BioShock: The Collection besplatan na Epic Games S

poruka: 6
|
čitano: 6.744
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BioShock: The Collection besplatan na Epic Games S".
15 godina
offline
BioShock: The Collection besplatan na Epic Games S

jedna od najboljih elektroničkih igara (radnja/priča, izvedba, grafika, mehanika ...) dosad. original i dalje izgleda bolje (1920 x 1200, najviše postavke) od ovog "drk, lane moje, drk" (usporedba je na jutubetu), tako da džaba su krečili. a sad, besplatno je bilo i onda, jelte ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: BioShock: The Collection besplatan na Epic Gam

Hebiga...igre su tu A PC otišao u vječna lovišta(2018)...kupio ps4pro...i sad kad razmišljam da uzmem opet PC...grafe imaju suludu cijenu...izgleda da stiže zlatno doba za PC....i Sony je popustio pod...greed is good...pa njihove igre stižu i na PC... Xbox-ove su i onako i na Windows same day.

 

 

Brate po kristu Ajare...imaš gratis pizzu i piće od mene... Ustvari...svim kolegama koji navrate do Skradina to vrijedi...pošaljite mi na PP

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2022 12:06 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
BioShock: The Collection besplatan na Epic Games S

Bila je to odlična igra. Morao sam staviti BioShock Shader Model 2 mod jer je bila među prvima sa SM 3.0.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: BioShock: The Collection besplatan na Epic Gam
HCMAA kaže...

Hebiga...igre su tu A PC otišao u vječna lovišta(2018)...kupio ps4pro...i sad kad razmišljam da uzmem opet PC...grafe imaju suludu cijenu...izgleda da stiže zlatno doba za PC....i Sony je popustio pod...greed is good...pa njihove igre stižu i na PC... Xbox-ove su i onako i na Windows same day.

 

 

Brate po kristu Ajare...imaš gratis pizzu i piće od mene... Ustvari...svim kolegama koji navrate do Skradina to vrijedi...pošaljite mi na PP

 Nisu ti vise grafe skupe kak su bile. Jos ce malo past, al ne ocekuj vise veci pad cijena

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: BioShock: The Collection besplatan na Epic Gam
Nikad nisam igrao. Probao uvode u originalnu. Ali kako lijepo od Epica da nas ovako sa nečime časti.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
BioShock: The Collection besplatan na Epic Games S

Takodje nisam nikad probao. Ove free stvari vesele dusu al ono bas :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice