Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes stiže

poruka: 13
|
čitano: 3.045
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes stiže".
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes stiže

Sve im je to dabe, Pubg s jednom novom mapom vrati "samo" 300 tisuca igraca u igru, ovi samo izmisljaju toplu vodu i onda se cude kako i zasto Bf scena konstantno tone, unistili su ih prvo s dlcovima sad pak losom i copy-paste igrom, bf1 je glupost od igre ljudi su je kupovali samo radi imena(tu sam i sam), Bf5 je samo obican DLC za Bf1 i nista viselp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
7 3 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
Stjepanj kaže...

Sve im je to dabe, Pubg s jednom novom mapom vrati "samo" 300 tisuca igraca u igru, ovi samo izmisljaju toplu vodu i onda se cude kako i zasto Bf scena konstantno tone, unistili su ih prvo s dlcovima sad pak losom i copy-paste igrom, bf1 je glupost od igre ljudi su je kupovali samo radi imena(tu sam i sam), Bf5 je samo obican DLC za Bf1 i nista viselp

 Rekao bih da si previše sklon crnim tonovima i previše kritiziraš BFV koji jako dobro izgleda, ali k vragu - opisao si baš moj slučaj. Iako imam BFV na disku, tek se tu i tamo spojim na neki server, jer me PUBG (i ne samo nova snježna mapa) još uvijek drži. Pa čim vidim da mi je ekipa online, odem do njih na PUBG, a BFV i dalje ostaje na čekanju...

...
12 godina
protjeran
offline
Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes stiže

Meni svaki bf super izgleda no ovo je postalo pretakanje iz supljeg u prazno, Bf tema na forumu je mrtva toliko o tome...lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes stiže

Trebalo im je 3 mjeseca da stave Rush u igru.

Pametnom dosta.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
Stjepanj kaže...

Meni svaki bf super izgleda no ovo je postalo pretakanje iz supljeg u prazno, Bf tema na forumu je mrtva toliko o tome...lp

 ajde nemoj ga kenjati please

 

Iako je BF5 tema mlađa nekih 10 mjeseci od PUBG i unatoč silnoj popularnosti PUBG ipak ju stiže po broju poruka.

 

Ajde ne sviđa ti se igra, ima bugova i problema. Ali ne moramo sad širiti laži, kao i ono da je kopija BF1. lp

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 21:14 (Jack Sparrow).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
Jack Sparrow kaže...

 ajde nemoj ga kenjati please

 

Iako je BF5 tema mlađa nekih 10 mjeseci od PUBG i unatoč silnoj popularnosti PUBG ipak ju stiže po broju poruka.

 

Ajde ne sviđa ti se igra, ima bugova i problema. Ali ne moramo sad širiti laži, kao i ono da je kopija BF1. lp

 kenjam? lol, nisam ja usporedivao pubg temu vec prijasnje bf teme malo smo se pogubili, 2god su razmaci izmedu bf nastavaka, bf3+b4 4700 stranica s porukama na forumu,

bf1+bf5 jedva 600 nabrali, u preostaloj 1godini sigurno nebu natukli 4000+ stranica, igra je teski dlc bf1 nista drugo. Sto se tice bugova i problema s tim se apsolutno nemrem sloziti za niti jedan bf, tolika igretina i takve stvari su mizerne u doticnoj, ima puno puno gorihlp

Intel Core™ i7 Forever
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
Stjepanj kaže...
Jack Sparrow kaže...

 ajde nemoj ga kenjati please

 

Iako je BF5 tema mlađa nekih 10 mjeseci od PUBG i unatoč silnoj popularnosti PUBG ipak ju stiže po broju poruka.

 

Ajde ne sviđa ti se igra, ima bugova i problema. Ali ne moramo sad širiti laži, kao i ono da je kopija BF1. lp

 kenjam? lol, nisam ja usporedivao pubg temu vec prijasnje bf teme malo smo se pogubili, 2god su razmaci izmedu bf nastavaka, bf3+b4 4700 stranica s porukama na forumu,

bf1+bf5 jedva 600 nabrali, u preostaloj 1godini sigurno nebu natukli 4000+ stranica, igra je teski dlc bf1 nista drugo. Sto se tice bugova i problema s tim se apsolutno nemrem sloziti za niti jedan bf, tolika igretina i takve stvari su mizerne u doticnoj, ima puno puno gorihlp

 a to da, ali u BF3 i 4 smo spamali, razglabali o svemu. Teme bile skoro ko birc

15 godina
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s

E nije nego nas je do dvijesto bilo zajedno u dva bug platoona, bilo je igrača sa foruma bezbroj. Igralo se, sad od moje friend liste od 100 ljudi igraju samo par njih bfV. Više ih je ostalo na bf4.Ne igra se ovo raspršilo se na sve strane jer ih nije privuklo. BF 1 se još i igrao nešto.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 23:00 (dery).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
dery kaže...

E nije nego nas je do dvijesto bilo zajedno u dva bug platoona, bilo je igrača sa foruma bezbroj. Igralo se, sad od moje friend liste od 100 ljudi igraju samo par njih bfV. Više ih je ostalo na bf4.Ne igra se ovo raspršilo se na sve strane jer ih nije privuklo. BF 1 se još i igrao nešto.

 

Dobra stara vremena.  Čak se i BF4 relativno slabo igralo. Koncentracija igrača je bila daleko najveća za vrijeme BF3. 

10 godina
protjeran
offline
Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes stiže

... sve umire.... s tom se cinjenicom neki pomire na vrijeme....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
NiramX kaže...
dery kaže...

E nije nego nas je do dvijesto bilo zajedno u dva bug platoona, bilo je igrača sa foruma bezbroj. Igralo se, sad od moje friend liste od 100 ljudi igraju samo par njih bfV. Više ih je ostalo na bf4.Ne igra se ovo raspršilo se na sve strane jer ih nije privuklo. BF 1 se još i igrao nešto.

 

Dobra stara vremena.  Čak se i BF4 relativno slabo igralo. Koncentracija igrača je bila daleko najveća za vrijeme BF3. 

 u doba kad smo svi bili pro igrači, a čiteri se skrivali među nama haha

 

Onda smo imali naše servere gdje smo samo mi igrali, ali se već tada lagano to sve raspadalo. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
Miro kaže...
Stjepanj kaže...

Sve im je to dabe, Pubg s jednom novom mapom vrati "samo" 300 tisuca igraca u igru, ovi samo izmisljaju toplu vodu i onda se cude kako i zasto Bf scena konstantno tone, unistili su ih prvo s dlcovima sad pak losom i copy-paste igrom, bf1 je glupost od igre ljudi su je kupovali samo radi imena(tu sam i sam), Bf5 je samo obican DLC za Bf1 i nista viselp

Iako imam BFV na disku, tek se tu i tamo spojim na neki server, jer me PUBG (i ne samo nova snježna mapa) još uvijek drži. Pa čim vidim da mi je ekipa online, odem do njih na PUBG, a BFV i dalje ostaje na čekanju...

 I meni je isto tako, battlefield nema nimalo kompetitivnosti niti uspijeva da napravi igraću zajednicu na fazon vidim raju i upanem i igram s njima i da ne spominjem invitational koji su napravili. To su electronic artsova posla.

10 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Chapter 2: Lightning Strikes s
hanteed kaže...

  battlefield nema nimalo kompetitivnosti niti uspijeva da napravi igraću zajednicu

 ... ovo neki takodjer krivo shvacaju i umisljaju si svasta, jaki su samo na papiru (hm, forumu).... ne sjecam se jednog jedinog BF turnira u Zagrebu ili okolici, ikad.....  sudjelovao sam na dva u recimo ni blizu popularnoj igri kao Bf, AAO, pa se igralo cijeli dan sa Linksom kao sponzorom i nagradama.... prosli mjesec je takodjer bio turnir trenutno najjaceg fps naslova kojeg se osporava, sa gro sponzora i ekipe.... bf igraca zajednica, pffffff, samo se mogu pitati "a sta je to? cemu su?"....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice