Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za mate

poruka: 24
|
čitano: 5.565
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za mate".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za mate
Poznajem jednoga starijega gospodina koji kaže da nema problema s težinom iako jede što hoće i koliko hoće, a promjer oko trbuha mu je, po mojoj procjeni, 150-170 cm. Kaže da mu je dovoljno raditi u vrtu, jer svaki put nakon rada u vrtu "omršavi" 700 g. Za takvu vrstu mršavljenja, znojenjem, znaju i boksači kada moraju prije meča stati na vagu.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Ja sebi redovito pustam AC/DC, ali nisam primjetio neki učinak na intelekt...
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Moras se porediti sa onim sto pustaju Turbo/Folk. Tu ces vidjeti najvecu razliku u intelektu.
Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
danen kaže...
Poznajem jednoga starijega gospodina koji kaže da nema problema s težinom iako jede što hoće i koliko hoće, a promjer oko trbuha mu je, po mojoj procjeni, 150-170 cm. Kaže da mu je dovoljno raditi u vrtu, jer svaki put nakon rada u vrtu "omršavi" 700 g. Za takvu vrstu mršavljenja, znojenjem, znaju i boksači kada moraju prije meča stati na vagu.

To nije mršavljanje, nego trošenje energije i izbacivanje vode. Mršavljenje (ili gubitak masti) ostvaruje samo i jedino dugotrajnim kalorijskim deficitom.

4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
borgware kaže...
Moras se porediti sa onim sto pustaju Turbo/Folk. Tu ces vidjeti najvecu razliku u intelektu.

 Mnogi bi vi slinili za turbofolkerašicama, bez obzira na intelekt

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
danen kaže...
Poznajem jednoga starijega gospodina koji kaže da nema problema s težinom iako jede što hoće i koliko hoće, a promjer oko trbuha mu je, po mojoj procjeni, 150-170 cm. Kaže da mu je dovoljno raditi u vrtu, jer svaki put nakon rada u vrtu "omršavi" 700 g. Za takvu vrstu mršavljenja, znojenjem, znaju i boksači kada moraju prije meča stati na vagu.

 

Dok sam trenirao boks u srednjoj, trener mi je pričao kako bi smršavili 10 kg u 10 dana, prije natjecanja. Ja ga pitam, kako je to moguće? A i nije baš preporučljivo zbog zdravlja. On mi kaže ujutro bi pojeli pola sirovog jajeta i pili samo soda vodu i cijeli dan trenirali. Navečer bi pojeli drugu polovicu toga jajeta. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za mate

286 - ofkors, osobito ako se okupaju u savi. a tek ekipa iz krškog... tam nisu prodali žarulju decenijama. 

 

287 - kad sve utihne, u mrkloj noći, pokrijem se poplunom i slušam piskutav glasić kako urla: "u kolonu po jedan! pot'ljak! leva! leva! puzi!" i znam da imam dobro uvježbana красные кровяные тельца. 

 

288 - ne pada mi na pamet smršaviti da drugarice ne pomisle kako sam lak muškarac. 

 

289 - profesor psihologije nas je uvjeravao u 84% no to je možda bilo prije inflacije. sigurno jest da se najviše toga može vidjeti promatranjem. 

 

290 - ah, stavljanje 9V baterije na jezik (desetak puta zaredom, svako malo), kao provjera uporabljivosti. ah, zamjene štekera/prekidača pod naponom. ah, pražnjenja dodirom radijatora. ah, guranje viljuške u šuko ... možda sam trebao malo češće. 

:o) :o)
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.10.2019 15:44 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
bugovac222 kaže...

 Mnogi bi vi slinili za turbofolkerašicama, bez obzira na intelekt

 

I don't put my dick

in mentally challenged chick.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Rekoh mnogi, nisam rekao svi. A i silikoni su dokaz tvrdnje na forumu kako priroda i nije uvijek tako dobra i darežljiva kako misle naivci koji bi se vraćali prirodi. Držite se velikih silikona, pustite prirodu :-).
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Zašto je na prošlim biserima,samo tri komentara
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za mate

biser #286

 

Nama koji vidimo tuđe aure i po danu to je normalna seznacija...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za mate

ljudsko tijelo najviše zrači u infraredu, toplinu, izuzetno malo u vidljivom spektru o kojem autor u članku u dijelu o luminiscenciji i govori... inače vrlo sam pametan i prepun korisnih informacija

 

edit, više ne govori bioluminiscencija iz članka već autor u članku govori o bioluminiscenciji 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 7:26 (Louis Pluto).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za

Plenković ?

 

 

7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
sminigo kaže...

Plenković ?

 

 

planky planky
 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Cordas kaže...
danen kaže...
Poznajem jednoga starijega gospodina koji kaže da nema problema s težinom iako jede što hoće i koliko hoće, a promjer oko trbuha mu je, po mojoj procjeni, 150-170 cm. Kaže da mu je dovoljno raditi u vrtu, jer svaki put nakon rada u vrtu "omršavi" 700 g. Za takvu vrstu mršavljenja, znojenjem, znaju i boksači kada moraju prije meča stati na vagu.

To nije mršavljanje, nego trošenje energije i izbacivanje vode. Mršavljenje (ili gubitak masti) ostvaruje samo i jedino dugotrajnim kalorijskim deficitom.

Pa mast ti se pretvara u vodu i zrak :D i totalna je neistina da je to dugotrajan proces, treba ti oko sat vremena da istopiš kazan masti uz odgovarajuču vatru. 

 

PS: Nije da se reklamiram ali ako nekome treba profesionalno topljenje masti javite se, plačanje je u naturi, mogu ponjeti vlastiti kazan i peč od prepolovljenog bureta. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 8:49 (Gajotres).
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Gajotres kaže...

PS: Nije da se reklamiram ali ako nekome treba profesionalno topljenje masti javite se, plačanje je u naturi, mogu ponjeti vlastiti kazan i peč od prepolovljenog bureta. 

 eo, ja dofuram lužinu pa kuhamo i dilamo sapune iz eko-uzgoja 

 

(imam, navodno, iskustva jer sam nekoliko puta opomenut da "im ne vadim mast" - ne miješati s liposukcijom, iako je isti q) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 17:58 (Ajar).
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Gajotres kaže...
Cordas kaže...
danen kaže...
Poznajem jednoga starijega gospodina koji kaže da nema problema s težinom iako jede što hoće i koliko hoće, a promjer oko trbuha mu je, po mojoj procjeni, 150-170 cm. Kaže da mu je dovoljno raditi u vrtu, jer svaki put nakon rada u vrtu "omršavi" 700 g. Za takvu vrstu mršavljenja, znojenjem, znaju i boksači kada moraju prije meča stati na vagu.

To nije mršavljanje, nego trošenje energije i izbacivanje vode. Mršavljenje (ili gubitak masti) ostvaruje samo i jedino dugotrajnim kalorijskim deficitom.

Pa mast ti se pretvara u vodu i zrak :D i totalna je neistina da je to dugotrajan proces, treba ti oko sat vremena da istopiš kazan masti uz odgovarajuču vatru. 

 

PS: Nije da se reklamiram ali ako nekome treba profesionalno topljenje masti javite se, plačanje je u naturi, mogu ponjeti vlastiti kazan i peč od prepolovljenog bureta. 

 Dobro gospon, a da li se bavite uslugama ekstrakcije masti? Sto cete raditi kad je izvadite je vas problem.

9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
bugovac222 kaže...
Rekoh mnogi, nisam rekao svi. A i silikoni su dokaz tvrdnje na forumu kako priroda i nije uvijek tako dobra i darežljiva kako misle naivci koji bi se vraćali prirodi. Držite se velikih silikona, pustite prirodu :-).

 Neki imaju manjak sisa, a neki mozga. Sise nadomjeste silikonima, a mozak kunama. Idealna kombinacija.

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
bugovac222 kaže...
Rekoh mnogi, nisam rekao svi. A i silikoni su dokaz tvrdnje na forumu kako priroda i nije uvijek tako dobra i darežljiva kako misle naivci koji bi se vraćali prirodi. Držite se velikih silikona, pustite prirodu :-).

 Onaj koji se toliko pali na velike silikone se u stvari pali na dupe al ga traži na krivom mjestu. :)

6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Gnjavator kaže...

 Onaj koji se toliko pali na velike silikone se u stvari pali na dupe al ga traži na krivom mjestu. :)

 Što s nama koji se palimo na male silikone ?

Koji je naš problem, ako ga ima ..gospodine psihoanalitičaru ? 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Anđeo bez falinge kaže...
Gnjavator kaže...

 Onaj koji se toliko pali na velike silikone se u stvari pali na dupe al ga traži na krivom mjestu. :)

 Što s nama koji se palimo na male silikone ?

Koji je naš problem, ako ga ima ..gospodine psihoanalitičaru ? 

 Vi se palite na mala dupeta :)

6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Gnjavator kaže...

 Vi se palite na mala dupeta :)

Nelogično.

Ti nisi napisao da se oni koji vole velike silikone pale na velika dupeta, već na dupeta.

Sada spominješ mala dupeta u vezi s malim silikonima.

Nešto tebe muči s tim dupetima.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za
Anđeo bez falinge kaže...
Gnjavator kaže...

 Vi se palite na mala dupeta :)

Nelogično.

Ti nisi napisao da se oni koji vole velike silikone pale na velika dupeta, već na dupeta.

Sada spominješ mala dupeta u vezi s malim silikonima.

Nešto tebe muči s tim dupetima.

 muči vas koji očekujete velike lopte ispod brade... :)

14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#58) - Za mate

ih svi bi ženske s cepelinskim sisama tak velikima da moraju uzimati veći luk kad skreću za zgradom (tzv. ajnšlag)

 

a niko da njima ponudi dopupčara, ako ne dokoljenka...

 

momci sebe  usavršavati ne dekle!

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice