Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

poruka: 50
|
čitano: 13.355
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st".
6 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Bill, znanstvenik broj jedan onih koji vjeruju u znanost. 

 
9 11 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

vegeta od covjeka

 
8 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
neš ti...za to je dovoljan čep u guzicu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Filantrop poduzetnik... Kakav oksimoron.

Moj PC  
23 2 hvala 1
15 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

već za sljedeće nokautiranje zamisli (hrv. idea knockout) pripremam prijenosne oltarčeke za štovanje svetog vilijama h., trećeg u ukupnom poretku, zaštitnika krava, atmosfere i prozora. prvih 1000 kupaca dobit će i svijeću, mirisni štapić te eko-punjač (sunčevo ozračivanje) za blesikanje (LED) aureole oko razvodne kutije omiljenog ženskaroša, poduzetnika i tropofila te sveca u slobodno vrijeme po kućama. oltarček će biti kompaktnih dimenzija i težak samo 3,14 kg, za jednostavno prenošenje, klanjanje i štujenje ma gdje bili. posebna pogodnost je modularna narav naprave, koja omogućuje promjenu sveca prema kupčevim navadama te gravitiranju idolatriji. lase vegase, drž gaće, stižem! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2023 17:02 (Ajar).
Moj PC  
8 1 hvala 0
14 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

evo i prvi prototip (s manjom životinjom, onda se ide na ukompakčivanje veće):

 

 

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
ja proizvodim vise metana od prosjecne krave. Mislim da je WEF u pravu , pobiti sve ljude da planet moze disati konacno. I krave naravno . Samo bikovi i Bill deBill gates treba uzivati u mirisnom zraku..ostali feck off
 
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

 

Komentatori se zezaju, al ovo je ozbiljna stvar. Planet Zemlju treba sačuvati za buduće generacije.

 

Puno je više grla stoke, nego ljudi, te ako smanjimo emisiju u nekoom postotoku samo po jednom grlu, to je vrlo dobra stvar.

 

Bill Gates je vizionar između ostalog. Ne postoji "vjera u znanost", to je kao da kažeš postoji krokodil vegetarijanac.

Vjera je jedno, znanost je druga stvar. Mnoge to budni, al' me osobno ne zanimaju rasprave o vjeri. Za to postoje drugi forumi i mrežna mjesta.

 

Volim BUG, jer je ovdje znanost prisutna.

 

 

dzg
Moj PC  
4 36 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
BMT kaže...

Filantrop poduzetnik... Kakav oksimoron.

 Zašto je oksimoron? Dao bih se kladiti da si uhljebljen u nekoj državnoj službi.

Gates je do sad dokazao da je veliki filantrop. Ako misliš na porezne olakšice to je ko da meni zamjeraš što nakon davanja krvi dobijem sendvič. Niti sam taj sendvič tražio niti zbog njega dajem krv. Ako je država odlučila poticati filantropiju poreznim olakšicama to je također pozitivna stvar.

Jadno li smo društvo kad je riječ "poduzetnik" sinonim za nešto loše.

12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
PzKpfw kaže...

 

Komentatori se zezaju, al ovo je ozbiljna stvar. Planet Zemlju treba sačuvati za buduće generacije.

 

 i za Jožu Manolića jer generacije dođu i odu, a neke stvari su konstanta.

12 godina
protjeran
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Bemti misa al je cenzorska sila jaka. Jedva cekam javnu objavu GFI-POD-a, da vidimo kolika je nagrada.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

https://www.reddit.com/r/Weird/comments/10l9rci/draining_a_cow_bloated_with_methane/

 

rusi nakon ukrajine idu na krave, jerbo ce im plinski biznis skroz propast

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat

Ovo je veterinar radio kod mog susjeda ali, zanimljivo, nije zapalio nego je samo pustio da normalno curi van.

Malo mi je neintuitivno da zapale, jer se može naglo pojaviti podtlak kad bude pri kraju pa da eksplodira prema unutra, ili sam zabrijao?

Ali znam da je bilo eksplozija krava u zatvorenim štalama, ali uvijek prema van.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
14 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Razocaran blago. Citajuci clanak, u jednom trenutku,  ponadao se da su mozda uspjeli iskoristiti alge u ishrani i time omogucili da se smanji opterecenje na poljoprivredne povrsine...

Neznam kakve veze ovo ima sa filantropijom koju se cini netko spominje? 

Obicna investicija u potencijalno profitabilnu ideju....

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Kolko sam Gatesa cijenio dok je bio u IT-u, toliko ga sada ne cijenim dok se on predstavlja ko "filantrop" sto je vec tolko izlizan termin da ti se prisere dok ga procitas.

 

Truth in engineering.
 
22 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Ajar kaže...

već za sljeće nokautiranje zamisli (hrv. idea knockout) pripremam prijenosne oltarčeke za štovanje svetog vilijama h., trećeg u ukupnom poretku, zaštitnika krava, atmosfere i prozora. prvih 1000 kupaca dobit će i svijeću, mirisni štapić te eko-punjač (sunčevo ozračivanje) za blesikanje (LED) aureole oko razvodne kutije omiljenog ženskaroša, poduzetnika i tropofila te sveca u slobodno vrijeme po kućama. oltarček će biti kompaktnih dimenzija i težak samo 3,14 kg, za jednostavno prenošenje, klanjanje i štujenje ma gdje bili. posebna pogodnost je modularna narav naprave, koja omogućuje promjenu sveca prema kupčevim navadama te gravitiranju idolatriji. lase vegase, drž gaće, stižem! 

Evo, kolega me potaknuo na ideju da mu se priključim u nokautiranju i da predstavim bezvremenski općevjerski i nevjerski KALEŽ.

...ali, to nije običan kalež, ne, to je kalež koji pri usipavanju bilo koje tekućine zasvijetli punim sjajem svojom RGB LED trakom ugrađenoj u obor kaleža, pružajući time svom korisniku uvid u božje prosvjetljenje. Svaki korisnik može daljinskim upravljačem odabrati boju po svom ukusu, s time da se 4 boje mogu pridjeliti posebnim tipkama kako bi svaki vjernik ili nevjernik imao dostupnu najdražu boju na najbrži način. Kalež jednako funkcionira s vinom, vodom, pivom ili čajem. Dvije AA baterije uključene su u pakiranje, a najbržih 100 kupaca dobije i set noževa gratis. I to nije sve, kupac koji nazove u idućih 15 minuta ima priliku dobiti dodatni kalež za 50% cijene...  

16 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
PzKpfw kaže...

 

Komentatori se zezaju, al ovo je ozbiljna stvar. Planet Zemlju treba sačuvati za buduće generacije.

 

Puno je više grla stoke, nego ljudi, te ako smanjimo emisiju u nekoom postotoku samo po jednom grlu, to je vrlo dobra stvar.

 

Bill Gates je vizionar između ostalog. Ne postoji "vjera u znanost", to je kao da kažeš postoji krokodil vegetarijanac.

Vjera je jedno, znanost je druga stvar. Mnoge to budni, al' me osobno ne zanimaju rasprave o vjeri. Za to postoje drugi forumi i mrežna mjesta.

 

Volim BUG, jer je ovdje znanost prisutna.

 

 

 nije ni znanost = znanost.. postoji "znanost", znano$t, znano$$$t, brza znanost, spora znanost... tak da bi ja prije rekao da se radi o sektama, a ne religiji...

5 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Nekoliko ispravki krivog navoda:

1. "Ruminate" na engleskom znači "preživati", ne "prditi".

2. Krave ne proizvode ništa opasno za ozonski omotač (freone i sl.)

3. Oštećenje ozonskog omotača nema značajan utjecaj na globalno zagrijavanje. Zdrav ozonski omotač zapravo malo pridonosi efektu staklenika.

Ispravite me ako griješim.

 
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Jel to onaj bil šta mu je bio prika epstein. Jel to bil iz sekte wef gdje ih u davosu čuva vojska jer ljudima žele dobro. Sve su to krasni ljudi koji nas žele voditi svojim primjerom.

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat

Najgore mi je što nam se i na portalu poput Buga mora marljivo ponavljati kako je on filantrop... "Osnivač Microsofta, milijarder, filantrop i ekološki aktivist Bill Gates" - ok, nekako mislim da svi ovdje znamo tko je Gates, chill...

A da bi do kraja članka zaključak priče bio... waait for it... uvođenje NOVIH poreza farmerima na prdce krava! Naravno, takvo povećanje troškova će na kraju plaćati potrošači, pa ako to nije filantropija, ne znam što jest!

2 godine
protjeran
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Ma to se samo lik zagrijava da krene sa stocarstvom na silnom poljoprivrednom zemljistu koje je kupio.
 
3 0 hvala 0
15 mjeseci
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Ne treba zaboraviti da je Gejts i za depopulizaciju.

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

 

Ne treba niti zaboraviti da je većina ljudi nezahvalna i slaboeducirana stoka.

I za ljude za koje bi svatko rekao da su sinonim mira i pravednosti - recimo Mahatma Gandhi - bilo je potrebno osiguranje - ili barem jače osiguranje jer je isti i ubijen u atentatu.

 

Također je slaba vajda od siromašnih ili srednjoklasnih filantropa i mecena. Iz očitog razloga. I onda predbacivati bogatašu što je filantrop jer kao ima neke druge manje ili više skrivene razloge. Pa i da ih ima što onda. Bio bi valjda dobar najširim masama da ulaže svoje milijarde u golferska igrališta, kasina i međunožja profesionalnih eskortica, starletica itd. Onda bi valjda svima bio dobar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2023 21:41 (xcat).
Moj PC  
5 6 hvala 1
10 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

 

Hm, da nema Bill Gatesa, velika većina ne bi ni mogla pisati po Internetu preko kompjutera.

Jednostavno ne žikite stvari, pa ste skloni izmišljanju. Teorije urote i slične gluposti.

 

To ako vi ne razumijete nešt, to ne znači da je to tako kako si vi opisujete.

dzg
Moj PC  
1 19 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Najbolje bi bilo da svoje dobre namjere zadrže dalje od ratara, stočara, seljaka.
Tako je krenuo i komunizam u Rusiji/SSSR-u.
vicious
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Batista kaže...

Kolko sam Gatesa cijenio dok je bio u IT-u, toliko ga sada ne cijenim dok se on predstavlja ko "filantrop" sto je vec tolko izlizan termin da ti se prisere dok ga procitas.

 

 ispravak navoda - samo ako ti se virtualno - daprostis - prisere i priprdi, jer inace shame on you - karbonski otisak paksu...

 

 

15 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
xcat kaže...

 

Ne treba niti zaboraviti da je većina ljudi nezahvalna i slaboeducirana stoka.

I za ljude za koje bi svatko rekao da su sinonim mira i pravednosti - recimo Mahatma Gandhi - bilo je potrebno osiguranje - ili barem jače osiguranje jer je isti i ubijen u atentatu.

 

Također je slaba vajda od siromašnih ili srednjoklasnih filantropa i mecena. Iz očitog razloga. I onda predbacivati bogatašu što je filantrop jer kao ima neke druge manje ili više skrivene razloge. Pa i da ih ima što onda. Bio bi valjda dobar najširim masama da ulaže svoje milijarde u golferska igrališta, kasina i međunožja profesionalnih eskortica, starletica itd. Onda bi valjda svima bio dobar.

 Staviti gandija i WEF megalomanske psihopatske kreature u korelaciju, tvoj post pretvara u besmislicu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2023 13:55 (dery).
12 godina
offline
Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirati st

Ghandi iz današnje perspektive nije baš neki svetac. Borac za ljudska prava Indijaca u svijetu ali ne i u Indiji. Kao pripadnik više kaste nikad ništa nije rekao protiv uređenja u kojem je pripadniku niže kaste bilo (i još uvijek je) zabranjeno iti razgovarati s pripadnikom više kaste. Antirasist kad su u pitanju Indijci a teški rasist koji je imao ekstremne stavove čak i u Južnoafričkoj republici, kad su u pitanju crnci. Jebeni licemjer koji je bio dovoljno pametan da krene jedinim putem koji je mogao dovesti do nezavisnosti Indije.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
BlueMax kaže...

Ghandi iz današnje perspektive nije baš neki svetac. Borac za ljudska prava Indijaca u svijetu ali ne i u Indiji. Kao pripadnik više kaste nikad ništa nije rekao protiv uređenja u kojem je pripadniku niže kaste bilo (i još uvijek je) zabranjeno iti razgovarati s pripadnikom više kaste. Antirasist kad su u pitanju Indijci a teški rasist koji je imao ekstremne stavove čak i u Južnoafričkoj republici, kad su u pitanju crnci. Jebeni licemjer koji je bio dovoljno pametan da krene jedinim putem koji je mogao dovesti do nezavisnosti Indije.

 

Neobična etiketa za "oca" indije, borca za ljudska prava i ukidanje kasti. Ubijen od hindu extremista jer je popustio muslimanima.Albert Einstein:"Generations to come will scarce believe that such a one as this ever in flesh and blood walked upon this earth"

kradem mine iz minskog polja
16 godina
offline
Re: Bill Gates pomaže kravama da prestanu emitirat
Samo sam tražio primjer za koji će se većina složiti da je pozitivan. Ali eto pogriješio sam - Hrvati i Gandhiju nalaze zamjerke. Možda sam trebao uzeti Majku Tereziju, ali sam htio izbjeći religijsku tematiku. Siguran sam da bi forumaši i njoj našli mrlju u karijeri ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2023 18:50 (xcat).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice