U Beču otvoren centar za rashlađivanje tijekom lje

poruka: 4
|
čitano: 2.952
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Beču otvoren centar za rashlađivanje tijekom lje".
15 godina
offline
U Beču otvoren centar za rashlađivanje tijekom lje

naš mesar, bizniser par excellence i jedini prije trešnjevačkog placa, sa mnom (i na moj upit) još pregovara o iznajmljivanju "sobe u pozadini", gdje se meso čuva na +4, za 5 novaca po minuti i cima me kako će uskoro zaokružiti na ojro. dakle, moglo bi se unutra (barem) odspavati (odjeven, jasno) za nekih četrdesetak, odn. 7-8 uskoro (noćenje bez doručka). ako ništa drugo, ispred je beča i svojeg vremena, iako sumnjam u njegovu poslovnu ozbiljnost. 

 

(napomba: banda s patologije na rebru neće ni razgovarati i gnušanjem odbijaju svaku pomisao, dok sam još živ. poslije, kao može, ali samo do "ostali samo dugmići)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2022 18:03 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: U Beču otvoren centar za rashlađivanje tijekom
Bolje ja Bečanima da dođu kod nas na more..nama njihove eure...A njima more i ladovina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
U Beču otvoren centar za rashlađivanje tijekom lje

Nadam se da akumuliraju tu toplinu i šparaju je za zimu kad će morati uraditi grijaone.

 
2 0 hvala 0
10 godina
online
U Beču otvoren centar za rashlađivanje tijekom lje

To je O.K..

 

Al' kak će se spriječiti zlouptreba?

 

Mislim, kako spriječiti klošare, niškoristi,,,,da tamo ne rade nereda.

Mislim tko ih voli, nek' ih vodi mado.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice