Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cigaret

poruka: 7
|
čitano: 3.566
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cigaret".
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cigaret

Kao i uvijek, ugodno je procitati ovakve vijesti za dobro jutro.

Nego, ovo je biserje broj 97. Za 100-to izdanje biserja moglo bi biti nesto posebno, neka nagrada ili slicno.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cigaret

Ovo s astmom ne ide mi u glavu. Ja sam astmatičar i nikako ne mogu podnijeti duhanski dim, cigareta mi draži pluća gore nego zdravom čovjeku dim iz dimnjaka. 

 
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cig
#481
Kako onaj vic ide?
-Zeno kupio sam ti tablete protiv glavobolje?
-Zasto? Pa ne boli me glava!
-Ahaaaaa
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cigaret

Sto je onda sa zenskom B, sto one nisu nikad sretne?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cigaret

481 - one su drugačija biološka vrsta, grabežljivci i prirodni neprijatelj. niš me ne čudi. 

 

482 - kad sam bio djeca i u našim se apotekama (jeftino i bez obzira na dob) moglo nabaviti astma-cigarete (mekano pakiranje s natpisom: "u napadaju popušiti jednu cigaretu"). kako su bile neopisivo odvratne, stavljali smo ih u kutije marlbora, astora, milde sorte, hb-a i takvih, za žicare, kao pedagošku mjeru. šteta da ih nema više, iz jednakog razloga. 

 

483 - a tek nokti! tvrđi čak i od moje glave. 

 

484 - pa zar krvne grupe nemaju neke veze s "kompatibilnošću" partnera pri "pravljenju nerođene djece"? u smislu vjerojatnosti deformiteta/autizma/bla. negdje sam o tome jednom nešto pročitao pa ... samo pitam. 

 

485 - pozdrav iz monsunske kambodže! eo, odvratno se vrijeme lakše podnosi uz pizzu. a kak ste vi doma? 

 

485a - navodno se 9 od 10 liječnika slaže u tome da je 1 od 10 liječnika idiot (prema izvješću medicinskog časopisa nove engleske, prenio jay leno). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2020 19:20 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cig
#485

Evo Dreletronic mi je došao na pizzu...on jede Margherita A žena Šunku bez origana...došao povećavati stado...u moju pripizdinu di je hdz dobio 65℅
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2020 13:07 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#97) - Cigaret

Jedan od glavnih proizvođača „cigareta protiv astme“ bio je Kellogg, danas jedan od vodećih svjetskih proizvođača zobenih pahuljica i ostale zdrave hrane."

 

ovo "zdrave hrane" je jako relativno. pogotovo ako se uzme u obzir pravi naum njegova izuma.

a cigareta + astma, sjajno - tko odista pati od iste ne moze prici sugavim cigaretama na puskomet.

 

eh, stari dobri recepti koji lijece sve - arsen, kokain, ziva i dakako heroin. jedino sto valjda odista dela je vibrator protiv histerije...

 

nego, jel ladislav jos ziv il se prezderva pahuljicama?

 

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice