Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

poruka: 17
|
čitano: 3.560
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u".
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

#264 znaci li to da ukoliko dugo ne izvodis bebu na suncevo svijetlo mozes utjecati na boju ociju ili samo odgadas neizbjezno?

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 8:48 (kerum).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

261 - sad kužim zakaj je u solarijima zabranjeno pušenje (al može žvakanje i šmrkanje). 

 

262 - tko bi pri iole zdravoj pameti jeo sirove štakorove bubrege?! mislim, bolje nisu ni zaslužili. mi rvati to ne moramo, jer je u nas bubonska kuga na vlasti i protkana u strukturama. 

 

 

263 - to je jamčano poradi uzbuđenja u očekivanju odgovora nigerijskog kraljevića na pitanje "di su pare?". 

 

264 - ne sjećam se kad sam bio novosisanče no sad imam bućkuriš od plave (dakle, ničega), zelene, žute i ljubičaste. morti sam opal babici iz ruku u mrijestilištu. 

 

265 - fala na informaciji. nema više pljuvanja bogatašima u bazene. nek si sami. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 19:30 (Ajar).
Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

Ne kužim zašto ljudi (žene) idu u solarij u kupaćem kostimu?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Net
Pancho2012 kaže...

Ne kužim zašto ljudi (žene) idu u solarij u kupaćem kostimu?

 možda jer osunčavanje privatnih dijelova košta više, da ne dobiju rak na vagini, stide se, jer se to tako radi, još navuku i kabanicu...?

 

 

neosunčani dijelovi se na plaži ionako ne vide? u reklamnim spotovima ne smije biti golotinje, inače u solarij se ide gol?

samo uđu pod solarij u kupaćem a unutra se skiduckaju i izvode sex sa uv lampama...

 

eto, popis mogućih odgovora... bonus odgovor, nemam pojma...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 14:15 (Louis Pluto).
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u
Zašto ljudi (žene) idu u solarij u kupaćem kostimu? Da ne plaše ljude (žene) crnim (crnom).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Net
Prvi put čujem za tako nešto. Sve moje sadašnje i bivše idu gole. Možda se te koje idu odjevene boje uv zračenja na bradavicama.
14 godina
moderator
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Net
Mislim da je nešto krivo izračunato... Jedan olimpijski bazen = 50 x 25 x 2 m = 2500 m3 = 2,5 milijuna litara. Dva bazena su 5 milijuna litara. Jedan ljudski život je oko 80 godina, to je oko 29.000 dana. Dakle, to znači da u jednom danu proizvedemo 172 litre sline???
Vinko Krištić | BUG Marketing
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Net
vincimus kaže...
Mislim da je nešto krivo izračunato... Jedan olimpijski bazen = 50 x 25 x 2 m = 2500 m3 = 2,5 milijuna litara. Dva bazena su 5 milijuna litara. Jedan ljudski život je oko 80 godina, to je oko 29.000 dana. Dakle, to znači da u jednom danu proizvedemo 172 litre sline???

 Ovaj našao računati...neš ti zahebat vincimusa

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

ipak je solarij napredak u odnosu na, primjerice, srednjevjekovne lomače. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Net
Valjda je ljudski rod, a ne ljudska rasa.

Homo je rod, a rasa je taksonomski ispod vrste. Neki je i negiraju kod ljudi misleći da će negiranjem rase dokinuti rasizam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Net
Kod mene ima srednjovjekovni sajam...u rujnu svake godine....svi žele biti prinčevi i princeze...nitko ne vidi onu mračnu stranu...srednjeg vijeka....sve bi ja njih teleportirao u godinu AD1347...turistički na godinu dana...oni koji prežive se jedino vraćaju

#265...koliko treba za popuniti bazen...ima da ti ruka otpadne...Normalna količina ejakulata iznosi 2 – 6 ml, a ovisi o duljini apstinencije. Volumen manji od 1 ml nakon višednevne apstinencije ukazuje na oboljenje.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u
Ovo sa riječju "ljudska rasa" ima korijen u engleskom jeziku. Neznalice naime prevode englesku riječ "race" hrvatskom riječju "rasa", premda engleska riječ "race" ima mnogo šire značenje. Prema riječniku
"race = 1. rasa, 2. vrsta, rod, pasmina, 3. potomstvo, porod, rod, 4. osobiti miris vina, buke, 5. korijen." Prema tome "human race" = ljudski rod, ako baš ne ćemo biti precizni u znanstvenom (biološkom) smislu, pa reći "ljudska vrsta". Ljudi bi, posebice oni koji pišu, bili mnogo pametniji da si kupe dobar engleski rječnik, a još bi pametniji bili da u njega malo češće pogledaju.
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

"ljudska vrsta" je jedini ispravan prijevod, ako hoćemo biti ozbiljni. sve ostalo (pasmina, soj, rod, broj, padež, rasa, sorta ...) je zajebancija. usput, veli mi frendica da tko nije probao sirove štakorske bubrege u solariju uz cigaretu, kad je već u mongoliji, taj ništa nije probao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

Mongolski par je jeo bubrege od svizca, ne od štakora. Sva sreća, ipak ne moram mijenjati planove za večeru.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u

Lažni biser sa bazenima i slinom,evo sada i svizac se pojavio...doktore,ništa ti više ne vjerujem!

 

....Sunčaju li se crnci?Ako da,zašto?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#53) - Netko u
Milka30 kaže...

Lažni biser sa bazenima i slinom,evo sada i svizac se pojavio...doktore,ništa ti više ne vjerujem!

 svizac i štakor je isto, štakor mota travu a svizac čokoladu

 

Milka30 kaže...
....Sunčaju li se crnci?Ako da,zašto?

 bijeli bubrezi štakora su ti isto fini...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 16:36 (Louis Pluto).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice