Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

poruka: 9
|
čitano: 3.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

Trebalo bi vidjeti i koliko se liječnici razlikuju po spolu. Govore li liječnice pacijentima više? 

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

Poštovani,

 

u svrhu znanstvenog istraživanja molim vas da nam javite koliko ste zadnji put kad ste bili kod doktora izgovorili riječi.

 

Točnost u prikupljanju podataka pomoći će nam za važna daljnja otkrića u medicini kao i za ispunjavanje Docovih fantazija o medicinskim trivijama. 

 

Hvala

 
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

 

 

Za #446. Ljudi se godinama ne istežu ili samo onoliko koliko moraju, pa odjednom kada ih kiropraktičar po štela, jednostavno tobože ozdrave.

Svakodnevno istezanje i bavljenje sa fizičkom aktivnošću preventira mnogo toga, pa i potrebu za kriopraktičarom, kao i za ortopedom specijalistom.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

Potpuno se slažem s prethodnikom. Ljudi se uopće ne brinu za svoje zdravlje, a kad dođe do najgorega, onda je - doktore, pomozi. Zar je toliko teško jedan sat dnevno potrošiti za neku tjelesnu aktivnost? 

 
6 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono
Već kad si kod kiroa, jel imaš kakvu preporuku, da me naštela kako treba
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

- i što sam stariji, više zglobova puckeće. u pokretu otpora nadimak mi je "krcko". 

- ne postoji IG nobel bez veze i relevantniji je od onoga koji dodjeljuju pljesnjivi šveđani. 

- još samo fali studija o korelaciji tipa šmrklji s ove dvije "varijable". a kad tome dodamo i oblačiće iz dupeta ... 

- eto još jedne potvrde da smo različite biološke pasmine te je čudo da se uopće možemo razmnožavati. dodatna napomena: žene više slušaju ostale žene nego muške. 

- uglavnom, u prosjeku "babe lajeju" više, što nam govore uobičajene pre- i post- rasude. 

 

doc, kvesćnz: zašto prvih šest tjedana nema razlike između muškog i ženskog fetusa i što potakne razliku i zašto baš tad i wtf? (neće biti na ispitu) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

Zašto se žene druže uz kavu? Da ne zaspu dok ona druga priča.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
10 0 hvala 0
8 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono žut

Odličan članak, jedan od najzanimljivijih doc 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#90) - Ono
svejedno me muči ovo sa zglobovima i zašto s godinama puno tih zglobova štekće stalno kod nekih ponavljajućih pokreta?
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice