Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

poruka: 77
|
čitano: 23.397
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove".
16 godina
neaktivan
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

tako je kodiran dio populacije.

 

da se sada kroz nebo spusti novi mesaja... izvede onako gamerski 300 čudesa, prelije jadran na Orbanovu ledinu, uskrsne Tuđmana itd..

ti isti bi došli...ponjušili bi ga i proglasili soroševcem koji nas čipira.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
23 2 hvala 4
14 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Bill Gates je gušter koji liježe jaja s 5g antenama! Cilj mu je da nas cijepi sve sa čipovima i upravlja svijetom. Prestanite biti ovce, budite pametni kao ja! 

Moj PC  
16 0 hvala 0
12 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Sigurno Lovren ima kontra argumente

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
16 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
DarthMarkus kaže...

Sigurno Lovren ima kontra argumente

 Ako nema Lovren sigurno imaju Cetinski i Đoković 

15 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
Liepo kaže drevna izreka:
učini dobro - izij govno.
Moj PC  
24 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
AFARON kaže...

Bill Gates je gušter koji liježe jaja s 5g antenama! Cilj mu je da nas cijepi sve sa čipovima i upravlja svijetom. Prestanite biti ovce, budite pametni kao ja! 

Nije nego je hibrid

 

U novije vrijeme među ufolozima se često spominju bliski susreti sa stvorenjima koja imaju naglašene karakteristike gmazova - zakrivljene, kandžama nalik ruke, goleme zlatne oči uskih okomitih zjenica i zelenkasto sive kože nalik krljušti. Ljudske su visine, a na ruci imaju četiri prsta. Istraživači nepoznatog nazivaju ih reptilijancima, a u kategorizaciji izvanzemaljaca pored sivih, oni bi bili (mali) zeleni. 

 

Pored ovih vrsta, bilježe i hibride, mješance ljudi i izvanzemaljaca. Tijekom razgovora s mnogima koji smatraju da su bili žrtve otmice izvanzemaljaca, istraživači su zaključili kako su reptilijanci iznimno zainteresirani za reprodukciju ljudi. Otete žene svjedoče kako su bile u prostorijama sa stotinama inkubatora u kojima su bile bebe, ili u sobama s mnoštvom hibridne djece različite dobi.

 

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
protjeran
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Nego šta, ceo je**ni svet se urotio protiv jadnog Billa, koji je trenutno jedan od vodećih stručnjaka za Covid-19, unatoč tome kaj je college-dropout (i to ne s Medicine). Kaj je poznati eugeničar, baš ko i njegov stari, samo se to u njegvo doba zvalo "planned parenthood". Kaj je javno reko da bi uz pravo "cjepivo" mogli smanjiti svjetsku populaciju za bar 10-15%. Kaj mu je frendica ona "konceptualna umjetnica" Marina Abramović koja organizira spirit cooking večeri gdje "slika" sa mješavinom menstrualne krvi, sperme, majčinog mlijeka i pitaj bog čega sve ne, i kod koje klopa na partyima promovira kanibalizam... 


Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
10 33 hvala 0
12 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Ja sam Bill Gates i dobro dosli u Jackass.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2020 23:19 (ivanzu).
 
12 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
ITman kaže...

Nego šta, ceo je**ni svet se urotio protiv jadnog Billa, koji je trenutno jedan od vodećih stručnjaka za Covid-19, unatoč tome kaj je college-dropout (i to ne s Medicine). Kaj je poznati eugeničar, baš ko i njegov stari, samo se to u njegvo doba zvalo "planned parenthood". Kaj je javno reko da bi uz pravo "cjepivo" mogli smanjiti svjetsku populaciju za bar 10-15%. Kaj mu je frendica ona "konceptualna umjetnica" Marina Abramović koja organizira spirit cooking večeri gdje "slika" sa mješavinom menstrualne krvi, sperme, majčinog mlijeka i pitaj bog čega sve ne, i kod koje klopa na partyima promovira kanibalizam... 


 moja poruka antivaxerima pa i tebi.

 

Vidim, puno energije ulozeno u konkretizaciju misli u par recenica a i mnostvo energije da se ta masa informacija izanalizira a kasnije i zapamti.

Moja bi ti preporuka bila da upises fakultet, obrazujes se, steknes neku titulu, postanes specijalista na podruciju cijepiva a onda nas sve spasis od toga, istinom! sve istinom!!!!

 

kada to ucinis i pokazes svoje umijece, kao sto smo nekada davno pratili Mojsju, pratiti cemo i tebe!

Izbavi nas iz zla, AMEN!!!!

 

 

 

12 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Smanjenje svjetske populacije je hvalevrijedan cilj. Porsat stanovnistva je najveci tamo gdje je zdravstvena zastita losa, ali ipak malo bolja nego prije 100 godina. Djeca i dalje umiru, ali manje nego prije, zato i imamo toliki rast u Africi. 

 
5 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga povezuju s pandemijom

Iste teorije zavjere došle su, naravno, i do samog Gatesa, no do sada se on po tom pitanju nije izjašnjavao.

 

Koje ste vi smeće od portala, pranje mozga na najjace

 

 

http://www.soundstream.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 10:34 (soundstream).
 
3 24 hvala 0
6 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Nejvjerovatno je koliko informacija imamo danas na dohvat ruke (legitimnih i provjerenih) ali sve je to za k... kad Mate iz donjeg Prnjavora napiše na fejsbuku da je Gandi u biti kriv za Koronu kad je bio u Nepalu prije 5 godina i pojeo napola sirovi krumpir, pa ga iskenja u kini., a onda doša Gates... I Naravno Matino kenjanje će lajkat 7 trilijona ljudi a Mate će onda i otvorit crkvu gjde će propovjedat o gušterima koji su u biti klonirali Gandija........ kenj kenj kenj

 

Nije mi Gates nikakav idol, da smo na čistom, ali vidim da se zaboravlja da 80% ljudi na planeti žive u lošijim uvjetima nego mi u Hrvatskoj i vidim da velika večina zatvari oči na tu informaciju jer treba kukat zašto sinu nemogu kupit PS7 ili Xbox 13.... ali eto kad se jedna ultrabogata osoba odluči pomoć najjadnijima, i to radi efektivnije i transparentinije nego UNICEF, ajmo ga razj...t jer koji K.... on njima ima išta pomogat,....jadno!

 

Moj PC  
29 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
soundstream kaže...

Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga povezuju s pandemijom

Iste teorije zavjere došle su, naravno, i do samog Gatesa, no do sada se on po tom pitanju nije izjašnjavao.

 

Koje ste vi smeće od portala, pranje mozga na najjace

 

 

 evo ti još jedan:

 

 

Ju je je? Je ju je!
9 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Kroz povijest su nas političari i mediji naučili da nije svaka informacija koju plasiraju točna ili u potpunosti točna, pa tako i sve ove mainstream te teorije zavjere nisu 100% točne već je istina negdje u sredini.

Nitko od nas nema potpune informacije kako bi mogli znati tko je u pravu tko ne, a istovremeno nismo ni eksperti za ta područja o kojima se govori.

Ove podjele na lijeve i desne, crne i bijele, teoretičare zavjera i neteoretičare, real i barcelona, mac i windows, iphone i android itd. samo odgovaraju vladajućima da se ljudi međusobno svađaju dok netko drugi radi nešto drugo iza leđa.

Preispitujte svaku informaciju koju pročitate jer ćete u protivnom živjeti cijeli život u zabludi.

 
7 13 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
LudaRajcica kaže...
ITman kaže...

Nego šta, ceo je**ni svet se urotio protiv jadnog Billa, koji je trenutno jedan od vodećih stručnjaka za Covid-19, unatoč tome kaj je college-dropout (i to ne s Medicine). Kaj je poznati eugeničar, baš ko i njegov stari, samo se to u njegvo doba zvalo "planned parenthood". Kaj je javno reko da bi uz pravo "cjepivo" mogli smanjiti svjetsku populaciju za bar 10-15%. Kaj mu je frendica ona "konceptualna umjetnica" Marina Abramović koja organizira spirit cooking večeri gdje "slika" sa mješavinom menstrualne krvi, sperme, majčinog mlijeka i pitaj bog čega sve ne, i kod koje klopa na partyima promovira kanibalizam... 


 moja poruka antivaxerima pa i tebi.

 

Vidim, puno energije ulozeno u konkretizaciju misli u par recenica a i mnostvo energije da se ta masa informacija izanalizira a kasnije i zapamti.

Moja bi ti preporuka bila da upises fakultet, obrazujes se, steknes neku titulu, postanes specijalista na podruciju cijepiva a onda nas sve spasis od toga, istinom! sve istinom!!!!

 

kada to ucinis i pokazes svoje umijece, kao sto smo nekada davno pratili Mojsju, pratiti cemo i tebe!

Izbavi nas iz zla, AMEN!!!!

 

 

 

 Završio faks, stekao titulu, nažalost nisam specijalista za cjepiva ko Kill Gates

Apropo Mojsija, odnosno religije:

Svi smo nastali od Adama i Eve - Adama je od blata napravio Nevidljivi čouik koji živi na nebu, a Evu je napravio tak da je Adamu fkral rebro, i sa neba pa u rebra eto ti Eve. A ako malo bolje razmislite zato si danas splavaruše/sponzoruše čupaju rebra i na taj način odaju počast tom svetom činu nastajanja The Žene.

Isto tako taj Nevidljivi čouik sve može, sve zna, sve vidi, ali ga trenutno boli ona stvar za to kaj njegovi poslanici/popovi siluju i zlostavljaju decu i prolaze nekažnjeno, kaj svakodnevno ginu nevini, i kaj psihopati vladaju Zemljom.

Al on nas sve voli, eto, jednom nam je tako iskazao svoju neizmjernu ljubaf na način da nas je skoro sve ftopil u poplavi (prema riječima Noe: danima se zlevalo kaj s 3.14zde).

Kad smo već kod Noe, njemu je taj Nevidljivi čouik dal nacrte da napravi drveni brod, arku, koja, iako je bar triput manja od "Kraljice Marije 2" jednog od najvećih brodova na Zemlji u kojeg je stalo samo nešto manje od 4000 ljudske čeljadi, je ipak uspjela ugostiti čak 6+ milijardi životinjskih vrsta + Noina ekipa + klopa za sve njih za period koji su proveli na arki (kompresija bajo moj, kompresija sam tak - WinRAR je goli ku**c za Nou i njegov algoritam kompresije).

Mi samo moramo biti poslušno stado, klečati i vjerovati onome kaj popovi , političari i MSM vele, jer kao - naše je kraljevstvo nebesko, je**š "vrapca u ruci", kad nas čeka "golub na grani", samo treba krepat klečeći bez razmišljanja svojom glavom, jer neko drugi misli za nas, i Spasitelj dolazi, eto samo što nije...

A, paji sad: prema svetoj knjizi Bibliji, ti isti Adam i Eva od kojih smo SVI kakti nastali, su imali samo troje dece, i to paji sad: sva tri SINA - Kain, Abel i Seth! Plot twist!!

Kak bi itko pri zdravoj pameti uopće mogel pomisliti da smo nastali evolucijom i kao "projekt" napredne izvanzemaljske rase, kad ovo gore kaj sam napisal i u kaj nas uvjeravaju seems tak legit da ono kad čitaš ili ti netko objašnjava da si produkt incesta - imaš filing da gledaš dokumentarac, samo fali Odabrao: Đelo Hadžiselimović!!!

Trust me, I'm a Jedi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.6.2020 16:15 (ITman).
12 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
nikonja kaže...

Nejvjerovatno je koliko informacija imamo danas na dohvat ruke (legitimnih i provjerenih) ali sve je to za k... kad Mate iz donjeg Prnjavora napiše na fejsbuku da je Gandi u biti kriv za Koronu kad je bio u Nepalu prije 5 godina i pojeo napola sirovi krumpir, pa ga iskenja u kini., a onda doša Gates... I Naravno Matino kenjanje će lajkat 7 trilijona ljudi a Mate će onda i otvorit crkvu gjde će propovjedat o gušterima koji su u biti klonirali Gandija........ kenj kenj kenj

 

Nije mi Gates nikakav idol, da smo na čistom, ali vidim da se zaboravlja da 80% ljudi na planeti žive u lošijim uvjetima nego mi u Hrvatskoj i vidim da velika večina zatvari oči na tu informaciju jer treba kukat zašto sinu nemogu kupit PS7 ili Xbox 13.... ali eto kad se jedna ultrabogata osoba odluči pomoć najjadnijima, i to radi efektivnije i transparentinije nego UNICEF, ajmo ga razj...t jer koji K.... on njima ima išta pomogat,....jadno!

 

 Potpisujem sve sto si rekao, samo bih volio ako ti nije bed da mi objasnis zasto ti Gates nije nikakav idol. Moje misljenje je da bi ga trebalo proglasit legitimnim svecem

14 godina
protjeran
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

A za sve "nevjerne Tome" koji u naručju konformizma misle "sretne misli" u blaženom neznanju, potpuno nsvjesni onoga kaj se događa oko njih - "It's all there for the eyes that can see, the blind ones will always suffer in secrecy..." ~ Dimmu Borgir

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
ITman kaže...

A za sve "nevjerne Tome" koji u naručju konformizma misle "sretne misli" u blaženom neznanju, potpuno nsvjesni onoga kaj se događa oko njih

 Kad si ti tako dobro informiran zašto te informacije ne podijeliš? U prvom postu si nabacao par gluposti i ako je to sve na čemu temeljiš svoj animozitet onda si jako precijenio svoje znanje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
BorgMater kaže...
nikonja kaže...

Nejvjerovatno je koliko informacija imamo danas na dohvat ruke (legitimnih i provjerenih) ali sve je to za k... kad Mate iz donjeg Prnjavora napiše na fejsbuku da je Gandi u biti kriv za Koronu kad je bio u Nepalu prije 5 godina i pojeo napola sirovi krumpir, pa ga iskenja u kini., a onda doša Gates... I Naravno Matino kenjanje će lajkat 7 trilijona ljudi a Mate će onda i otvorit crkvu gjde će propovjedat o gušterima koji su u biti klonirali Gandija........ kenj kenj kenj

 

Nije mi Gates nikakav idol, da smo na čistom, ali vidim da se zaboravlja da 80% ljudi na planeti žive u lošijim uvjetima nego mi u Hrvatskoj i vidim da velika večina zatvari oči na tu informaciju jer treba kukat zašto sinu nemogu kupit PS7 ili Xbox 13.... ali eto kad se jedna ultrabogata osoba odluči pomoć najjadnijima, i to radi efektivnije i transparentinije nego UNICEF, ajmo ga razj...t jer koji K.... on njima ima išta pomogat,....jadno!

 

 Potpisujem sve sto si rekao, samo bih volio ako ti nije bed da mi objasnis zasto ti Gates nije nikakav idol. Moje misljenje je da bi ga trebalo proglasit legitimnim svecem

 TO je njegova privatna stvar ali je iskazao stav na nacin koji je ultra rijedak ovdje. Nije mu idol ali postuje njegov humanitarni rad. To je nivo postovanja koji ovdje maltene ne postoji... Ili je svetac ili je djubre koje chipuje ljude ili takva neka nebuloza....

Covjek je donirao 20+ milijardi dolara i definitivno nije zasluzio pljuvanje....Volio ga ili ne....

15 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Kakav Dalaj Lama, kakav šišmiš, o koroni se već sve zna...

morrisoN
 
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
Visak kaže...
ITman kaže...

A za sve "nevjerne Tome" koji u naručju konformizma misle "sretne misli" u blaženom neznanju, potpuno nsvjesni onoga kaj se događa oko njih

 Kad si ti tako dobro informiran zašto te informacije ne podijeliš? U prvom postu si nabacao par gluposti i ako je to sve na čemu temeljiš svoj animozitet onda si jako precijenio svoje znanje.

 To nisu gluposti nego činjenice - provjeri sam! Predugo bi trajalo da počnem objašnjavat sve, nemoguće je sve to sažeti u par rečenica. Možeš dati čovjeku knjigu, ali đaba ako nije voljan čitati. 

To mi je fascinantno kak nikome nije čudno da par mjeseci nakon kaj je bila "vježba" sa scenarijem Covid-a, taj isti scenarij se obistini. Da su ljudi tak je**no naivni da vjeruju kak je tam na placu u Kini neki lik pojel šišmiša i otud je krenula pandemija. 

Problem, reakcija, rješenje - tak danas funkcionira svijet: izmisle problem, izazovu reakciju kod ljudi i onda prodaju rješenje. Sve je to biznis, uvijek je bio i uvijek bude!


Trust me, I'm a Jedi!
6 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Majke ti, od kud su pali svi ovi 10 godina stari forumasi sa ludim zamislima?

I kako se unatoc oslabljenoj funkciji mozga jos sjecaju lozinke za login?

 
13 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
ITman kaže...
Visak kaže...
ITman kaže...

A za sve "nevjerne Tome" koji u naručju konformizma misle "sretne misli" u blaženom neznanju, potpuno nsvjesni onoga kaj se događa oko njih

 Kad si ti tako dobro informiran zašto te informacije ne podijeliš? U prvom postu si nabacao par gluposti i ako je to sve na čemu temeljiš svoj animozitet onda si jako precijenio svoje znanje.

 To nisu gluposti nego činjenice - provjeri sam! Predugo bi trajalo da počnem objašnjavat sve, nemoguće je sve to sažeti u par rečenica. Možeš dati čovjeku knjigu, ali đaba ako nije voljan čitati. 

To mi je fascinantno kak nikome nije čudno da par mjeseci nakon kaj je bila "vježba" sa scenarijem Covid-a, taj isti scenarij se obistini. Da su ljudi tak je**no naivni da vjeruju kak je tam na placu u Kini neki lik pojel šišmiša i otud je krenula pandemija. 

Problem, reakcija, rješenje - tak danas funkcionira svijet: izmisle problem, izazovu reakciju kod ljudi i onda prodaju rješenje. Sve je to biznis, uvijek je bio i uvijek bude!

 Znači nije ti problem pisati kako si ti najpametniji, a svi ostali su glupi, ali kada treba nešto konkretno onda ti je to prekomplicirano?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Gdje su dobre stare 90. kada su internetu imali prisup pametniji ljudi, pa si na forume dolazio po znanje i uživao odlično društvo.

Ono što je najsmješnije tj. najtragičnije, začetnici teorija zavjere mlate ozbiljnu paru na knjigama, YT-u i sl. ostavljajuči ozbiljne posljedice na one koji u to zapravo povjeruju.

30 godina poslje, umjesto evoluciji, mi svjedoćimo deevoluciji čovječanstva. Ovo me podsjeća na lov na vještice...

 
9 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
marsovac zemaljski kaže...

Kroz povijest su nas političari i mediji naučili da nije svaka informacija koju plasiraju točna ili u potpunosti točna, pa tako i sve ove mainstream te teorije zavjere nisu 100% točne već je istina negdje u sredini.

Nitko od nas nema potpune informacije kako bi mogli znati tko je u pravu tko ne, a istovremeno nismo ni eksperti za ta područja o kojima se govori.

Ove podjele na lijeve i desne, crne i bijele, teoretičare zavjera i neteoretičare, real i barcelona, mac i windows, iphone i android itd. samo odgovaraju vladajućima da se ljudi međusobno svađaju dok netko drugi radi nešto drugo iza leđa.

Preispitujte svaku informaciju koju pročitate jer ćete u protivnom živjeti cijeli život u zabludi.

 Ovo dio je nazalost tocan. Medjutim onda se ide u nekakvu jos goru krajnost, ok neces vjerovati politicarima, ali ces vjerovati nekom random liku na internetu jer je istina u sredini?

Za cjepiva i slicne stvari nema uopce potrebe pricati posto je cijepenje iskorjenilo dosta jako opasnih bolesti, i testiranja i studije su se provodile 50ak i vise godina. 

I pitanje za kraj kad stradas u nesreci da li ces ici doktoru ili ces traziti alternativno misljenje kod nekog lika na internetu?

9 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
marsovac zemaljski kaže...

Kroz povijest su nas političari i mediji naučili da nije svaka informacija koju plasiraju točna ili u potpunosti točna, pa tako i sve ove mainstream te teorije zavjere nisu 100% točne već je istina negdje u sredini.

Nitko od nas nema potpune informacije kako bi mogli znati tko je u pravu tko ne, a istovremeno nismo ni eksperti za ta područja o kojima se govori.

Ove podjele na lijeve i desne, crne i bijele, teoretičare zavjera i neteoretičare, real i barcelona, mac i windows, iphone i android itd. samo odgovaraju vladajućima da se ljudi međusobno svađaju dok netko drugi radi nešto drugo iza leđa.

Preispitujte svaku informaciju koju pročitate jer ćete u protivnom živjeti cijeli život u zabludi.

 Zašto ljudi ovdje vrijeđaju jedni druge?

Pročitali ste na internetu informacije kao i svaka druga osoba samo iz različitih izvora i sad prosipate pamet jedni drugima kao da ste eksperti u ovom području.

 

Lijepo sam vam napisao da vladajući žele da se ljudi dijele stalno na dvije različite grupe, ali su forum "mudraci" podijelili TD što govori da su u zabludi.

I ne kaže se džabe da je vlast ogledalo naroda, jer da su ljudi pametni, ne bi birali vlast koju biraju i ne bi bili najgora država u EU.

9 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
O_O_O kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Kroz povijest su nas političari i mediji naučili da nije svaka informacija koju plasiraju točna ili u potpunosti točna, pa tako i sve ove mainstream te teorije zavjere nisu 100% točne već je istina negdje u sredini.

Nitko od nas nema potpune informacije kako bi mogli znati tko je u pravu tko ne, a istovremeno nismo ni eksperti za ta područja o kojima se govori.

Ove podjele na lijeve i desne, crne i bijele, teoretičare zavjera i neteoretičare, real i barcelona, mac i windows, iphone i android itd. samo odgovaraju vladajućima da se ljudi međusobno svađaju dok netko drugi radi nešto drugo iza leđa.

Preispitujte svaku informaciju koju pročitate jer ćete u protivnom živjeti cijeli život u zabludi.

 Ovo dio je nazalost tocan. Medjutim onda se ide u nekakvu jos goru krajnost, ok neces vjerovati politicarima, ali ces vjerovati nekom random liku na internetu jer je istina u sredini?

Za cjepiva i slicne stvari nema uopce potrebe pricati posto je cijepenje iskorjenilo dosta jako opasnih bolesti, i testiranja i studije su se provodile 50ak i vise godina. 

I pitanje za kraj kad stradas u nesreci da li ces ici doktoru ili ces traziti alternativno misljenje kod nekog lika na internetu?

 

Tko je spomenuo cjepiva uopće?

Govorim samo o informacijama i ljudima koji vole vjerovati nekome na prazno.

 

 

Kad si već spomenuo cjepiva onda bih na Google-u upisao "vaccines side effects" te bih pročitao par izvora što govore.

Onda bih izvukao ovu rečenicu "Any vaccine can cause side effects. For the most part these are minor".

Što znači da većina ljudi nema problem s tim, ali ipak netko negdje u svijetu ima manji ili veći problem.

Nemamo svi isto tijelo pa onda ne reagiramo svi jednako na alkohol, penicilin, ugriz zmije itd, pa tako i cjepiva.

 

Poanta priče je, nećemo govoriti da u sva cjepiva štetna jer tako kaže pernar, isto tako nećemo govoriti da su sva cijepiva 100% ispravna jer tako kaže index.hr ili dnevno.hr već ćemo malo istražiti obje strane i njihove argumente za i protiv.

6 godina
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
marsovac zemaljski kaže...
O_O_O kaže...
marsovac zemaljski kaže...

Kroz povijest su nas političari i mediji naučili da nije svaka informacija koju plasiraju točna ili u potpunosti točna, pa tako i sve ove mainstream te teorije zavjere nisu 100% točne već je istina negdje u sredini.

Nitko od nas nema potpune informacije kako bi mogli znati tko je u pravu tko ne, a istovremeno nismo ni eksperti za ta područja o kojima se govori.

Ove podjele na lijeve i desne, crne i bijele, teoretičare zavjera i neteoretičare, real i barcelona, mac i windows, iphone i android itd. samo odgovaraju vladajućima da se ljudi međusobno svađaju dok netko drugi radi nešto drugo iza leđa.

Preispitujte svaku informaciju koju pročitate jer ćete u protivnom živjeti cijeli život u zabludi.

 Ovo dio je nazalost tocan. Medjutim onda se ide u nekakvu jos goru krajnost, ok neces vjerovati politicarima, ali ces vjerovati nekom random liku na internetu jer je istina u sredini?

Za cjepiva i slicne stvari nema uopce potrebe pricati posto je cijepenje iskorjenilo dosta jako opasnih bolesti, i testiranja i studije su se provodile 50ak i vise godina. 

I pitanje za kraj kad stradas u nesreci da li ces ici doktoru ili ces traziti alternativno misljenje kod nekog lika na internetu?

 

Tko je spomenuo cjepiva uopće?

Govorim samo o informacijama i ljudima koji vole vjerovati nekome na prazno.

 

 

Kad si već spomenuo cjepiva onda bih na Google-u upisao "vaccines side effects" te bih pročitao par izvora što govore.

Onda bih izvukao ovu rečenicu "Any vaccine can cause side effects. For the most part these are minor".

Što znači da većina ljudi nema problem s tim, ali ipak netko negdje u svijetu ima manji ili veći problem.

Nemamo svi isto tijelo pa onda ne reagiramo svi jednako na alkohol, penicilin, ugriz zmije itd, pa tako i cjepiva.

 

Poanta priče je, nećemo govoriti da u sva cjepiva štetna jer tako kaže pernar, isto tako nećemo govoriti da su sva cijepiva 100% ispravna jer tako kaže index.hr ili dnevno.hr već ćemo malo istražiti obje strane i njihove argumente za i protiv.

Niti jedan ozbiljan znanstvenik nije tvrdio da su cjepiva 100% dobra za cijelu populaciju, ali da su daleko bolja od alternative.

6 godina
offline
Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga pove

Sto je kolega iznad mene rekao. Razlog da se svi cjepimo protiv neke bolesti je da se razvije masovni imunitet sto ce onda dati bolju priliku ekipi koja niju u mogucnosti prihvatiti cjepivo da bolest koju bi cjepivo trebalo preventirati ni ne dobiju.

Da li postoje posljedice cjepljenja? Za veliku vecinu ne, a one za koje postoje se generalno tretiraju kao ljudi koji cjepivo ne mogu primiti. Ne znaci da se ne desi sranje tu i tamo kod nekoga, ali sanse da se dogodi sranje su toliko male da se mogu smatrati zanemarivima.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bill Gates odgovorio na teorije urote koje ga
marsovac zemaljski kaže...

 

Kad si već spomenuo cjepiva onda bih na Google-u upisao "vaccines side effects" te bih pročitao par izvora što govore.

Onda bih izvukao ovu rečenicu "Any vaccine can cause side effects. For the most part these are minor".

Što znači da većina ljudi nema problem s tim, ali ipak netko negdje u svijetu ima manji ili veći problem.

Nemamo svi isto tijelo pa onda ne reagiramo svi jednako na alkohol, penicilin, ugriz zmije itd, pa tako i cjepiva.

 

Poanta priče je, nećemo govoriti da u sva cjepiva štetna jer tako kaže pernar, isto tako nećemo govoriti da su sva cijepiva 100% ispravna jer tako kaže index.hr ili dnevno.hr već ćemo malo istražiti obje strane i njihove argumente za i protiv.

 Stvar je u tome da mi znamo da cjepiva, kao i svi lijekovi, imaju nuspojave. To je općepoznata stvar. To što ti misliš da si otkrio ameriku s tom informacijom govori koliko je veliko tvoje neznanje. 

Zamisli nekoga tko ulijeće na forum i ljudima objašnjava kako postoji nešto što se zove matematika, a omogućava ti da izračunaš različite stvari. Tako nekako vaša 'otkrića' zvuče. I onda na ta 'otkrića' nakalemite brdo pretpostavki i nedokazanih tvrdnji. 'Je li baš slučajno da...'

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice