Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

poruka: 52
|
čitano: 9.804
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim".
11 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
10 5 hvala 3
6 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
"sit gladnom ne viruje"
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
DeniZg kaže...

 

 

6 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Bill Gates započeo s pisanjem nove knjige...Torte i Kolači
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

mogao je napisati samo jednu rečenicu: ima nas previše, 90% previše.

 

Moj PC  
0 10 hvala 0
16 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

a smo sad prilikom korone smanjili zagađenje .. al nije dovoljno

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Mesija
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

"Gatesov plan sastoji se od tri osnovne premise: potrebno je postići nulte emisije stakleničkih plinova; brže uvesti u upotrebu obnovljive izvore poput sunca i vjetra; i usput razviti revolucionarne tehnologije koje će osigurati da društvo može i dalje zadovoljavati sve potrebe modernog svijeta."

Genijalan plan. Baš mi je to rekao neki dan moj sin desetogodišnjak. Izgleda da imam malog gejtsa pod krovom.

 
18 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

da pogodim, kada smanjimo CO2 emisije onda ce se klima popraviti i biti bas onakva kakvu zelimo

 

CO2 cini 0.03% atomosfere i odgovoran je za 100% problema... kako to moze biti?

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 0:35 (sdtech).
 
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
13 godina
odjavljen
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

Kad je već krenuo s pisanjem, bolje da je napore uložio u pisanje koda da popravi svoje smeće od operativnog sustava. 

 
2 14 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Sada će čipirati zrak.
Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Gatez kao i većina svjetskih znanstvenika piše o tome na koji način bi se najveći parazitski virus planeta Homo Sapiens mogli spasiti. Naravno da ga se neće shvatit niti shvatit divoljno ozbiljno. Divljih životinja je ostalo 4%, sa ribama je još gore, šume, koralji izumiru, led se topi i sve to podiže CO2 u zraku. Svi pokazatelji su protiv Gateza...pucanj u prazno i desetgodišnjaci shvaćaju da je prekasno.
 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
sdtech kaže...

da pogodim, kada smanjimo CO2 emisije onda ce se klima popraviti i biti bas onakva kakvu zelimo

 

CO2 cini 0.03% atomosfere i odgovoran je za 100% problema... kako to moze biti?

 

Naravno da neće, a udio CO2 nije 100%. "Znanstvenici" se naravno ne slažu, ali doprinos CO2 "efektu staklenika" i "globalnom zagrijavanju" je otprilike 15% - 30%, ovisno koga pitate, dok preostatak 70 - 85% otpada na običnu vodenu paru (water vapor). Kako kontrolirati vodenu paru, pa još na planetu kojemu je preko 70% površine prekriveno vodom, to pitajte Billa Gatesa.

15 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
guslac kaže...

"Gatesov plan sastoji se od tri osnovne premise: potrebno je postići nulte emisije stakleničkih plinova; brže uvesti u upotrebu obnovljive izvore poput sunca i vjetra; i usput razviti revolucionarne tehnologije koje će osigurati da društvo može i dalje zadovoljavati sve potrebe modernog svijeta."

Genijalan plan. Baš mi je to rekao neki dan moj sin desetogodišnjak. Izgleda da imam malog gejtsa pod krovom.

 Ovo me podsjeća na Pat Batemana:

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 10:09 (Crljo).
15 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

Car!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Gluposti. Precjednik Trump je rekao da je globalno zatopljenje kineska prijevara. I ja mu vjerujem.
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

Bilo bi mu pametnije napisati knjigu naslova: kako izbjeći buksu nakon shortanja Tesle i sranja po medijima - popušite pare, eto kako 

 

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

Opet respect njemu i Musku.. svoje milijarde troše na što žele. I najbolje je što im ne možeš ništa... ni Gatesu ni Musku koji zapali Joint u studiu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

Gates može svoj životni standard i emisije CO2 smanjiti i za 90% - i dalje će živjeti lagodno. U nerazvijenim zemljama, smanjenje istih već za 10% je za mnoge granica gladi/siromaštva.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

Frajer je stručnjak za sve - mikrobiolog i epidemiolog, klimatske promjene, nutricionizam, tehnologija... Trebalo bi ga poslat u Izrael da riješi decenijama dug sukob i nesreću tog područja.

Know your world.
 
5 3 hvala 1
10 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
#escobar_

Frajer je stručnjak za sve - mikrobiolog i epidemiolog, klimatske promjene, nutricionizam, tehnologija... Trebalo bi ga poslat u Izrael da riješi decenijama dug sukob i nesreću tog područja.

Da nije kojim slučajem s ovih prostora???
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
escobar_ kaže...

Frajer je stručnjak za sve - mikrobiolog i epidemiolog, klimatske promjene, nutricionizam, tehnologija... Trebalo bi ga poslat u Izrael da riješi decenijama dug sukob i nesreću tog područja.

 Upravo to...

 Kako me to ubija u pojam... Odma je strucnjak za sve cim ima para. Hrpetina vecih strucnjaka ne moze doc do izrazaja zbog takvih nebitnih u ovom podrucju...

 Svi ti veliki znalci - Gates, Bezos, Musk itd. mogli bi rijesit goruce probleme koji su prisutni (ili ce tek doci) u par godina - no onda bi se prestala vrtjet para u odredenim sektorima jer su pare vrijednije trenutno od cistog zraka, vode i zemlje...

 

 

Truth in engineering.
16 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

Odluke poput smanjivanja vlastitog ugljičnog otiska, kupovine električnog automobila, konzumiranja manje mesa, pa sve do aktiviranja u društvu ili politici, neki su od Gatesovih prijedloga koji bi trebali svijet pogurati u pravom smjeru.

 

Ovo mi je najjače.

Zaboravio je napomenuti da štedimo s korištenjem mobitela i praktički bilo čega jer još uvijek je taj famozni ugljični otisak u svemu.

Nema tu ništa od toga dok prosječan čovjek mora dignuti kredit da bi si mogao priuštiti odgovornost a dok novca ima sve manje jer ga Gates i slični imaju sve više.

 

Jedini način na koji se nešto može brzo promijeniti je rušenje sistema jer je usko povezan s velikom industrijom i bankama kojima je na prvom mjestu profit a ne ugljični otisak kojeg se zgražaju a onda ponose kad smanjenje istog postane nužno ili isplativije od ignoriranja problema.

 

Pitam se koliko je stabala porušeno i da li je isto toliko posađeno da se odštampa njegova knjiga i koliko je sam primjeraka kupio da potakne prodaju jer jebene brojke su bitne i stvaranje dojma o brizi o ugljičnom otisku a ne stvaran otisak.

 

Fuck off Gates.

Svemir.
 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

a da? mislio sam da je on napisao marxovu kritiku gotskog programa. ili je to bila brlić-mažuranićkina šuma striborova? ček, ček ... sjetit ću se ... (nije onaj self-help linuxom do windowsa i natrag na dos). znam! napisao je"kraljević marko ukida svadbarinu". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Ajar kaže...

a da? mislio sam da je on napisao marxovu kritiku gotskog programa. ili je to bila brlić-mažuranićkina šuma striborova? ček, ček ... sjetit ću se ... (nije onaj self-help linuxom do windowsa i natrag na dos). znam! napisao je"kraljević marko ukida svadbarinu". 

 Ali, jedino on zna koliko borova ima šuma striborova...

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći klim

ovaj ljigavac mi se nikada nije sviđao

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 14:51 (blackalbum).
Moj PC  
1 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
Što mu je trebala cijela knjiga za tako jednostavan plan?

Plan: Osnovati zakladu protiv plinova i upumpati pare.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2021 15:35 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Bill Gates napisao knjigu o tome kako izbjeći
escobar_ kaže...

Frajer je stručnjak za sve - mikrobiolog i epidemiolog, klimatske promjene, nutricionizam, tehnologija... Trebalo bi ga poslat u Izrael da riješi decenijama dug sukob i nesreću tog područja.

 

Nije stručnjak ako ne uspije riješiti probleme na balkanu.

Dakle, nije.

Samo ima para.

A sad, da li je stručnjak što ima para ili ima para što je stručnjak - tko će ga znati 🤷‍♂️

Life is meant to die. Accept your fates.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice