno o kozmickim zrakama, jednorozima i kolicini reddit postova.

 Podijeli koje su to dionice 

NIO, Cloudfrale, Palantir, AMD, SBE, Xpeng, Boeing/Airbus, americki airlineri.. (sve vruce teme po netu, neke bolje, neke losije)

samo NIO mi je naraso 4x od sredine ljeta, Cloudflare 2x, Airbus 60%, Palantir 50% u mjesec dana itd..

+ naravno ETF u koji redovno stavljam vec neko vrijeme (najbolja stvar)..

sve rizicno, al bas imas neku predodzbu zasto se dionica krece kak se krece, ne gledas u kavu.

i jos je hrpa IPO-a najavljena, sto tehnoloskih sto ne-tech, svi sa potencijalom, rizicni al sa nekakvim podacima i planovima iza sebe.

inace, i u kripto stavljam (sredinom 2. mj sam usao), al samo ono kaj mogu sutra izgubit. jer je iz salice kave nemoguce dobiti ikakve korisne podatke.

ako oces kladionicu, onda se igras sa opcijama, al hvala, ne hvala.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 14:31 (nixass).
16 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
Jim_Owens kaže...

Ovo je stara vijest jer cijena Bitcoina je upravo prešla 17.000 USD. I nastaviti će rasti iz jednostavnog razloga što je koronakriza fiskalnu politiku većine razvijenih zemalja gurnula u domenu nadrealnog. Uostalom, pogledajte samo slučaj Hrvatske gdje država istovremeno obećava obnovu Zagreba, nove avione, milijarde i milijarde subvencija... sve uz istovremeno pooštravanje "mjera protiv pandemije" i daljnje ograničavanje rada, naravno. U usporedbi s tim apsurdima, Bitcoin izgleda kao sigurna investicija.

u isto vrijeme, S&P500 je od jucer all time high, bez obzira na mjere, ogranicavanja rada, subvencije..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 14:29 (nixass).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

 Kad boisi iz Index komentara budu kupovali onda je kasno. Do tada...

3 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
nixass kaže...

u isto vrijeme, S&P500 je od jucer all time high, bez obzira na mjere, ogranicavanja rada, subvencije..

 Ništa čudno, svatko tko ima cash bježi u neki drugi asset, uključujući i dionice. Tako da uz rekordnu recesiju imamo i rekordni rast cijena dionica što je apsurd samo po sebi. Drugim riječima, taj rast isto nije na realnim osnovama, nego na balonskim. Međutim, dok je dionice lako oporezovati/nacionalizirati/nulovati, s Bitcoinom je to vrlo teško tako da su prednosti istog u fiskalno turbulentnim vremenima neupitne.

14 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

 Kasno je sad, ako voliš rizik onda da nitko ti nemoze garantirati da će biti 100k

3 godine
odjavljen
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

 Ako nisi vec uzeo ne isplati se. Amerikanci su zapljenili bitcoine u vrijednosti miljardu dolara (od silk roada), koje ce ili prodati na aukciji ili ce drzati da kontroliraju bitcoin. Rizicno je.

15 godina
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Trebali ste kupit prije,kad je bil 10 somova,pal je čak na 4 soma nedavno!

Ja nebi sad kupoval,samo prodaj kaj imaš.

Nikad neznaš dal če neki Kit ubacit se i dumpat svoj BTC..

Ako očete investirat,pogledaj na burzama DASH i LTC.Dash je all time low,bolje reč 5 godina low,odlična kupnja!Isto tako i LTC.

Ima još brdo ostalih valuta koje se isplati sad kupit,samo malo prosurfaj po burzama.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Petko se mora pod hitno vratiti. Edge ide na Linux, Bitcoin raste. Ovo ovako više nemeže! 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
veliki pero kaže...
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

 Ako nisi vec uzeo ne isplati se. Amerikanci su zapljenili bitcoine u vrijednosti miljardu dolara (od silk roada), koje ce ili prodati na aukciji ili ce drzati da kontroliraju bitcoin. Rizicno je.

 Milijarda dolara vrijedan btc može dumpat cijenu do jedne razine i to je to. Nikakva je to kontrola.

 

A ovi koji se misle da li prvi put kupiti btc, da sad padne na 2k tek onda ne bi kupili. Da li će biti korekcije? Vrlo vjerojatno. Ali je bitno krenuti kupovati  pa makar i za 100 kuna mjesečno jer i ako btc dumpa, opet će se vratiti na ove razine prije ili kasnije, to je valjda već svima jasno. 

6 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
ovcama narasla vuna...vrijeme je za šišanje... nakon toga bogati budu još bogatiji...a sirotinja nikako da nauči

sad kreće medijski brainwashing...tako da se što više muha uhvati u paučinu...a nakon toga sve iz početka

sve je to jedna velika prevara od burze pa na dalje...i da nažalost iskusio na vlastitoj koži...taman kad mi je tribalo zasijati sunce...pojavi se Covid-19 i sad čekaj 2023 i valjda izlazak iz noći more u koju sam upao od 2017... Agrokor... Covid-19:(

tješi me jedino što nakon 7 godina patnje ću biti nekih 25-30% u plusu... međutim trenutno je obrnuto

evo čim su najavili cjepivo minus mi je manji za....BESPLATNI SAVJET JE NE PETLJATI SE ALI...ne znaš dok ne probaš

došlo je vrijeme kad je najbolje ne štedjeti... eventualno 10% od plaće za nepredviđene troškove i ostalo potrošiti...ko budala štediš i na sebi škrtariš i onda igrači pokupe vrhnje a tebi ostaju tablete za smirenje
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2020 17:34 (HCMAA).
Moj PC  
1 5 hvala 1
4 godine
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
Lisica kaže...
EZY-E kaže...

Šta mislite bois, isplati li ga se sad kupovati? Znam da već može biti kasno al jbg.

 Kad boisi iz Index komentara budu kupovali onda je kasno. Do tada...

 Moj reality check: kada ja kao nestručnjak za financijsko tržište saznam za neku "povoljnu" priliku na forumu, FB-u, od pajde na kavi, onda u to jednostavno ne ulažem novac. I to se pokazalo 100% ispravnim razmišljanjem. Oni koji znaju kako se kreću stvari na tržištima novca i vrijednosnica, sigurno o tome ne trube na ovaj način.

4 godine
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
HCMAA kaže...
ovcama narasla vuna...vrijeme je za šišanje... nakon toga bogati budu još bogatiji...a sirotinja nikako da nauči

sad kreće medijski brainwashing...tako da se što više muha uhvati u paučinu...a nakon toga sve iz početka

sve je to jedna velika prevara od burze pa na dalje...i da nažalost iskusio na vlastitoj koži...taman kad mi je tribalo zasijati sunce...pojavi se Covid-19 i sad čekaj 2023 i valjda izlazak iz noći more u koju sam upao od 2017... Agrokor... Covid-19:(

tješi me jedino što nakon 7 godina patnje ću biti nekih 25-30% u plusu... međutim trenutno je obrnuto

evo čim su najavili cjepivo minus mi je manji za....BESPLATNI SAVJET JE NE PETLJATI SE ALI...ne znaš dok ne probaš

došlo je vrijeme kad je najbolje ne štedjeti... eventualno 10% od plaće za nepredviđene troškove i ostalo potrošiti...ko budala štediš i na sebi škrtariš i onda igrači pokupe vrhnje a tebi ostaju tablete za smirenje

 Slažem se s najvećim dijelom. Ovo zadnje: štediš za ne daj bože. A dovoljno je imati neki veći problem kod kuće, s autom i sl., pa ta lova dobro dođe. Ako ne daj bože popušiš posao, onda također moraš imati love za barem godinu dana života. Penziju ćeš imati ako i inače imaš nekretnine, čarapu i druge izvore prihoda. Mirovinski stupovi? Teško.

9 godina
neaktivan
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Danas je Tesla porasla sa 408dolara na 442dolara. Finooo.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
Kolacic kaže...

Danas je Tesla porasla sa 408dolara na 442dolara. Finooo.

 Koliko puta dnevno pratiš stanje?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
zelenapaprika kaže...
Kolacic kaže...

Danas je Tesla porasla sa 408dolara na 442dolara. Finooo.

 Koliko puta dnevno pratiš stanje?

 Bar dva puta. 

Evo sad je bila 446 dolara. Igram se DEMO jer sam picka koja se ne usudi i jos uvijek zalim sto prije par godina nisam kupio dionice AMD-a. Nisam imao novaca,trebao sam posuditi od kamatara bar. Haha sad bi bio u plusu.

I sad sam u plusu na plus500 i 212 Trading. Oko 30k eura.DEMO!!!

10 godina
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

jel to znači da će uskoro intervju sa velikim magom za kriptovalute koji se zove hrvoje prpić???

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
budeš iskren i kažeš svoje iskustvo i dobiješ 4 TD...i sad ajde savjetuj bilo koga... najbolje da se svi uvjere iz prve ruke...

a kad bi bio šupak...onda bi rekao da imam dionice od Pevex...i da sam dobio do sada 3 dividende
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
HCMAA kaže...
budeš iskren i kažeš svoje iskustvo i dobiješ 4 TD...i sad ajde savjetuj bilo koga... najbolje da se svi uvjere iz prve ruke...

a kad bi bio šupak...onda bi rekao da imam dionice od Pevex...i da sam dobio do sada 3 dividende

 To sto si ti najebao sa Agrokorom ne znaci da su dionice i BTC smisljeni da otmu novce sirotinji, kako si ti predstavio. I ja sam svojevremeno skoro najebao kad sam nekad 2006 ili 2007 uzeo one HT dionice. Nisam prodao odmah, pa su pale, te sam nakon par godine nekako prodao na nuli. Jebiga bio sam neiskusan i kupovao sam Hr sranja. Kripto rijecnikom i ti i ja smo ulozili u shitcoine. Nitko te nije sprijecio da kupis dionice Googla ili Amazona, danas bi zaradio 3-4x.

 

Isto tako nitko nije sprijecio nikoga da kupi BTC kad je bio 3k, 5k 10 k etc. Ali jebiga, kad je BTC bio na 3k, onda dezurna ekipa na forumu govori kako ce skoro na 0. Kad je 10k, opet prica  da je kasno sada kupiti, a  eto nas na 18k. BTC bi mogao vrlo lako opet pasti na 10k ili 5k, i opet ce ista ekipa reci da ide na 0. I tako u krug.

 

Treba biti svjestan rizika i sukladno tome ulagati, pa se onda nece trebati piti tablete za smirenje. Nitko ovdje ne govori da je pametno ubaciti svu ustedjevinu u BTC.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 12:12 (geronimo4661).
14 godina
offline
Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena premaši

Na kraju će ispasti u pravu ekipa koja je vikala TO THE M00N!!1 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
HCMAA kaže...
ovcama narasla vuna...vrijeme je za šišanje... nakon toga bogati budu još bogatiji...a sirotinja nikako da nauči

sad kreće medijski brainwashing...tako da se što više muha uhvati u paučinu...a nakon toga sve iz početka

sve je to jedna velika prevara od burze pa na dalje...i da nažalost iskusio na vlastitoj koži...taman kad mi je tribalo zasijati sunce...pojavi se Covid-19 i sad čekaj 2023 i valjda izlazak iz noći more u koju sam upao od 2017... Agrokor... Covid-19:(

tješi me jedino što nakon 7 godina patnje ću biti nekih 25-30% u plusu... međutim trenutno je obrnuto

evo čim su najavili cjepivo minus mi je manji za....BESPLATNI SAVJET JE NE PETLJATI SE ALI...ne znaš dok ne probaš

došlo je vrijeme kad je najbolje ne štedjeti... eventualno 10% od plaće za nepredviđene troškove i ostalo potrošiti...ko budala štediš i na sebi škrtariš i onda igrači pokupe vrhnje a tebi ostaju tablete za smirenje

S obzirom da kažeš da imaš ili si imao agrokorove dionice, sad kad je Fortenova to "preuzela" ti si izgubio dionice ili kak ?

11 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
EZY-E kaže...

Na kraju će ispasti u pravu ekipa koja je vikala TO THE M00N!!1 

 I to je moguce, ali ja sam uvijek oprezan kod takvih prognoza. Ako bude super, ako umjesto toga bude dump ja  to vidim kao priliku za akumulirati jos vise btca.

 

BTC ima svoje cikluse koji su se vec 2 puta odigrali, pa se svi nadaju da bi i treci put moglo tako biti. Naime, nakon  halveninga svake 4 godine BTC otprilike 6 mjeseci nakon toga ima jedan recimo to tako manji pump, nakon kojeg slijedi jaci.  2012/2013  se dogodila slicna stvar. 2016 je oko halveninga BTC bio na cca 500 dolara, krajem godine je pumpao do 1000, nakon toga pad pa onda slijedece godine  tj 2017 je otisao na 20k.

Ove godine je oko halveninga cijena bila cca 9k, 6 mjeseci kasnije, tj sada smo na 18k. E sad, dosta ekipe se nada da ce BTC odraditi istu stvar i potegnuti jace slijedece godine kao sto se dogodilo prosli put pa otuda onda svakakve kratkoročne prognoze cijena koje ja generalno ne volim.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 13:06 (geronimo4661).
3 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
mac92 kaže...

S obzirom da kažeš da imaš ili si imao agrokorove dionice, sad kad je Fortenova to "preuzela" ti si izgubio dionice ili kak ?

 Dionice Agrokora su nulovane nakon stečaja, ne vrijede više ništa i ne može se trgovati s njima. Fortenova je nova tvrtka s novim dionicama i vlasničkom strukturom. Isto kao npr. Uljanik i Uljanik 1856 koji je osnovan nakon stečaja prvog

16 godina
offline
Re: Bitcoin ponovno u uzlaznoj putanji, cijena pre
Jim_Owens kaže...

Ovo je stara vijest jer cijena Bitcoina je upravo prešla 17.000 USD. I nastaviti će rasti iz jednostavnog razloga što je koronakriza fiskalnu politiku većine razvijenih zemalja gurnula u domenu nadrealnog. Uostalom, pogledajte samo slučaj Hrvatske gdje država istovremeno obećava obnovu Zagreba, nove avione, milijarde i milijarde subvencija... sve uz istovremeno pooštravanje "mjera protiv pandemije" i daljnje ograničavanje rada, naravno. U usporedbi s tim apsurdima, Bitcoin izgleda kao sigurna investicija.

 I kao kriptoskeptik, ne mogu da se ne složim. Dugoročno nisam ubeđen, ali da će subvencije i pad proizvodnje (i nekih vidova potrošnje) doći na naplatu, hoće. Doduše, subvencije jesu neka vrsta veštačke potrošnje koja pomaže da se zameni ona "organska", kako bismo, kad sve prođe, nastavili dalje normalno, no to važi za one koji imaju dovoljno keša da sve preguraju. U svakom slučaju, bilo kakav vid globalne krize pogoduje kriptu. Dugoročno, kažem, i dalje nisam ubeđen, ali na neko vreme, verujem da će kriptovalute imati dobre performanse, jer mislim da će ih ljudi ovog puta (u odnosu na prošli streloviti rast) više uzimati radi čuvanja vrednosti, a manje radi špekulacije. Samo treba biti vidovit i na vreme izaći, jer očekujem da će pohlepa da proradi, a i svet da se stabilizuje, pre ili kasnije.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 14:04 (Ivan(4)).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice