Besplatna online edukacija za djecu i odrasle: izr

poruka: 5
|
čitano: 1.595
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatna online edukacija za djecu i odrasle: izr".
6 godina
offline
Besplatna online edukacija za djecu i odrasle: izr

Svi žele u programere...nitko u poljoprivredu...na polje...pa,saditi štogod korisnog

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna online edukacija za djecu i odrasle:
Zakon, mali i ja cemo pokorit sve. Pa makar i u kategoriji najlosija igra :D. Primamo nagrade za sve i to s ponosom :).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatna online edukacija za djecu i odrasle:
HCMAA kaže...

Svi žele u programere...nitko u poljoprivredu...na polje...pa,saditi štogod korisnog

što bi moja baba rekla nitko više neće motiku u ruke uzet

6 godina
offline
Re: Besplatna online edukacija za djecu i odrasle:
#hanteed

nema hljeba bez motike
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
5 godina
offline
Re: Besplatna online edukacija za djecu i odrasle:
hanteed kaže...
HCMAA kaže...

Svi žele u programere...nitko u poljoprivredu...na polje...pa,saditi štogod korisnog

što bi moja baba rekla nitko više neće motiku u ruke uzet

Nase babe su koristile motike, a danasnji "farmeri" mehanizaciju sa GPSom i klimom.  I baba da mi je danas ziva, natocila bi sljivovicu, digla noge i batalila motiku

To je vrijedilo za ono vrijeme. Danas gledam na primjeru jednog sela. 3 OPG-a. Uzgajaju svinje, a da bi se isplatilo uzgajanje svinja moraju sami i hranu proizvoditi. Da bi imali dosta hrane lijepo unajmili(arenda)/pokupovali svu zemlju.

Neko dvoje pokusalo sa nekim plastenicima koji su se porusili samo od sebe, a oni otisli za Njemacku. Sadili rajcicu, unistio ih uvoz... No, da ne sirim temu.

 

Sto se tice izrada videoigara, to kao da je postao neki trend u zadnje vrijeme. Brzo ce to splasnuti. Kao i "kopanje" motikom. Ako ne savines dobro ledja, odnosno u ovom slucaju glavu neces se od toga "najesti".

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice