BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe stijene

poruka: 7
|
čitano: 2.643
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe stijene".
7 godina
offline
BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe stijene

ovaj Shadow Rock LP mi se čini zanimljivim, odnosno takav tip coolera mi je fora jer radi horizontalne orijentacije venta u odnosu na ploču može ohladiti i vrm, šteta što na recenziju niste uzeli i Dark Rock TF, super izgleda a i razmatrao sam ga pri kupovini, istina puno je skuplji itd.

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 10:19 (Louis Pluto).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe stijene

be Quiet! FTW 

 

 

Nego,

140-milimetarski model ima maksimalnu brzinu vrtnje od 1.000 okretaja u minuti, s maksimalnim zračnim pritiskom od 1.08 mm/H2O, maksimalnom deklariranom bukom od 15.5 dBA i protokom zraka od 59.50 metara kubnih u minuti.

Također ima i High-RPM model koji roka na 1600 RPM-a.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe stijene

nešto se pobrkalo, čini mi se..

 

u tekstu se spominje ventilator pure wings:

Na hladnjak tada ugrađujemo i 120-milimetarski ventilator Pure Wings 2, koji ima maksimalnu brzinu vrtnje 1.500 okretaja u jednoj minuti, te prema navodima proizvođača, proizvodi buku od 26.8 dBA. Mi smo izmjerili buku od oko 46 dB, što je zadovoljavajuće tiho. 

 

pa onda u okviru navodite da hladnjaci koriste silent wings, što je netočno:

Iako oba testirana hladnjaka koriste nešto starije ventilatore Silent Wings 2, BeQuiet! izbacio je njihove nasljednike poboljšanog dizajna i performansi. Tako 120-milimetarski model Silent Wings 3 ima brzinu vrtnje od 1.450 okretaja u minuti, pri čemu mu je maksimalni statički pritisak 1.79 mm/H2O (viši za 0.54 od prethodnika), a deklarirana buka 16.4 dBA (niža za 10.4 dBA). 

 

razlika nije mala, pure wings su osnovni model ventilatora od 80-ak kuna, silent wings su top modeli od preko 200 kuna

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe sti
Louis Pluto kaže...

ovaj Shadow Rock LP mi se čini zanimljivim, odnosno takav tip coolera mi je fora jer radi horizontalne orijentacije venta u odnosu na ploču može ohladiti i vrm, šteta što na recenziju niste uzeli i Dark Rock TF, super izgleda a i razmatrao sam ga pri kupovini, istina puno je skuplji itd.

To bi bilo korisno da je ovo dosta mocniji hladnjak, ovako ce ti puno brze temperatura procesora postat problem nego bi postala temperatura vrm-a i da nema hladjenja...

Kod mene je npr. situacija obrnuta, ja sam ogranicen vrm-om i kad ga aktivno hladim.

15 godina
offline
BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe stijene

hrvatski naziv hladnjaka: tihomir. 

 

(ustvari, be quiet je "kuš!")

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 19:37 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe stijene

 

Objektivan i stručno kvalitetan tekst. Čitao sam taj tekst u print izdanju našega BUG-a.

Proizvode od BeQuiet! ću svakako imati na listi prioriteta kod dođe vrijeme za slagaje nove comp congif.

 

DE kvaliteta po prihvatljivoj cijeni.

Cool!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BeQuiet! Pure Rock & Shadow Rock LP - Tihe sti
PzKpfw kaže...

 

Objektivan i stručno kvalitetan tekst. Čitao sam taj tekst u print izdanju našega BUG-a.

Proizvode od BeQuiet! ću svakako imati na listi prioriteta kod dođe vrijeme za slagaje nove comp congif.

 

DE kvaliteta po prihvatljivoj cijeni.

Cool!

 imam ti ja preporuku za fuzz-pedalu, ak sviraš i gitaru. ima ti i muhu koja svijetli. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice