Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

poruka: 19
|
čitano: 4.067
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat".
5 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

Postoji još jedan organ koji je vrlo učinkovit kod detoksikacije: Mozak! 

Doduše, isti je organ vrlo učinkovit i kod toksikacije.

 

 

I, jebatga, opet sam ... PRVI!!!

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2020 17:41 (Antiseptik).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

Ja bi ako može malo pojašnjenje tih bolova u zglobovima tj. ovojnicama. Kaj zapravo i zašto boli??

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
5 0 hvala 0
7 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

#421

Više ne govorim: oh, moje stare kosti...

Oh, moje stare zglobne ovojnice...

#422

Suosjećam s žirafama, i ja sam opal na glavu s visine nakon poroda (doktor bio pod gasom valjda), srećom bez posljedica 

#423

Japanci imaju jeftinije i bolnije metode, ono produživanje ekstremiteta šipkama 

Zašto ići u svemir kad se i dolje možemo patit...

#424

Ozbiljno pitanje: kaj sam bezveze pio silne količine sirutke (bilo me strah game jetre) ???

Srećom pa doktori na liječničkom nisu skužili...

#425

Znači, *teoretski, ako prdimo u bazenu (tijekom udaha) imamo konstantni uzgon?

Pitam za prijatelja... 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2020 10:10 (fer-de-lance).
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
fer-de-lance kaže...

#422

Suosjećam s žirafama, i ja sam opal na glavu s visine nakon poroda (doktor bio pod gasom valjda), srećom bez posljedica 

 

 

 he he bez posljedica...dobar vic 

 

#423 2-3cm svaki put? ako da odoh se zapisat za jedno 10 putovanja u svemir 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
Zdravi zglobovi u sebi imaju tekućinu (za "podmazivanje"), a bolesnici s reumatskim artritisom je imaju i nešto više od zdravih ljudi. Kako se pri promjeni vremena mijenja atmosferski tlak ("barometar pada"), nastaje razlika u tlaku između tekućine u unutrašnjosti zgloba i tlaka izvan zgloba, pa tekućina u zglobu "tlači" zglobnu ovojnicu koja je puna živčanih završetaka - i rezultat je osjet bolnog zatezanja u zglobu.
Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
6 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

#423 jel to vridi i za dužinu:)

#424 evo ovih dana Trump predlaže sanitar za detoksikaciju pluća od corone

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

- moja su koljena nepogrešiva no u njima masti niks (navodno - tvornička pogreška, a odavno nisam pod garancijom). "lekar" (poručnik) mi je još u vojsi naveo dvije mogućnosti (zapravo tri): ubrizgavanje masti u zglob (kratak učinak ali boli u mp3), duge šetnje (i nikad! trčanje ili skakanje) ili putujuća meteorološka stanica. iz izloga br. 1 odabrao sam treće i dodao psa za šetnju. bolje je, s godinama (a pamtim kad sam zbog bolova znao mrknut i po 4 ibuprofena zaredom + lupati razvodnom kutijom o zid; nije pomagalo). 

 

- ok, neću se nikad roditi kao žirafa. možda reinkarnirati, ali već kao odrasli primjerak. muški. 

 

- slažem se s pitanjem kolege hcmaa: što je s produljivanjima? (općenito i konkretno) 

 

- ma to je za one kojima nervni plinovi idu na živce. ak mene otruju, neće biti de-anja, već samo konstatacije na patologiji. 

 

- zato su izumljene betonske cipele

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2020 13:15 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
Doc Berecki kaže...
Zdravi zglobovi u sebi imaju tekućinu (za "podmazivanje"), a bolesnici s reumatskim artritisom je imaju i nešto više od zdravih ljudi. Kako se pri promjeni vremena mijenja atmosferski tlak ("barometar pada"), nastaje razlika u tlaku između tekućine u unutrašnjosti zgloba i tlaka izvan zgloba, pa tekućina u zglobu "tlači" zglobnu ovojnicu koja je puna živčanih završetaka - i rezultat je osjet bolnog zatezanja u zglobu.

 Super , hvala na odgovoru. A jel možda znate zakaj nas boli i glava kod promjene vremena, ili ožiljci od operacija, oni znaju i svrbiti? Mislim da sam negdje jednom vidio nešto o nekim elektro magnetskim zračenjima (ne pet ge) pri promjeni vremenskih fronti pa da zbog toga boli glava. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
Dud kaže...
Super , hvala na odgovoru. A jel možda znate zakaj nas boli i glava kod promjene vremena, ili ožiljci od operacija, oni znaju i svrbiti? Mislim da sam negdje jednom vidio nešto o nekim elektro magnetskim zračenjima (ne pet ge) pri promjeni vremenskih fronti pa da zbog toga boli glava. 

 

vele babe - i supalj zub boli :-)

ili strucno - permanenta ugroza od implozije :-)

 

a sad ako smijem zaozbac - nekoc sam znao imati jake glavobolje - valjda migrencuge - pri promjeni vremena, sve dok nisam izbacio bijeli secer iz prehrane (onaj preradjeni) i bijelo brasno - psenicno.

med - ali onaj "pravi" ako imas neki opg pri ruci - je lijek i odmjenjuje industrijski secer. buckurise "meda" iz robnih lanaca (mjesavina EU i ne EU - citaj PRC) zaboravi, pogotovo kad dodaju secer...

 

mislim da se pravi razlog za glavobolje ne zna, ali uzrocnik je dakako skokovita promjena temperature, odredjeni postotak vlage - kolega i ja smo u uredu davno bili bazdareni malo drugacije, pa bi jedan imao glavobolju dan ranije :-)

 

mislim da je i buljenje u ekrane i napetost u vratu lijep okiadac i opcenito odnarodjenje od prirode.

 

i mene zanima sto ce doc odg.

  

16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
ddarknessfairyy kaže... 

#423 2-3cm svaki put? ako da odoh se zapisat za jedno 10 putovanja u svemir 

 

je, samo kad se vrnu, atrofiraju im svi misici i nemreju ni hodat, a mnijem da im je i disanje teze.

 

ergo, kaj ce ti 2-3 cm vise - ako su mlohava ;-)

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
Što ako ju probuše na par mjesta 😁
6 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

#423

Jedno astronomsko pitanje,nakon što koloniziramo mars i počnu se rađati ljudi na marsu nakon određenog broja generacija će doći do promjene.

Na koji način će marsovski uvjeti utjecati na razvoj veseljka,manja gravitacija...

 

A vi što napadate ajara,neznam ga osobno ali prema postovima zaključujem da se radi o onoj manjini u hrvatskoj(intelektualnoj) poradi koji i dalje ima nade za ovu državu  i društvo..to vridi i za Doc i ostale.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
nikola kaže...
med - ali onaj "pravi" ako imas neki opg pri ruci - je lijek i odmjenjuje industrijski secer. buckurise "meda" iz robnih lanaca (mjesavina EU i ne EU - citaj PRC) zaboravi, pogotovo kad dodaju secer.

Med nije lijek niti ima ikakva ljekovita svojstva.

Med hvale samo ljubitelji meda .

Ljekovit je kao što je ljekovit i češnjak, kojega isto tako hvale.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
Anđeo bez falinge kaže...
nikola kaže...
med - ali onaj "pravi" ako imas neki opg pri ruci - je lijek i odmjenjuje industrijski secer. buckurise "meda" iz robnih lanaca (mjesavina EU i ne EU - citaj PRC) zaboravi, pogotovo kad dodaju secer.

Med nije lijek niti ima ikakva ljekovita svojstva.

Med hvale samo ljubitelji meda .

Ljekovit je kao što je ljekovit i češnjak, kojega isto tako hvale.

Kako se zove hrana koju jede Superman?

.............

.............

Superhrana:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
Anđeo bez falinge kaže...

Ljekovit je kao što je ljekovit i češnjak, kojega isto tako hvale.

 češnjak je savršeno prirodno sredstvo za društveno udaljavanje. dakle, posredno ljekovit. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

Ajare ne provociraj, opet će te napasti zdrave rvacke snage...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

Ajar !

Ne brini se za budućnost.

Stranka te prati, izbori su blizO.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Bes
Stric_Jura kaže...

Ajare ne provociraj, opet će te napasti zdrave rvacke snage...

imam jedno pitanje, nije za doca, vise za dezurne pacijente: ono, kad cujes "lekar" - pa nastupi pomanjkanje zeljeza u krvi, ubledis ko briselska trudnica - kako se ono zvala ta bolestina, ima veze sa hemoglobinom i nasljednom insuficijencijom srpastih stanica?

14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#85) - Besplat

Plenkovština ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice