Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji

poruka: 6
|
čitano: 5.447
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji".
23 mjeseca
protjeran
offline
Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji

Mislim stvarno, sram ih bilo. Tko ih je naučio pljenit tuđu imovinu?! Zapad sigurno nije! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2022 8:57 (silvio3105).
 
4 4 hvala 1
7 godina
offline
Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji

Ako sam dobro razumio koperanti novce vidjeti neće nikad jer je podružnica bankrotirala. Ovih stotinjak visokoobrazovnih i pametnih idu u podružnicu drugih država i tamo uplaćivat porez umesto u Rusiju. Genijalna pobjeda Rusije naspram Googla. Samo naprijed. Ima li tamo još tko pametan, a da ga država nije protjerala.

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji

ajde, bar su negdje platili izmuzene privatne podatke. doduše, nasilu ali ipak ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji

Ovih dana samo dobre vijesti. Prvo masovna predaja nacistickih separatista, a sad jos i gasenje ovog spijunskog servisa. 

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji

bome bas... jedva cekam da rusi izbace neki OS da si instaliram jer ovo tu je teeeeesko vnugo

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bankrotirala Googleova podružnica u Rusiji
SupremeCommander kaže...

Ovih dana samo dobre vijesti. Prvo masovna predaja nacistickih separatista, a sad jos i gasenje ovog spijunskog servisa. 

Pa jel ti to trebalo!?

 

Sad će doći po tebe ljudi u crnom, jer si upotrijebio zabranjene riječi i koristiš krivi narativ.

 

Ispravno je reći izlazak, evakuacija, kraj zadatka, itd.

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice