Bacanje medicinskog biserja by Doc (#57) - Ljudi,

poruka: 3
|
čitano: 2.029
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#57) - Ljudi, ".
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#57) - Ljudi,

- mi kratkovidni smo, posljedično, neustrašivi. ili nemamo nadbubrežnu. ili nam je svejedno (odn. zbilja nas nije strah). ili otroje. 

 

- sad znam što znači kad mi netko kaže "živ se žderem" (iako, navodno progutah i jedan mliječni, prije cecea 3/4 stoljeća; priča se) 

 

- s kćeri sam taktizirao ovako: kuhah i spremah samo ono što meni paše. kad bi ona odbila, meni bi više ostalo a njoj friška figa (nije bilo alternative). ne smiješ mladunčetu dopustiti da te gazi na tvojem terenu. 

 

- ovo banana, ergo sum je opjevano, a gugl je nesebično pomogao: 

 

 

- što se ljudi tiče, nije samo do dlaka. svjestan gdje živim i "entiteta" u ozračju, pronalazim mnoge podudarnosti. banane ne pomažu (u smislu evolucije). planet majmuna nije fikcija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 11:12 (Ajar).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#57) - Lju
...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#57) - Lju
#284...što misli svo ono šovinističko-nacionalno smeće o tom podatku

#284.1...frankenstein države u obliku banane...od svojih građana prave majmune...onda onih 98,4 postaje 99,99

#285...mi koji imamo malo više dlaka po sebi...jel to znači da onih 98,4% je u našem slučaju 98,5%
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 21:29 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice