Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svima do

poruka: 6
|
čitano: 3.159
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svima do".
5 godina
offline
Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svima do

Davor 

 

Jedna pohvala: koliko vidim, ovako neke recenzije i dulje clanke iz casopisa pretvorili ste u lijepi HTML na stranici - deset puta bolje nego listanje PDF-a BUG-a u onom silverlight pregledniku.

 

Je li to neki automatizirani proces u odnosu na casopis ili rucno birate koje preglede cete staviti?

 

Kamo srece da citav BUG mozemo tako citati (fingers crossed)

 

P.S. Jos bi bilo dobro da ima neki precac za proizvode koji su dobili Best Buy i Bug Izbor

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svima do

Tribit Flybuds C1 
Lypertek TEVI 
EarFun Air Pro 
SoundPEATS T2
 
Sennheiser CX400BT
Ja sam "freeloader". Nisam još za pretplatu jer sam student koji se sam financira, vozi Alfu  te radi nekoliko članaka koje bih htio pročitat, trenutno, ne mogu plaćat pretplatu. Zanima me jel koji od ovih gore u recenziji, odnosno preporuci? Ako nije po pravilima, isprike.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svim
cvaja997 kaže...

Tribit Flybuds C1 
Lypertek TEVI 
EarFun Air Pro 
SoundPEATS T2
 
Sennheiser CX400BT
Ja sam "freeloader". Nisam još za pretplatu jer sam student koji se sam financira, vozi Alfu  te radi nekoliko članaka koje bih htio pročitat, trenutno, ne mogu plaćat pretplatu. Zanima me jel koji od ovih gore u recenziji, odnosno preporuci? Ako nije po pravilima, isprike.

 Pa ne treba ti pretplata da vidiš taj dio članka, otvori ga i s desne strane imaš cijelu listu koji su recenzirani. 

16 godina
moderator
offline
Re: Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svim
Ovo je odnedavno postao automatizirani proces. Čitav sadržaj Buga postaje dostupan u takvoj web formi istog dana kad se pojavi na kioscima. Uploadani su i prethodni brojevi, zadnjih 50? 100? Nisam siguran, ali dosta njih :)

Uglavnom, namjera je da naši digitalni pretplatnici konačno mogu čitati ČITAV broj, sa svim člancima, na svim uređajima i na način koji je 100% prilagođen webu. Neke članke objavljujemo kao public, što znači da su dostupni svima, a pretplatnici imaju pristup apsolutno svemu, bez ikakvih ograničenja.
Never put Dolby on snake detectors.
2 godine
neaktivan
offline
Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svima do

što bih kupovao kad već ovdje ima hrpa recenzija https://www.bug.hr/tag/bezicne-slusalice

 

Dooolje kriptovalutaška mafijo !! Vratite nam grafičke kartice, bando kapitalistička !! Živio Socijalizam, sloboda i pravedne plaće radnicima !!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bežične slušalice do 500 kuna - Bežične i svim
Freebuds 4i koje su preporučili su trenutno 449kn na e-kupi uz plaćanje Visom. Besplatna dostava.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2021 10:45 (Hexfire).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice