Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

poruka: 150
|
čitano: 31.668
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš".
15 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Old Iggy kaže...
wyks kaže...
 

Jedan tvit je dovoljan :D

 

 

I onda netko govori o nekakvoj "vrijednosti".

 A jesi čuo za Tungsten Cubes i ElonGOAT?

 

A eto i Jack Tviter i Jay-Z su osnovali Bitcoin Akademiju.

 

Sve vrijednosti koje stvaraju novac.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...
Old Iggy kaže...

I onda netko govori o nekakvoj "vrijednosti".

 A jesi čuo za Tungsten Cubes i ElonGOAT?

 

A eto i Jack Tviter i Jay-Z su osnovali Bitcoin Akademiju.

 

Sve vrijednosti koje stvaraju novac.

 

Ajde barem će se, nadam se, malo opća histerija smiriti.

15 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Nadam se i ja, jer em je sad daleko više ljudi izgubilo daleko više novaca - čime se smanjuje broj onih koji mogu uložiti još nešto, em Tether po prvi put smanjuje cirkulaciju, što znači da je i njima došla voda do grla.

 

Iako, ponavljam, strahovit je broj ljudi koji su uložili u LUNA 2.0 - treću prevaru koju je organizirao Do Kwon.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Teško, ljudi gube po kladionicama i nastavljaju se kladiti cijeli život.
15 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Kao i Elonovovi brakovi, pažnja koju daje djeci, smijeh na njegove šale i interes koji pokazuje prema projektima koje konstantno najavljuje - ni zalet kupovanja DOGEa ipak nije dugo trajao.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...

Kao i Elonovovi brakovi, pažnja koju daje djeci, smijeh na njegove šale i interes koji pokazuje prema projektima koje konstantno najavljuje - ni zalet kupovanja DOGEa ipak nije dugo trajao.

 lijepo je vrijeme poslije podne, iza 17h..

sjedneš malo na bicikl, kroz Maksimir, ili gdje već živiš, napušiš se kisika, opustiš možđane, i prestaneš stalno objašnjavati kako si u pravu....

*vjerojatno ordiniraš i po drugim forumima, vjeruj mi, stradat će ti kralježnica, pokreni se...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
14 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...
BlueMax kaže...
Jer ako netko s tri tweeta može prvo dignuti cijenu dionice (kojih ta osoba ima jako puno u svom vlasništvu), zatim drugim tweetom istu srozati i onda je trećim dignuti u nebesa, ne treba biti lumen za shvatiti koliko je novca na taj način zaradio.

 Oh for fuck sake.

 

Jedan tvit je dovoljan :D

 

 

 

15 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Zaporožac kaže...
wyks kaže...

Kao i Elonovovi brakovi, pažnja koju daje djeci, smijeh na njegove šale i interes koji pokazuje prema projektima koje konstantno najavljuje - ni zalet kupovanja DOGEa ipak nije dugo trajao.

 lijepo je vrijeme poslije podne, iza 17h..

sjedneš malo na bicikl, kroz Maksimir, ili gdje već živiš, napušiš se kisika, opustiš možđane, i prestaneš stalno objašnjavati kako si u pravu....

*vjerojatno ordiniraš i po drugim forumima, vjeruj mi, stradat će ti kralježnica, pokreni se...

 Imaš 550 poruka na ovome forumu, ja ih imam 300.

 

Kao i kod kripta ne ide te računica.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...

 Imaš 550 poruka na ovome forumu, ja ih imam 300.

 

Kao i kod kripta ne ide te računica.

Ja to malo na poslu koju riječ škrabnem, a ti pišeš diplomske radove 300xA4 na temu; "Utjecaj zlih kriptovaluta na mentalno zdravlje stanovnika planeta Zemlje..."

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
15 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

https://www.coindesk.com/business/2022/06/28/coinflex-says-roger-ver-owes-it-47m-usdc-as-spat-turns-public/

 

Kad CEO Bitcoin.com popuši 47 milijuna $ i onda ignorira pozive, ne znam što drugo preostaje nego smijati se debilima.

 

A što je još smješnije - da bi ublažili ovih 47 milijuna koje ima ovaj debil-prevarant nikad neće vratiti - COinFLEX planira izbaciti token kojim bi skupili pare.

 

https://www.coindesk.com/business/2022/06/27/coinflex-to-launch-a-47m-recovery-token-to-solve-withdrawal-issues/

 

Ovakav nivo apsurdnog kretenizma parira piscima Futurame, jer valja naglasiti da je CoinFLEX prvo objavio izbacivanje tokena, a tek potom objavio ime dužnika.

 

Mislim - koliko glup moraš biti da vjeruješ u priču o "decentraliziranoj valuti za siromahe" kad ti se ponudi da kupiš token kako bi spasio nečiju guzicu jer je nekog kretena prevleslao još veći kreten.

 

Jebote Todorić je budala, trebao je samo objaviti K-Plus token na blokčejnu - našlo bi se budala da ga spasi.

 

(EDIT: sa ozbiljne strane - zamislite da vam PBZ blokira promet po računu jer je njihov CEO posudio pare Mamiću koji ih ne želi vratit, pa da vam PBZ pošalje mail - kako bi vam odblokirali račune kupite token MamićCOIN da dobijemo likvidnost)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.6.2022 21:41 (wyks).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...

https://www.coindesk.com/business/2022/06/28/coinflex-says-roger-ver-owes-it-47m-usdc-as-spat-turns-public/

 

Kad CEO Bitcoin.com popuši 47 milijuna $ i onda ignorira pozive, ne znam što drugo preostaje nego smijati se debilima.

 

A što je još smješnije - da bi ublažili ovih 47 milijuna koje ima ovaj debil-prevarant nikad neće vratiti - COinFLEX planira izbaciti token kojim bi skupili pare.

 

https://www.coindesk.com/business/2022/06/27/coinflex-to-launch-a-47m-recovery-token-to-solve-withdrawal-issues/

 

Ovakav nivo apsurdnog kretenizma parira piscima Futurame, jer valja naglasiti da je CoinFLEX prvo objavio izbacivanje tokena, a tek potom objavio ime dužnika.

 

Mislim - koliko glup moraš biti da vjeruješ u priču o "decentraliziranoj valuti za siromahe" kad ti se ponudi da kupiš token kako bi spasio nečiju guzicu jer je nekog kretena prevleslao još veći kreten.

 

Jebote Todorić je budala, trebao je samo objaviti K-Plus token na blokčejnu - našlo bi se budala da ga spasi.

 

(EDIT: sa ozbiljne strane - zamislite da vam PBZ blokira promet po računu jer je njihov CEO posudio pare Mamiću koji ih ne želi vratit, pa da vam PBZ pošalje mail - kako bi vam odblokirali račune kupite token MamićCOIN da dobijemo likvidnost)

 Klin se klinom izbija. 

15 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
ante_etna kaže...

 Klin se klinom izbija. 

 https://finance.yahoo.com/news/registration-upcoming-verse-token-bitcoin-050000299.html

 

E ali i Roger Ver već probava prodati svoj token. Pa je baš čudnovato i misteriozno kako ekipa koja je ulupala 33 milijuna $ u taj token odjednom nema sitnog majkemi.

 

Čudnovato je i misteriozno kako svi nedavni tokeni i obećane 100xr2π% pozitivne kamate koje su odjednom obećavane na vrhunskim mjenjačnicama koje softverom stvaraju vrijednost imaju sitnim slovima napisan disklejmer:

"Ne prodajemo token i ne dajemo kamate u Amerika".

 

Za razilku od Tethera koji je mućki pod okirljem noći podrapao svoj whitepaper, Roger Ver je častan i principjelan je častno i principjelno obajvio bijeli-papir svog softvera koji stvara vrijednost.

 

At Bitcoin.com our mission is to create more economic freedom in the world.
We define economic freedom as the ability to make choices with respect to one’s personal resources,
unencumbered by trusted third parties or borders or lack of access.We believe economic freedom is the
foundation of peace and prosperity, and by creating more of it for people, we are reducing suffering in the
world. We strive to help everyone, everywhere be more economically free.

 

Znači, Prvo je Roger Ver objavio prodaju svog tokena, za baš zanimljivu sumu od 50ak milijuna dolara, da bi potom CoinFLEX blokirao svoje korisnike jer im je netko ostao dužan baš zanimljivu sumu od 50ak milijuna dolara, da bi onda CoinFLEX lansirao prodaju svojih tokena za baš zanimlivu sumu od 50ak milijuna dolara, da bi onda ispalo da je Roger Ver dužan CoinFLEXu baš zanimljivu sumu od 50ak milijuna dolara.

 

Jebote kad se rastajala Mija Begović, ili Severina ili Vlatka Pokos pa bar su imali obzira prema "siromašnom puku" i nisu njima uvaljivali tokene. Lijepo su prodali priču Gloriji i Storyu kako i priliči.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Prevaranti i lopovi će uvijek postojati, blockchain i kripto im je trenutno "IN" teren za muljanje i varanje, ali i da nestane kripto oni će se samo prebaciti na nešto drugo. Investitori bi ipak trebali razmisliti u što investiraju, ali pohlepa je za*ebana stvar. 

 

Kako ne bi ostali samo na kriptu, baš sam pvih dana pročitao zanimljivu priču, na tragu Theranosa, ali ova ipak ima i žešći krimi twist, u igri su ipak istočni susjedi.

 

Biotech Wizard Left a Trail of Fraud—Prosecutors Allege It Ended in MurderSerhat Gumrukcu faces trial in a purported plot to kill an associate who could have exposed him and derailed a drug-development deal worth millions

https://www.wsj.com/articles/biotech-wizard-left-a-trail-of-fraudprosecutors-allege-it-ended-in-murder-11656339183

 

Ukratko i karikirano, bivši mađioničar (kako prigodno) postaje ugledni istraživač i doktor (mada nitko nije vidio dokaz da je stvarno doktor) i osniva što drugo nego BioTech kompaniju koja je na tragu revolucionarnog lijeka za Hepatitis B, HIV i naravno COVID19. Kompanija završi na burzi, a sve ide toliko daleko i uvjerljivo da ekipa održava kontakte i sa Faucijem. Usput glavni protagonist ne propušta priliku varati gdje god stigne, pa je tako muljao sa nekretninama, dionicama, raznim robama (commodities)... Sve završava sa ubojstvom, jednog od "investitora", a izgleda i "zelenaša" koji je naletio na za*ebanije od sebe.

 

Research Doctor Allegedly Hired Hitman To Cover Up Fraudulent Multi-Million Dollar Oil Deal

Dr. Serhat Gumrukcu and three other people have been arrested in connection with the alleged murder-for-hire of Gregory Davis in Vermont in 2018.

https://www.oxygen.com/crime-news/dr-serhat-gumrukcu-arrested-murder-gregory-davis

 

Widow Wants Judge to Seize $25M in Bioscience Company Stock from Alleged Ringleader in Vermont Murder-for-Hire Case

https://lawandcrime.com/lawsuit/widow-wants-judge-to-seize-25m-in-bioscience-company-stock-from-alleged-ringleader-in-vermont-murder-for-hire-case/

 

Stvarno nas ima svakakvih. Madoff se ne treba brinuti.

 

Ispod radara je nekako prošla i ova vijest:

Credit Suisse bank found guilty over money-laundering charges

 

Credit Suisse has been found guilty and fined for involvement in money laundering related to a Bulgarian drugs ring.

https://www.bbc.com/news/business-61957774

 

The court heard evidence around the bank's role in accepting millions of Euros in bank deposits between 2004 and 2008, which it said was full of red flags.Prosecutors said that Pampoulova-Bergomi had built an informal financial relationship with former Bulgarian wrestler Evelin Banev, who was a major figure in a European cocaine smuggling ring.The court heard that the former tennis player regularly collected bags "full of cash" - some amounting to the equivalent of £400,000 - from people known to the wrestler.

 

Trebalo im je samo 15 godina da shvate kako nešto ne štima. 

 

 

I da se vratimo na kripto.

 

Salim Ramji, global head of ETFs and index investments at investment titan BlackRock, offered some high praise for blockchain, claiming that the technology, which underlies Bitcoin and other cryptocurrencies, is "incredibly" disruptive and innovative.

 

Pa sad ti budi pametan i znaj kome vjerovati. 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Kad smo vec kod prevara, cuo sam da je Bara dala Peri, a muz Miko za to ne zna. Gospeti.

 

Eto ti svijeta, iako je kripto pljačka i prevara, mnogo mi je lakše kad ovako mutavo pomješam kruške i jabuke pa ko pravi retardinjo nabadam gluposti.

 

Stavim si prst u guzicu i zapjevam si onu pjesmu o Krku.. krkenzi kikiriki evridej, jes aj KRK.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t

Vidi.

 

Ovako ide teza i premise.

 

Thernosov kriminal ne utječe na učinkovitost Sumameda.

No, 3AC je bila Ponzi šema koja je vlastroučno sjebala pola tržišta i dokazala da su svi mitovi i bajke o decentraliziranosti bili - mitovi i bajke.

 

Credit Suisseov kriminal može utjecati i na tvoju banku, ali vjerojatno ne utječe.

No, njihov kiminal ne utječe NA SUSTAV bankarstva koji može funkcionirati bez kriminala, tj. kriminal nije JEDINA svrha.

HSBSC je dao upit meksičkim narko-kartelima koliku da veličinu otvora stave na svoje šaltere kako bi predaja keša išla što brže.

Kakve veze to ima sa 36 rata bez kamata i penzijom na tekućem računu?

 

Znači, listanjem primjera kriminala dokazuješ da si intelektualno potkapacitiran, jer kad ti se premise koje sam daješ svedu na osnove - KAZUJEŠ DVIJE NEPOVEZANE PREMISE.

Normalno da je tad zaključak kakav god hoćeš da bude.

 

Je li dizanje cijene lijeka koje je šupski napravio novi kripto-bro Martin Skhreli utjecalo na učinkovitost tog lijeka?

 

BTW, spominjao si neke sportske klubove?

https://theathletic.com/3378407/2022/06/28/crypto-crash-premier-league/

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
mzopg kaže...

Prevaranti i lopovi će uvijek postojati, blockchain i kripto im je trenutno "IN" teren za muljanje i varanje, ali i da nestane kripto oni će se samo prebaciti na nešto drugo. Investitori bi ipak trebali razmisliti u što investiraju, ali pohlepa je za*ebana stvar. 

 

Kako ne bi ostali samo na kriptu, baš sam pvih dana pročitao zanimljivu priču, na tragu Theranosa, ali ova ipak ima i žešći krimi twist, u igri su ipak istočni susjedi.

 

Biotech Wizard Left a Trail of Fraud—Prosecutors Allege It Ended in MurderSerhat Gumrukcu faces trial in a purported plot to kill an associate who could have exposed him and derailed a drug-development deal worth millions

https://www.wsj.com/articles/biotech-wizard-left-a-trail-of-fraudprosecutors-allege-it-ended-in-murder-11656339183

 

Ukratko i karikirano, bivši mađioničar (kako prigodno) postaje ugledni istraživač i doktor (mada nitko nije vidio dokaz da je stvarno doktor) i osniva što drugo nego BioTech kompaniju koja je na tragu revolucionarnog lijeka za Hepatitis B, HIV i naravno COVID19. Kompanija završi na burzi, a sve ide toliko daleko i uvjerljivo da ekipa održava kontakte i sa Faucijem. Usput glavni protagonist ne propušta priliku varati gdje god stigne, pa je tako muljao sa nekretninama, dionicama, raznim robama (commodities)... Sve završava sa ubojstvom, jednog od "investitora", a izgleda i "zelenaša" koji je naletio na za*ebanije od sebe.

 

Research Doctor Allegedly Hired Hitman To Cover Up Fraudulent Multi-Million Dollar Oil Deal

Dr. Serhat Gumrukcu and three other people have been arrested in connection with the alleged murder-for-hire of Gregory Davis in Vermont in 2018.

https://www.oxygen.com/crime-news/dr-serhat-gumrukcu-arrested-murder-gregory-davis

 

Widow Wants Judge to Seize $25M in Bioscience Company Stock from Alleged Ringleader in Vermont Murder-for-Hire Case

https://lawandcrime.com/lawsuit/widow-wants-judge-to-seize-25m-in-bioscience-company-stock-from-alleged-ringleader-in-vermont-murder-for-hire-case/

 

Stvarno nas ima svakakvih. Madoff se ne treba brinuti.

 

Ispod radara je nekako prošla i ova vijest:

Credit Suisse bank found guilty over money-laundering charges

 

Credit Suisse has been found guilty and fined for involvement in money laundering related to a Bulgarian drugs ring.

https://www.bbc.com/news/business-61957774

 

The court heard evidence around the bank's role in accepting millions of Euros in bank deposits between 2004 and 2008, which it said was full of red flags.Prosecutors said that Pampoulova-Bergomi had built an informal financial relationship with former Bulgarian wrestler Evelin Banev, who was a major figure in a European cocaine smuggling ring.The court heard that the former tennis player regularly collected bags "full of cash" - some amounting to the equivalent of £400,000 - from people known to the wrestler.

 

Trebalo im je samo 15 godina da shvate kako nešto ne štima. 

 

 

I da se vratimo na kripto.

 

Salim Ramji, global head of ETFs and index investments at investment titan BlackRock, offered some high praise for blockchain, claiming that the technology, which underlies Bitcoin and other cryptocurrencies, is "incredibly" disruptive and innovative.

 

Pa sad ti budi pametan i znaj kome vjerovati. 

 Kriminala na svakom koraku, i to od onih od kojih najmanje očekuješ. No, nekako mi se čini kako ispod radara prolazi vijest o značajnom doprinosu majnera smanjenju, što bi memulica rekao "zatoplenja". Give the miners their due, ja bih im dodijelio "Zlatnu Gretu" za ovo.

15 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
ante_etna kaže...
.. ja bih im dodijelio "Zlatnu Gretu" za ovo.

  ..

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
ivan dragi kaže...

Stavim si prst u guzicu i zapjevam si onu pjesmu o Krku.. krkenzi kikiriki evridej, jes aj KRK.

Napravi nešto korisno i pametno pa prst radije stavi u guzicu kolegi ispod sebe, a on neka ti uzvrati istom mjerom pa zajedno zapjevajte. Može neka iz produkcije kolege ispod tebe, vidjeli smo da je nadaren i kad je u pitanju poezija. 

15 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
mzopg kaže...
ivan dragi kaže...

Stavim si prst u guzicu i zapjevam si onu pjesmu o Krku.. krkenzi kikiriki evridej, jes aj KRK.

Napravi nešto korisno i pametno pa prst radije stavi u guzicu kolegi ispod sebe, a on neka ti uzvrati istom mjerom pa zajedno zapjevajte. Može neka iz produkcije kolege ispod tebe, vidjeli smo da je nadaren i kad je u pitanju poezija. 

 De malo upri jače u taj softver koji stvara vrijednost.

 

Nemogu ja niđe ništa gurat otkad je Mlohava LUNA.

 

(Nekoliko je kolega ponudilo po 50kn da nam objasniš što je blockchain i kako funkcionira taj softver koji stvara vrijednost.

Za tebe vrsnog investitora mislim da je sramota da propustiš veći keš ROI od cjelokupnog kriptotržišta u zadnjih mjesec dana.

Zamisli koliko bi tokena mogo kupit kad se na ovih 17 mjenjačnica koje su korisnicima svojevoljno blokirali sredstva pojaviš sa 200 kuna keša.

Kaki Miša Grof bio bi ko Bezos.)

 

Ko će još ponudit 50 kuna likvidnog keša da nam mzopg objasni:

1. Što je blokchain

2. Kako softver iza kriptovaluta stvara vrijednost

 

 

6 Dajem 50kn
0 Dajem milju VERSE tokena
0 LIDL kartica sa 300 bodova
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

 

Pitaj Ramija on je tu kompetentniji od mene.

 

Salim Ramji, global head of ETFs and index investments at investment titan BlackRock, offered some high praise for blockchain, claiming that the technology, which underlies Bitcoin and other cryptocurrencies, is "incredibly" disruptive and innovative.

 

https://www.blackrock.com/corporate/about-us/leadership/salim-ramji

 

Salim Ramji, Senior Managing Director, is Global Head of iShares and Index Investments for BlackRock and a member of the firm’s Global Executive Committee.

 

Prior to his appointment to lead the ETF and Index Investments business in 2019, Mr. Ramji was Head of BlackRock's U.S. Wealth Advisory business where he was responsible for leading BlackRock's relationships with wealth management firms and platforms, for distributing BlackRock's alpha-seeking and iShares investment capabilities and for the adoption of BlackRock's portfolio construction and digital wealth technologies to financial advisors.

 

Mr. Ramji joined BlackRock in 2014, serving initially as the Global Head of Corporate Strategy. Before joining BlackRock, he was a Senior Partner at McKinsey & Company where he led the Asset & Wealth Management practice areas. He started his career as a corporate finance and mergers and acquisitions lawyer in London and Hong Kong.

 

Mr. Ramji earned a bachelor's degree in economics and politics from University of Toronto, a law degree from Cambridge University and is a CFA charter holder. He is a trustee of Graham Windham, a New York-based child care agency.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

To the Moooooon . Zapravo, mislim da je sada najbolje vrijeme da se udje u pricu, jer ce samo rasti. I ostale sheme...

Generalno, sav taj koncept kriptotrzista je baziran na piramidalnoj shemi. Dok ima onih koji ce da ulaze u pricu, drugi ce zaradjivati. Nesto slicno je bilo i s dionicama svojevremeno kada su se napuhavale i ispuhale na kraju, ali one su barem opipljive. Barem nesto posjedujes. Ovo ovdje su samo neki "nasumicni" (dobro, ne nasumicni, ali ....) brojevi i to je to. Sto je netko pametan davno rekao. Treba ulagati u zemlju, jer je to jedini resurs koji ne moze da se stvara/izmislja.  Na ovoj planeti imamo zemlje toliko i toliko i to je gotova stvar. One plodne daleko manje...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
SamoPitam3 kaže...

 Sto je netko pametan davno rekao. Treba ulagati u zemlju, jer je to jedini resurs koji ne moze da se stvara/izmislja.  Na ovoj planeti imamo zemlje toliko i toliko i to je gotova stvar. One plodne daleko manje...

 Ni to nije samo tako. Uvedu porez na nekretnine, a kupiš livadu na kojoj raste ambrozija i još ti bubnu kaznu zbog zapuštenosti dobra. Treba kupiti zemlju na kojoj će za koju godinu izrasti cesta ili autoput, a ni to ne možeš bez insiderskih informacija ili GUP-a unaprijed.

14 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
mzopg kaže...
ivan dragi kaže...

Stavim si prst u guzicu i zapjevam si onu pjesmu o Krku.. krkenzi kikiriki evridej, jes aj KRK.

Napravi nešto korisno i pametno pa prst radije stavi u guzicu kolegi ispod sebe, a on neka ti uzvrati istom mjerom pa zajedno zapjevajte. Može neka iz produkcije kolege ispod tebe, vidjeli smo da je nadaren i kad je u pitanju poezija. 

 E moj šušumigo.

 

Daj nas malo savjetuj kako da podesimo softver pa da naraste bitcoin na 100.000$. 

 

Lele dunje ranke.

 

Svakako bi trebalo analizirati kako ovolika količina glupana u svijetu vjeruje u bitcoine, a ne vjeruje u cjepiva.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
ivan dragi kaže...
mzopg kaže...
ivan dragi kaže...

Stavim si prst u guzicu i zapjevam si onu pjesmu o Krku.. krkenzi kikiriki evridej, jes aj KRK.

Napravi nešto korisno i pametno pa prst radije stavi u guzicu kolegi ispod sebe, a on neka ti uzvrati istom mjerom pa zajedno zapjevajte. Može neka iz produkcije kolege ispod tebe, vidjeli smo da je nadaren i kad je u pitanju poezija. 

 E moj šušumigo.

 

Daj nas malo savjetuj kako da podesimo softver pa da naraste bitcoin na 100.000$. 

 

Lele dunje ranke.

 

Svakako bi trebalo analizirati kako ovolika količina glupana u svijetu vjeruje u bitcoine, a ne vjeruje u cjepiva.

 Kažu kod nas "nije žvaka za seljaka".

 

I morati ću te razočarati, vjerujem u cjepiva i znanost. Jbga nitko nije savršen. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
SamoPitam3 kaže...

Na ovoj planeti imamo zemlje toliko i toliko i to je gotova stvar.

Eto, isto kao i sa Bitcoinom, ima ga toliko i toliko i to je to. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
ante_etna kaže...
SamoPitam3 kaže...

 Sto je netko pametan davno rekao. Treba ulagati u zemlju, jer je to jedini resurs koji ne moze da se stvara/izmislja.  Na ovoj planeti imamo zemlje toliko i toliko i to je gotova stvar. One plodne daleko manje...

 Ni to nije samo tako. Uvedu porez na nekretnine, a kupiš livadu na kojoj raste ambrozija i još ti bubnu kaznu zbog zapuštenosti dobra. Treba kupiti zemlju na kojoj će za koju godinu izrasti cesta ili autoput, a ni to ne možeš bez insiderskih informacija ili GUP-a unaprijed.

To ne vrijedi tu kod nas u Nedođiji.

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/otkrivamo-manipulacije-poticajima-izvukli-77-5-milijuna-kuna-na-izbrisanim-pasnjacima-15179664

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hrvatska-prevarantima-ilegalno-isplatila-najmanje-milijardu-i-pol-kuna-3121103

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/godinama-ubire-poticaje-za-prazne-pasnjake-ondje-ni-jedna-njegova-krava-nije-krocila-nogom-15184611

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/povijesna-prava-za-prazne-stale-godisnje-se-isplati-132-milijuna-kuna-iz-fondova-eu-15192125

 

Stočar Mladen Kušeković, vlasnik tvrtke Natura-beef koja u Udbini drži 580 goveda u sustavu ekološkog uzgoja, a meso prodaje u mesnici na Kvatriću, smatra isplatu "povijesnih prava" stočarima koji nemaju stoku ilegalnom pljačkom u vrijeme kad se smanjuju potpore za stočare na područjima s prirodnim ograničenjima. - Nevjerojatno zvuči činjenica da je moguće ostvariti pravo na potporu poljoprivrednim gospodarstvima koja su ta prava ostvarila na temelju referentne 2011. godine, a da danas nemaju više niti jedno grlo stoke. Kako stvari stoje, oni će ta prava zadržati i u sljedećem programskom razdoblju do uključeno 2027. godine iz jednostavnog razloga što nije moguće samo njima uskratiti ta prava, već bi se u tom slučaju i ostalima ta ista prava uskratila. A to je onda, naravno, problem - kaže Kušeković. Iako nije riječ o pojedinačno velikim iznosima, ukupan zbroj sredstava koji odlaze za tu namjenu, smatra on, mogao bi se pametnije iskoristiti za ono malo preostalih stočara koji imaju proizvodnju. - Među top 10 korisnika tih prava je i poljoprivredno gospodarstvo čiji je vlasnik poduzeće u stečaju, a to pravo koristi i tvrtka koja je jedan od najvećih uvoznika mesa u RH?! Te činjenice samo potvrđuju da se bacanjem prašine u oči o prevarama s ekološkom proizvodnjom, krškim pašnjacima, područjima s otežanim uvjetima gospodarenja u stvari prikrivaju stvarni razmjeri zlouporaba u sustavu potpora - smatra Kušeković.

 

Hell yeah! a nas brine bitcoin. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2022 0:05 (mzopg).
5 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
ante_etna kaže...
SamoPitam3 kaže...

 Sto je netko pametan davno rekao. Treba ulagati u zemlju, jer je to jedini resurs koji ne moze da se stvara/izmislja.  Na ovoj planeti imamo zemlje toliko i toliko i to je gotova stvar. One plodne daleko manje...

 Ni to nije samo tako. Uvedu porez na nekretnine, a kupiš livadu na kojoj raste ambrozija i još ti bubnu kaznu zbog zapuštenosti dobra. Treba kupiti zemlju na kojoj će za koju godinu izrasti cesta ili autoput, a ni to ne možeš bez insiderskih informacija ili GUP-a unaprijed.

 Prijatelju moj, nema nikakvih kazni za napustenost dobra haha. Ni za ambroziju, znam to jako dobro. Neda mi se odgovarati na sve linkove. Ipak smo mi liliput zemlja, pa cisto da stavim link cemu su se dosjetili nasi "zakonodavci".

 

www.vecernji.hr/vijesti/upozorenje-hrvatima-koji-su-uzeli-strano-drzavljanstvo-ako-u-vlasnistvu-imate-nekretninu-u-hrvatskoj-dobro-pripazite-1597218

14 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
mzopg kaže...
ivan dragi kaže...
mzopg kaže...
ivan dragi kaže...

Stavim si prst u guzicu i zapjevam si onu pjesmu o Krku.. krkenzi kikiriki evridej, jes aj KRK.

Napravi nešto korisno i pametno pa prst radije stavi u guzicu kolegi ispod sebe, a on neka ti uzvrati istom mjerom pa zajedno zapjevajte. Može neka iz produkcije kolege ispod tebe, vidjeli smo da je nadaren i kad je u pitanju poezija. 

 E moj šušumigo.

 

Daj nas malo savjetuj kako da podesimo softver pa da naraste bitcoin na 100.000$. 

 

Lele dunje ranke.

 

Svakako bi trebalo analizirati kako ovolika količina glupana u svijetu vjeruje u bitcoine, a ne vjeruje u cjepiva.

 Kažu kod nas "nije žvaka za seljaka".

 

I morati ću te razočarati, vjerujem u cjepiva i znanost. Jbga nitko nije savršen. 

 Kako nije. Pa bitcoin ce spasit i kucanice, zasto nece i mene neskolovanog seljaka.

 

Nego, jesi malo razmislio o tome kako da podesimo softwere pa da se bitcoinu malo podigne cijena. Ja sam kupio 100 komada kad je bio 50.000$ pa bi htio malo i zaradit kao i kućanice koje će bitcoin spasiti.

 

Da kupujem dip? Ili da kupim low, prodam high? Što da radim u međuvremenu sa svojih 100 komada po 50.000$ vrijednih bitcoina?

Cuo sam da je bitcoin super protiv inflacije, evo inflacija ošla 10-15%, bitcoin pao 50%. Objasni nam malo kako to inflacija - a pada cijena bitcoinu koji i kućanice štiti od inflacije.

 

Oš kupit od mene 100 bitcoina za 100.000$/kom pa da zaradim napokon na tomu?

 

Kod nas kazu, mlati svojim kurcem ako nisi picka, pa eto da vidimo jesi li spreman dat svoje pare , ne ove izmišljene coine nego eure/dolare iza kojih stoje zle centralne banke pa da i ostali zarade ili si jamio dok su druge budale davale pare pa te sad boli kurac sta će kućanice ostat bez prebijenog dinara.

 

Daj nam neki rainbowchart pa da vidimo koja ce cijena bit za 10 dana.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Bitcoin će pomoći samohranoj baki sa rastavljenoj majci sa kćeri izbjeglicom i sinom udovicom Domovinskog rata da plate struju.

 

Ne znam jesu li CEO i CFO kompanije pročitali komentar našeg stručljaka za blokchain mzopga i njegov izdašan citat regionalnog direktora za vanjsku nabavu internih transkacija u Blackrocku koji je rekao da je blockchain revolucija u disrupciji članaka o disrupciajama na disruptivnom tržištu disrupcija.

 

 

Ja sam im poslao mail da opozvu ostavke, stavio sam mzopg u CC, da mu se jave za savjete.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...

Bitcoin će pomoći samohranoj baki sa rastavljenoj majci sa kćeri izbjeglicom i sinom udovicom Domovinskog rata da plate struju.

 

Ne znam jesu li CEO i CFO kompanije pročitali komentar našeg stručljaka za blokchain mzopga i njegov izdašan citat regionalnog direktora za vanjsku nabavu internih transkacija u Blackrocku koji je rekao da je blockchain revolucija u disrupciji članaka o disrupciajama na disruptivnom tržištu disrupcija.

 

 

Ja sam im poslao mail da opozvu ostavke, stavio sam mzopg u CC, da mu se jave za savjete.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fallacies

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice