Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy Z F

poruka: 8
|
čitano: 10.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy Z F".
10 godina
offline
Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy Z F

Steta da Rusi nisu uzeli slovo I, bilo bi interesantnije gledati apple rebranding. 

 
13 1 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Re: Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy
Najbolje i_baciti slovo "_" i_ abecede i gotovo.

Koja debilana.
Moj PC  
9 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy
Zoro izdrži!
 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy Z F

Ima jedan dobar tekst o tome od Dežulovića:

 

https://www.portalnovosti.com/svjetski-domovinski-rat

 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy
Kakve budale pa to je strasno
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy Z F

Možda bi moglo U. Za Ukrajinu.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy Z F

Zapad sada upotrebljava isti onaj fasizam i autokraciju protiv koje se kao bori svojom "demokracijom". I to nije postupak koji je krenuo sada sa rusima, to je politika koja se vodi desetljecima. Ako tamo neki "oni" napadnu nas, to je lose. Ako mi napadnemo njih to je za njihovo dobro. Jer i ako milijun njihovih (iracana, afganistanaca...) pogine, osatali ce imati "demokraciju". Da bi takva politika prosla treba narod pazljivo generacijama pripremati na to. Kulturoloski, ideoloski, narod se priprema na prihvacanje takvog razmisljanja ne shvacajuci da upotrebljva isti onaj fasizam protiv kojeg se kao bori.

 
10 1 hvala 2
16 godina
offline
Re: Baltičke države mijenjaju naziv Samsung Galaxy
Alpa Chino kaže...

Zapad sada upotrebljava isti onaj fasizam i autokraciju protiv koje se kao bori svojom "demokracijom". I to nije postupak koji je krenuo sada sa rusima, to je politika koja se vodi desetljecima. Ako tamo neki "oni" napadnu nas, to je lose. Ako mi napadnemo njih to je za njihovo dobro. Jer i ako milijun njihovih (iracana, afganistanaca...) pogine, osatali ce imati "demokraciju". Da bi takva politika prosla treba narod pazljivo generacijama pripremati na to. Kulturoloski, ideoloski, narod se priprema na prihvacanje takvog razmisljanja ne shvacajuci da upotrebljva isti onaj fasizam protiv kojeg se kao bori.

 


1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice