Battlefield V - Nebrušeni dijamant

poruka: 49
|
čitano: 12.651
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Battlefield V - Nebrušeni dijamant".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V
15 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Ja sam probao betu kad je još bila aktivna i nakon toga sam kupio BF1 koji mi je bio daleko bolji. I BF1 ima svoje nedostatke ali je generalno dosta dobar.

Realno, nakon Bad Companija 2, BF1 mi je najbolje sjeo.
Što se brzine tiče, ukusi se razlikuju ali BF1 za mene ima puno bolji pacing, da mi se igra speed runner FPS igrao bi novije nastavke Call of dutija a ne BF.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Odigrao sam par sati ali nisam primjetio neke bugove, osim što me respawnalo dva tri puta blizu protivničkog tenka odnosno direkt na nišan, meni je zabavna bolja nego bf1. Vidim da netko spominje loš single-player kao neku manu naspram bf4, bf1, nez meni je u bf4 kampanja bila užasno loša, tako da nisam ni očekivano ništa od ove. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Mene nakon Bad Company 2 ni jedan Battlefield nije osvojio.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Stjepanj kaže...
Niti gta 5 nema auteticne simbole/logo-e coca cole no toliko su to dobro/ slicno iskopirali da niti ne kuzis da pise nesto drugo, u bf5 toga nema, osjecaj ww2 ravno 0. Ako se radila ww2 temi onda brate zelim imati i nekakav filing da sam u tom vremenu kao sto sam imao u nekim drugima starijim igrama, uzivit se u te puske, settings, kad uzmem taj snajper zelim se stopiti s tim drvetom na njemu, kad dolazi tenk da sve puca i skripi da se userem u gace samo od zvuka i da bjezim a ne ko rambo da skacem po tenku...šume u bf5? Rasturena sela? Zene da vriste, bolnicarke da trce okolo polugle u bijelim krvavim mandurama. Nema ni 2% ovoga u igri igra je 5% bolja od tamo neke igre iz 99te to ne vrijedi 60€ niti mog vremena videno po 500ti put apsolutno nista novoga..lp

 

Kakvih ja sve gluposti neću pročitati na ovom forumu... majko mila. Ajd nemoj više... 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
BlueMax kaže...

Mene nakon Bad Company 2 ni jedan Battlefield nije osvojio.

 Zamišljen kao spin off da konkurira COD-u, a sad izgleda kao punokrvniji BF igra nego što su BF1 i BFV.

BF3:fluffy_inside
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Danny_HR kaže...
Bukva kaže...
Ne kužim baš dio - lansiranje prošlo besprijekorno, igra ima milion bugova.
Operacija uspjela, pacijent umro, jel?

Dio o besprijekornom launchu odnosi se na Battlefield 1.

 

 1, 2, 5, 7 -  ki bi ga više zna? 
Ako ne možeš reći u kojoj epizodi Band of Brothers se pojavljuje trenutna mapa, sve su to pomodne pi*darije.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Stjepanj kaže...
Pa velis da su u prijasnjim igrama experimentirali pa su igre ispale odlicne, sta ne valja s bf5, ta igra bi i u ovom stanju trebala biti bolja, no koliko vidim bolja je jedino kad je usporedujes s onim fijaskom zvanim bf1..netreba nama identicna autenticnost, treba nam to zamaskirati poput gta serijala ili starijih naslova bf-a kao sto i sam velis...lp

 

BF1 fijasko??

Možda na allmighty Bug forumu gdje i DICEovci padaju ničice pred demigodsima BFa.

 

11 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Cijena 59,99 €

A za manje od godinu dana će biti na "sale-u" za 4.99€ sa svim DLC-ovima 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Da je boja u igri "isprana" kao sto je npr u COD2 (ako se ne varam) onda bi svi rekli kako je pravi ww2 stimung. Ljudi kao da ne shvacaju da je npr crvena boja prije 80 godina bila jednako crvena kao i sad.

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
BlueMax kaže...

Mene nakon Bad Company 2 ni jedan Battlefield nije osvojio.

 

isto tako, jos kad vidim sta je sve izaslo poslije njega, tacno mi se opet igra BC2

 

 

kako jednostavna, a legendarna igra

 

 

nedavno bio je igrao nakon dugo vremena, dvije tri runde odigrao, ma satraše me ljudi

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 23:59 (Indestructible).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

igra je fakat smece,zalim ovih 40 eura sto sam dao,BF1 mi je bio uzas,i eto covjek se nada ovo ce valjati,cisto da ima sta poigrat opet,i onda naprave ovakvo smece od igre.

 

BF3 i BF4 izmislili zabavu za ovo

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Ima li netko ovdje od veterana igre , tko je igrao battlefield 1942 ?

Ja sam ga prestao igrati nakon Vietnam serije, i nakon dosta izgubljenih matcheva na clanbase-u 2001 je to bilo cini mi se.

Gubilo se od klinaca iz Svedske kiji su imali ping 45 a mi iz Hrvatske jedno 189-250

Ako je netko tu nek se javi da pokrenemo klan :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
ibme74 kaže...

Cijena 59,99 €

A za manje od godinu dana će biti na "sale-u" za 4.99€ sa svim DLC-ovima 

 Nema plaćenih dlcova ove godine, sav budući sadržaj koji bude dolazio u igru je besplatan za sve koji su kupili igru. :D to je novina ove godine.

12 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Indestructible kaže...
BlueMax kaže...

Mene nakon Bad Company 2 ni jedan Battlefield nije osvojio.

 

isto tako, jos kad vidim sta je sve izaslo poslije njega, tacno mi se opet igra BC2

 

 

kako jednostavna, a legendarna igra

 

 

nedavno bio je igrao nakon dugo vremena, dvije tri runde odigrao, ma satraše me ljudi

 Ponekad uđem i rasturam. Ne kao prije ali nekako mi je ušla u DNA pa ni ne trebam puno vremena za privikavanje.

Ne smatram se nekim posebno dobrim igračem ali u BC2 sam imao priznate rezultate.

S druge strane, uđem u Fortnite i svi me siluju.

15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
BeLLicus kaže...

 Nema plaćenih dlcova ove godine, sav budući sadržaj koji bude dolazio u igru je besplatan za sve koji su kupili igru. :D to je novina ove godine.

Uradili su to iz ljubavi prema kupcima.Inače je EA jedna velika altrustična firma koju obožavaju jer su darežljivi.Sve šta se događa je smišljeno sa razlogom.

Osnovni zakon trgovine: nešto šta ne ide spuštaj cijenu te gurni u prvi plan i lijepo zapakuj uljepšaj da je primjetno. Djeco još trebate pojest dosta soli.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 16:19 (dery).
16 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Paolo Maldini kaže...

Ljudi trebaju znati što svastika označava - genocid nad drugačijima, nepoželjnima. Ako ti misliš da je riješenje ignoriranje iste onda si u krivu. Nitko ovdje ne traži SS trupe kao igrivu zaraćenu stranu.

 A ti bi trebao onda znati da svastika i kukasti kriz nisu jedno te isto (obrnuto proporcionalno), niti priblizno (barem ne po svome znacenju).

 

Povijest se ne bi trebala iskrivljavati ili skrivati, no u danasnjem vremenu se ne smije pricati o nekim tememama bez da te osudjuju, niti imati drugacije misljenje. Tako je to uostalom bilo oduvijek, samo malo drugacije.

11 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Cujem da djevojcice odraduju vojne misije u ww2. Zaista impresivno...

2-3 takve i mozda do rata nebi stiglo ni doc!!
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
BlueMax kaže...
Indestructible kaže...
BlueMax kaže...

Mene nakon Bad Company 2 ni jedan Battlefield nije osvojio.

 

isto tako, jos kad vidim sta je sve izaslo poslije njega, tacno mi se opet igra BC2

 

 

kako jednostavna, a legendarna igra

 

 

nedavno bio je igrao nakon dugo vremena, dvije tri runde odigrao, ma satraše me ljudi

 Ponekad uđem i rasturam. Ne kao prije ali nekako mi je ušla u DNA pa ni ne trebam puno vremena za privikavanje.

Ne smatram se nekim posebno dobrim igračem ali u BC2 sam imao priznate rezultate.

S druge strane, uđem u Fortnite i svi me siluju.

 okusao sam se i ja u fortniteu, ali prestar sam ja za onoga, samo hocu klasicno napucavanje

 

stari se valjda, pa mi ove nove promjene nikako ne sjedaju.



sada igram Insurgency, uzivam pravo, nema zajebancije da letas  kao u CoDu, moras paziti dobro da ne gines jer imas ogranicen broj spawnanja.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice