Besplatni streaming servisi najpopularniji su izvo

poruka: 7
|
čitano: 5.066
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatni streaming servisi najpopularniji su izvo".
11 godina
offline
Besplatni streaming servisi najpopularniji su izvo

Ufff, mrzim sebe sada, dajte ih nekome, nema veze ovaj put.

 

Skromna preporuka, kako je i jedan kolega napomenuo u srodnoj temi, nemojte da ziri dodjeljuje, ne doima se transparentno.

Nek random ide, al za forumase, i jos kad ta osoba ne bi prodala zvucnike nego ih ponosno koristila i javljala iskustva drugim kolegama.....

To bi bilo rajski.

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Besplatni streaming servisi najpopularniji su
Gramofonske ploče? Mislim, gramofonske ploče su uz audio kasete/kazete (jebote kako marketing lako napravi od ljudi idiote) najveće smeće, bez obzira što vam audiofuli govorili. I točka.

CD-a mi je žao. Izvrstan je to (bio) medij. Još jedan kojeg je marketing (ovaj puta glazbene industrije) sahranio.
Jebatga, strimanje je jednostavnije. Najčešće neusporedive kvalitete, ali to nam je sudba - idiokracija se zahuktava. Jebo kvalitetu, samo nek' drnda.
Hi-Res 24-Bitnu ili po novijem hajpu 32-Bitnu (i opet marketinšku) prevaru neću ni spominjati.

Zaključak: Treba ih sve odjebati i strimati/skidati besplatno što god se nađe :)
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 9:07 (Antiseptik).
Moj PC  
1 3 hvala 0
Besplatni streaming servisi najpopularniji su izvo

U zadnje vrijeme nekako jedino Otvoreni Radio (na Androidu aplikacija), te ponekad Narodni. Imao pretplatu na deezer, ali on mi nije znao pronaći dobru muziku, a onih 100njak pjesama što sam imao u favoritima i tako mogu skinuti s neta, neću plaćati pretplatu za tako nešto. Razmišljam eventualno o Youtube Music pretplati, možda je kvalitetna.

 

Slušam na Sony WH-1000XM3, dobre su sluške, stvarno rokaju.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Besplatni streaming servisi najpopularniji su
Antiseptik kaže...
Gramofonske ploče? Mislim, gramofonske ploče su uz audio kasete/kazete (jebote kako marketing lako napravi od ljudi idiote) najveće smeće, bez obzira što vam audiofuli govorili. I točka.


 

 

Nintendo NES je bio najljepši dok se igrao na preko scarta na staroj CRT televiziji. Kad se prebacila slika na HDMI i veliki LCD/OLED zaslon, tada je izgledao očajno.

Ljudi i dalje imaju CRT televizije jer žele igrati NES/SNES/Segu/PS1 igre na tome. Po gotovo svakoj karakteristici CRT je kvalitetom prikaza daleko ispod čak i najlošijeg LCD-a, ali neki ljudi i dalje igraju na CRTu.

 

 

Isto je s gramofonom. To uopće nije usporedivo. Jednostavno je zvuk drugačiji i to je to. Posebice stare ploče koje su i bile namijejnene da se puštaju na gramofonu a ne CDu ili streamingu.

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Besplatni streaming servisi najpopularniji su
Postoje li za računar aktivni zvučnici do 800 kuna, a da imaju optički ulaz i da imaju bas najmanje 5".
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni streaming servisi najpopularniji su
Antiseptik kaže...
Gramofonske ploče? Mislim, gramofonske ploče su uz audio kasete/kazete (jebote kako marketing lako napravi od ljudi idiote) najveće smeće, bez obzira što vam audiofuli govorili. I točka.

CD-a mi je žao. Izvrstan je to (bio) medij. Još jedan kojeg je marketing (ovaj puta glazbene industrije) sahranio.
Jebatga, strimanje je jednostavnije. Najčešće neusporedive kvalitete, ali to nam je sudba - idiokracija se zahuktava. Jebo kvalitetu, samo nek' drnda.
Hi-Res 24-Bitnu ili po novijem hajpu 32-Bitnu (i opet marketinšku) prevaru neću ni spominjati.

Zaključak: Treba ih sve odjebati i strimati/skidati besplatno što god se nađe :)

CD kao medij je smeće i nimalo mi ga nije žao (to govorim kao netko tko je svojeveremno imao poveću kolekciju sa mnogo originalnih CD-ova). Vjerojatno to govoriš iz perspektive kvalitete zvuka, no to nema veze toliko sa medijem nego sa formatom jer mnogi ljudi su na CD nabacali stotine mp3-ica (uglavnom katastrofalne kvalitete). Streaming je dosegao razinu gdje je kvaliteta sasvim dobra za većinu korisnika i najkomotniji je način korištenja što naravno ima svoju cijenu. Ja još neke stvari čuvam u FLAC formatu, ali nikad više na optičkom mediju.

 

Gramofonske ploče nisu najkvalitetniji medij, ali imaju svoju neku draž, ono što CD definitivno (više) nema. Kazete jesu smeće, nekoliko razina gore od CD-ova.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
moderator
offline
Re: Besplatni streaming servisi najpopularniji su
southy kaže...
Antiseptik kaže...
Gramofonske ploče? Mislim, gramofonske ploče su uz audio kasete/kazete (jebote kako marketing lako napravi od ljudi idiote) najveće smeće, bez obzira što vam audiofuli govorili. I točka.

CD-a mi je žao. Izvrstan je to (bio) medij. Još jedan kojeg je marketing (ovaj puta glazbene industrije) sahranio.
Jebatga, strimanje je jednostavnije. Najčešće neusporedive kvalitete, ali to nam je sudba - idiokracija se zahuktava. Jebo kvalitetu, samo nek' drnda.
Hi-Res 24-Bitnu ili po novijem hajpu 32-Bitnu (i opet marketinšku) prevaru neću ni spominjati.

Zaključak: Treba ih sve odjebati i strimati/skidati besplatno što god se nađe :)

CD kao medij je smeće i nimalo mi ga nije žao (to govorim kao netko tko je svojeveremno imao poveću kolekciju sa mnogo originalnih CD-ova). Vjerojatno to govoriš iz perspektive kvalitete zvuka, no to nema veze toliko sa medijem nego sa formatom jer mnogi ljudi su na CD nabacali stotine mp3-ica (uglavnom katastrofalne kvalitete). Streaming je dosegao razinu gdje je kvaliteta sasvim dobra za većinu korisnika i najkomotniji je način korištenja što naravno ima svoju cijenu. Ja još neke stvari čuvam u FLAC formatu, ali nikad više na optičkom mediju.

 

Gramofonske ploče nisu najkvalitetniji medij, ali imaju svoju neku draž, ono što CD definitivno (više) nema. Kazete jesu smeće, nekoliko razina gore od CD-ova.

 

Ovdje se misli na audio CD, a ne na data CD s nabacanim mp3-cama. Evo ja osobno i dalje koristim audio CD i to vrlo često. Koristim ga u autu, imam također kolekciju originalnih CD-ova, a znam si i sam povremeno snimiti kompilaciju. I apsolutno ništa im ne nedostaje za takvu priliku, osim što se izgule i oštete ako kupuješ najjeftinije prazne medije.

 

Vinko Krištić | BUG Marketing
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice