Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

poruka: 17
|
čitano: 4.450
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki
Ima još jedna: potrebno je pojesti ... kg kruha da bi se čovjek opio. Kruh naime sadrži oko 0,5 % alkohola, dakle 10 puta manje nego pivo ili 20 puta manje nego vino.
 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

#151 - zar je moguce pojesti manje od pola kg kad je tepsija pred tobom??

Freak Show Inc.
 
21 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

biser #154

Konzumirajte svoju ovisnost na zdraviji način!

U 10 kg patlidžana ima nikotina koliko u jednoj cigareti.

 

po čemu je to zdravo pojesti 200kg patlidžana dnevno ? 

tko to puši jednu cigaretu dnevno ? 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
Anđeo bez falinge kaže...

biser #154

Konzumirajte svoju ovisnost na zdraviji način!

U 10 kg patlidžana ima nikotina koliko u jednoj cigareti.

 

po čemu je to zdravo pojesti 200kg patlidžana dnevno ? 

tko to puši jednu cigaretu dnevno ? 

Ljudi se dijele na dvije vrste. Oni koji razumiju i oni koji ne razumiju. Ti izgleda spadaš u ove druge. 

42
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

Zanimljivo: inače , ako netko pojede 10 milijuna banana ili 5 milijardi tona kruha odjednom, umro bude od radioaktivnog zračenja!!!!

Čak jedenjem 247 banana dnevno u roku od 7 godina može doći do  simptoma radijacijskog trovanja.

Zato, smanjite malo, nije za igrat se...

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 11:46 (fer-de-lance).
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

budući da 1) sam se, budala, iz rata vratio bez ptspa (veli doktorica da se to zove sindrom b.g.q.) ali s kopb-om (od nepreležane upale plućica na kiselo tijekom frontidbe), tsp sam dobio (i ne da se od mene) tek kad vidjeh u što se ova nadridržava pretvorila  

 

budući da 2) se od orehnjače diže više nego što se od makovnjače spušta, eo i dopuna za subotnje popodne i fajv oklok tii u gmt+1, tj. cet:

 

> mlada žena međ grudima ima lančić. stara - pupak

 

> djevojka iz grada u pupku ima piercing. djevojka sa sela - krpelja

 

> redovno drijemanje sprječava starenje. osobito ako to činite dok ste za volanom.

 

> u ovom ste trenutku stariji nego što ste ikad prije bili.

 

> aids ne možete dobiti dvaput.

 

> kazna za krađu kalendara je 12 mjeseci bezuvjetno.

 

> moja je savjest čista jer je nikad nisam upotrijebio.

 

 

a evo i jedne specijalno za JakovaP koji ne zna, siromah, bolje nego tražiti po forumu gdje bi klinuo na pd (dok ne nauči tipkati. slova.). 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 13:59 (Ajar).
Moj PC  
6 1 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

ima i u rajčici i u nekim drugim (zaboravio sam točno kojim) vrstama voća/povrća nikotina pa ako vam se ne sviđa patlidžan (ja ga ne volim, puno kašljem) možete promijeniti marku...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
Louis Pluto kaže...

ima i u rajčici i u nekim drugim (zaboravio sam točno kojim) vrstama voća/povrća nikotina pa ako vam se ne sviđa patlidžan (ja ga ne volim, puno kašljem) možete promijeniti marku...

 Patlidžan se ne pusi.

7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
pravi_covijek kaže...
Louis Pluto kaže...

ima i u rajčici i u nekim drugim (zaboravio sam točno kojim) vrstama voća/povrća nikotina pa ako vam se ne sviđa patlidžan (ja ga ne volim, puno kašljem) možete promijeniti marku...

 Patlidžan se ne pusi.

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 16:59 (Louis Pluto).
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

He, he zanimljivi biseri:

 

 

#155 - oni pametniji daju da su bolesni u medije, pa traže pare. Pa, naivni ljudi kakvi jesu šalju pare....Nek', neka...

 

#154 - pojedite 15kg čokolade u jednom danu, pa vidi veselja....

 

#153 - to ne mora bit0 nužno vezano za postratna stanaj, može i šokovi svakodnevnog života.....

 

Well, kaj bumo sa onim ljudima kaj ne vole pričati o svojim problemima i zdrastvenim stanjima...??

 

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
Louis Pluto kaže...
pravi_covijek kaže...
Louis Pluto kaže...

ima i u rajčici i u nekim drugim (zaboravio sam točno kojim) vrstama voća/povrća nikotina pa ako vam se ne sviđa patlidžan (ja ga ne volim, puno kašljem) možete promijeniti marku...

 Patlidžan se ne pusi.

 

 Najozbiljnije.

8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
danen kaže...
Ima još jedna: potrebno je pojesti ... kg kruha da bi se čovjek opio. Kruh naime sadrži oko 0,5 % alkohola, dakle 10 puta manje nego pivo ili 20 puta manje nego vino.

 

Što onda tek reći za kefir - ovisno o pripravku, do 4x više (<2%)?

https://en.wikipedia.org/wiki/Kefir

 

markoBT kaže... 

Ljudi se dijele na dvije vrste. Oni koji razumiju i oni koji ne razumiju. 

 

Reminds me of

There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who dont.

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
pravi_covijek kaže...

 Najozbiljnije.

 pa koji q sam onda ja činio posljednjih 30 godina?! šapnuo mi neki tip na placu da se u uvijek mora miješati 1/8 duhan, 7/8 patliganja (suha, mljevena, fino prešana). bilo jefta pa se ja navuko ... 

Zechina kaže...
danen kaže...
Ima još jedna: potrebno je pojesti ... kg kruha da bi se čovjek opio. Kruh naime sadrži oko 0,5 % alkohola, dakle 10 puta manje nego pivo ili 20 puta manje nego vino.

 

Što onda tek reći za kefir - ovisno o pripravku, do 4x više (<2%)?

https://en.wikipedia.org/wiki/Kefir

 

markoBT kaže... 

Ljudi se dijele na dvije vrste. Oni koji razumiju i oni koji ne razumiju. 

 

Reminds me of

There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who dont.

 ljudi se dijele samo ako ih se dočepa mafija (u 4 kofera, za svaku stranu svijeta po jedan) ili patolog, post mortem. inače baš i ne bi trebali ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pola ki

ja obozavam makovnjacu cak imam neku fiziolosku potrebu da je konzumiram u vecim kolicinama  a nisam primjetio neki efekt  da se cudno osjecam ili neki oblik ovisnosti

waaagh
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
Zechina kaže...

 

Reminds me of

There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who dont.

 

Bolja je ona:

There are only two types of people in the world, those who can extrapolate from incomplete data.

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
warhammer kaže...

ja obozavam makovnjacu cak imam neku fiziolosku potrebu da je konzumiram u vecim kolicinama  a nisam primjetio neki efekt  da se cudno osjecam ili neki oblik ovisnosti

 Um... to je oblik ovisnosti.

8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#31) - Pol
warhammer kaže...

imam neku fiziolosku potrebu da je konzumiram u vecim kolicinama  a nisam primjetio ... neki oblik ovisnosti

 

Ajd promisli što si napisao. :D
Samo zamijeni makovnjaču s npr rakijom.

 

Imaš isti simptom kao i svatko, a to je ("prekomjerno") lučenje endorfina i serotonina (tzv "hormona sreće"). Razlika je samo u tome ako ne primjećuješ da ti to "prekomjerno" paše (> ergo potencijalno si ovisnik, zbog potencijalnog, psihološkog "deniala" odn. gore iskazane potrebe).
Inače, postoje ljudi koji imaju neki rel. blagi, vjerojatno hormonalni poremećaj, ali s velikim posljedicama, tako da npr trajno pate od depresije (poznati nedavni slučaj). Nije zezancija, ozbiljno je i bolje je to riješiti kako treba nego li tražiti supstitute u vutri, alkoholu ili makovnjači.


Teško nam je obraniti se od običnog fruktozno-glukoznog sirupa (> epidemije pretilosti), di onda od rođaka oppy-poppy (opijumskog maka).

Znam da je postojao "domaći prirodni, narodni običaj" rituala s čajem od maka, opisan u istoimenoj pjesmi Satana Panonskog.

Znalci kažu da nema razlike između ovisnosti o heroinu i o tom čaju, osim što je čaj još i odvratan i otrovniji (jer u paketu još dobivaš i gro alkaloida - biljnih otrova - free of charge).

Saying that...

da, ja isto obožavam makovnjaču, još fino natopljenu pravim rumom i s muškatnim oraščićem (blagi halucinogen!), a(li) potrebe kontroliram. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice