Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

poruka: 150
|
čitano: 31.715
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš".
15 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Dovoljno je pogledati nekoliko videa sa CoffeeZilla kanala i pametnom dosta.

 

Čak može i umjesto standup komedije. Zna biti zabavan. Uz to i vrlo edukativan. Ima stvarno tonu materijala na temu prevara sa kriptovalutama.

 

 

TerraUSD 54 milijarde $ ode la-pa-pa, a to je kao bio stable coin. Mos mislit.

 

Vidjet cemo sto ce biti sa Teather-om. Ako on "klekne" ode sav kripto u mp3, jer većina povlaćenja sredstava iz neke kripto valute ide prvo u stable coin tako da se održi anonimnost i vrijednost. A oni nemaju ni 50% pokrića za izdane coinove.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2022 8:14 (jozobozo).
 
5 1 hvala 0
3 godine
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Puko balon.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
U očima nevjernika to je pad...u očima pravovjernika to je prilika za novi auto...stan...kuću s bazenom...hlađenje jaja do kraja života...sad je jedinstvena prilika da svi budemo milijunaši

One reklame koje iskaču kad ugasiš adblocker..uložiš 100kn u crypto i za godinu imaš 100000kn...to je sad ta prilika...reklame nikad ne lažu...oni koji stoje iza adblocker ne žele da ljudi postanu milijunaši

P.S eto napokon normalnih cijena grafičkih
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 12:18 (HCMAA).
Moj PC  
33 0 hvala 5
6 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Dok god je to neregulirano ovakva volatilnost je za očekivat, i da i valute i vrijednostni papiri gube i dobijaju na vrijednosti ali niti blizu ne ovako divlje kako se događa na tržištu kripto valuta. I dok god je tako po meni neku uporabnu vrijednost neće nikad imat već postoje samo radi sebe, jer tretirat ih kao i sve druge valute nema smisla jer nikad neznaš očeš li sutra imat na računu 30% manje ili više nego danas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Ide potop 80-90% vrijednosti btc-a od zadnjeg ath očekivano ni ništa novo čekaju se novi ulazi.
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Zar nije BTC digitalno ZLATO...pravom cijena raste...digitalnom pada...KAKO TO???

Pitam za babu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
24 0 hvala 1
8 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Jel se rasprodaje djedovina, zemljišta na moru, stanovi po Zagrebu i mahnito kupuje bitkojne?

 

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

sad je vrijeme za uletit, do kraja godine ide na milijun... jaja mi 

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

...

Moj PC  
13 0 hvala 0
5 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

BTC naraste cijena

 

to je zbog tržišne nestabilnosti, rata, ljudi gledaju kako očuvati vrijednost novca dugoročno...

 

BTC padne cijena

 

to je zbog tržišne nestabilnosti, rata, ljudi gledaju kako očuvati vrijednost novca dugoročno...

 
27 0 hvala 0
6 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

sve je islo u k :( - do 2030... ahh...

NULL!=NULL
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 13:32 (VladRi).
 
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
jozobozo kaže...

.

 

Vidjet cemo sto ce biti sa Teather-om. Ako on "klekne" ode sav kripto u mp3, jer većina povlaćenja sredstava iz neke kripto valute ide prvo u stable coin tako da se održi anonimnost i vrijednost. A oni nemaju ni 50% pokrića...

 Nemaju ni 4% pokrića.

 

Čekamo nekog Rojsa tu sa foruma da usklikne, "tko je jamio, jamio".

 

Al nedajte se kriptomani, sad ce vam mzpzog objasnit kako će softver napuniti novu vrijednost i kako ponovno opljackat naivne budale. On je jamio pa je time dobio diplomu "Jamio sam" sto mu daje kredibilitet da okolo dijeli savjete. Pa nek vam da savjet kako da netko tko je kupio za 50.000$, sada ne bankrotira, i što da ljudi rade sa npr 10 bitcoina u trenutku kad ih vise nitko ne bude htio kupiti.

 

"Kupi još 10 i radi s njima što god hoćeš".

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Gallu kaže...

Puko balon.

 Kripto čak nije ono što smo nazivali balonima, već jedinstveni fenomen, neusporediv sa ičime prije.

 

Prvi balon koji je znan svima je Tulipmanija - kad su svi pomahnitalo kupovali lukovice tulipana. No danas Nizozemska proda oko 2-4 milijarde tulipana.

Odmah nakon dot-com balona izrasle su kompanije kojima je internet osnova posla, i vrijede više od svih ostalih industrija.

 

Iza kripta neće ostati ništa, tehnologija je neprimjenjiva u ostalim industrijama, kripto nema ni dekorativne ni sentimentalne svrhe, nije temeljna industrija kao što je internet. Neke verzije blockchaina će imati opskurne primjene, nevidljive običnom čovjeku, kao što je i ilo nebitno do 2008e i tokenizacije.

 

Jednom kada cijena Bitcoina padne, nema nikakvog razloga da se ostaci tehnologije prenamjene. Čak je i MySpace nastavio funkcionirati kao niša za glazbenike.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

evo jos jedne

NULL!=NULL
 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Može rast i padat, zaboli me nisam u tome. Samo nek se okane grafičkih kartica...
Moj PC  
14 0 hvala 1
3 godine
odjavljen
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Vidim da se okupila standardna ekipa hejtera i strvinara. Cemu uvijek prvi komentirate ako tehnologija ne valja i sve je prevara. Vjerojatno ima nekakv psiholoski deficit gdje postoji kombinacija ljubomore i schadenfreudea. Sado-mazo efekt na djelu. 

Jos da imamo demografiju ljudi, pretpostavljam srednjovjecni tulipani razocarani u zivot. 

Kripto je umirao vec 100 puta do sada i uvijek se vratio. Ja osobno imam povjerenje u tehnologiju i ljudsku pohlepu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 13:41 (veliki pero).
 
16 1 hvala 2
3 godine
odjavljen
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
forumaš kaže...
Može rast i padat, zaboli me nisam u tome. Samo nek se okane grafičkih kartica...

 Sto ne kupujes graficke sada pajdo? Cekas 4000 seriju?

15 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

eo, ulažem u ćevape. to je budućnost. sve su skuplji. prvi ulog: 10 s lepinjom, a za poslije ćemo vidjet ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Imam 3060 Ti, a kad budem kupovao nadam se da će konjin bit u debelom minusu
6 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Ovci raste vuna...pa je ošišaš..čekaš da opet naraste...i tako dok god je greed is good...

P.S
Tražim jamce za kredit..zaradu od rasta digitalnog zlata djelimo po dogovoru
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Padaju laganini i dijonice na svjetskim tržištima,pogledajte malo pad od BTC all time high do sada.Neki su tonuli i više od 20%.

Samo taj pad če tek osjetit svi..recesija 2008 godine bude dječja igra prema sranju kaj se sprema.

Tako da..pričekajte bottom od Bitcoina (vjerujem da oko 15-20 K) možda i manje.Pričekaj kakvih mjesec-dva da se stabilizira bottom cijena i počni lagano kupovat.

Bear bude vjerovatno trajal par godina (2 do 5 godina)..dok ne završi rat u ukrajini i opčenito se smanji inflacija u svijetu i sve krene na bolje.

Ovo je super prilika svima da se ubace u kripto i dobro zarade,jer prije ili kasnije opet bu počelo sve rast,samo je pitanje vremena.

 
5 1 hvala 0
3 godine
offline
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Od 2010. ovo je već peti bear market, a forumaški stručnjaci i dalje čekaju da "kriptovalute nestanu" :)

Ruhe im Puff
 
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
danko99 kaže...

 

Ovo je super prilika svima da se ubace u kripto i dobro zarade,jer prije ili kasnije opet bu počelo sve rast,samo je pitanje vremena.

 

Da da da da

A kak ti to znaš?

3 godine
protjeran
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
jozobozo kaže...

 

Vidjet cemo sto ce biti sa Teather-om. Ako on "klekne" ode sav kripto u mp3, jer većina povlaćenja sredstava iz neke kripto valute ide prvo u stable coin tako da se održi anonimnost i vrijednost. A oni nemaju ni 50% pokrića za izdane coinove.

nismo mi te srece da kriptno propadne 

Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

još malo neka pada, pa ću i ja kupiti za 10,000kn bitkonje. Pa kud puklo da puklo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...

 

Iza kripta neće ostati ništa, tehnologija je neprimjenjiva u ostalim industrijama, kripto nema ni dekorativne ni sentimentalne svrhe, nije temeljna industrija kao što je internet. 

 

 kupiš automobil za 50 tisoć eura i nakon 15 godina ni od njega ne ostane ništa, osim malo lima za reciklažu.

 

treba se posvetiti duhovnosti, svome unutarnjem biću , a ne materijalnom. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
14 godina
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Pa i treba, čuvati zdravlje i izbjegavati stres
16 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
jozobozo kaže...

Dovoljno je pogledati nekoliko videa sa CoffeeZilla kanala i pametnom dosta.

 

Čak može i umjesto standup komedije. Zna biti zabavan. Uz to i vrlo edukativan. Ima stvarno tonu materijala na temu prevara sa kriptovalutama.

 

 

SafeMoon 54 milijarde $ ode la-pa-pa, a to je kao bio stable coin. Mos mislit.

 

Vidjet cemo sto ce biti sa Teather-om. Ako on "klekne" ode sav kripto u mp3, jer većina povlaćenja sredstava iz neke kripto valute ide prvo u stable coin tako da se održi anonimnost i vrijednost. A oni nemaju ni 50% pokrića za izdane coinove.

 

 

 

 

 

 

Nešto ti se pobrkalo...nit je safemoon stablecoin, nit je ikada imao toliki MC

16 godina
offline
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
HCMAA kaže...
Zar nije BTC digitalno ZLATO...pravom cijena raste...digitalnom pada...KAKO TO???

Pitam za babu

 

I zlatu cijena i raste i pada, neobaviješten si...da samo raste, svi bi ga kupovali, LOL

15 godina
online
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
Zaporožac kaže...
kupiš automobil za 50 tisoć eura i nakon 15 godina ni od njega ne ostane ništa, osim malo lima za reciklažu.

 A kad ostaneš s tim limom hoćeš li kupiti novi auto ili ćeš mahat ispod sa kriptom da lim poleti ko tepih iz Aladina?

 

Možeš i cipelcugom, pa bar Borovo profitira.

 

A i reciklažom se ljudi bave džabe ili je i to unosan biznis?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice