Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

poruka: 14
|
čitano: 3.828
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov".
12 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

BISER #150, recite to doktore mojem menadžmentu.

Prdeci ftw 

 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

Muškarci su biološki "programirani" da prosječno mogu ejakulirati samo jednom u razmaku od 12-24 sata

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov
)Doktoru pet iz kemije, a čitateljima pitanje: "Tko je prvi proučavao prdac?"
Bio je to Flamanac Joan Batista van Helmont (1577. - 1644.) koji je napisao: "Smrdljivi vjetar, koji nastaje u stražnjem crijevu i izlazi kroz čmar, ako se pusti prijeći preko plamteće svijeće, zapali se i gori raznobojnim plamenom nalik na dugu."
 
10 0 hvala 5
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

Ovo mi je uvijek super štivo za subotu, tnx doc. Osim poučnog značaja čovjek se i malo nasmije

 
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vje
“Prosječna osoba prdne oko 14 puta na dan (računa se i noć).”

Pa ja sam onda medicinski fenomen. Jednom sam izbrojao 56 komada kojih sam bio svjestan. Za noćnu šihtu ne mogu komentirati.
http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vje

Kažu da je broj prdaca obrnuto proporcionalan broju prijatelja.

frajerica
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

146 - buduć sam alegoričan na mačeću dlakidbu, držim se one od profesora fizike iz osnovnjaka: "kad bi 3000 ljudi istodobno gladilo 6000 mačaka, dobili smo energiju snage 1W." 

 

147 - nisu obrađeni tihomiri i zvonimiri te nad- i ispodprosječne osobe. jednako se ne navodi činjenica da i žene jednako kao i muški (što je sve implicitno "osoba"). lučbeno lijepo razlučeno no korisno poput prdeža na vjetru ("prdim, prdim 15, dok naprdim 15. tko mi neće vjerovati, neka prdi sam"). jednako nije obrađen poučak o tome da se ne može istodobno stisnut i prdnut. 

 

148 - tak ja i za preferans velim protivnicima/saveznicima da juha nema veze pri obračunu ali mi ne vjeruju. 

 

149 - sva sreća da postoji prosjek pa oni ispod mogu tugovati, a oni iznad glumit panspermiju. 

 

150 - potvrđujem. desetljećima sam u stresnim okolnostima (radno, svečano, privatno, čim izađem iz kuće ...) ali fino funkcioniram jer me b.q. (što preporučujem kao najbolji lijek protiv stresa: "zenonovu stoičku tinkturu", uvijek pri ruci). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 12:33 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vje
energyman kaže...
“Prosječna osoba prdne oko 14 puta na dan (računa se i noć).”

Pa ja sam onda medicinski fenomen. Jednom sam izbrojao 56 komada kojih sam bio svjestan. Za noćnu šihtu ne mogu komentirati.

 Ti podižeš prosjek večini koji prdnu par puta ili nikako tj. milijardama koje ne jedu ništa ili samo šaku riže. Tako da ti je to 14 puta prosjek.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

prestat mislit o konvertiranju švicarca dok prdataš i ženi gladiš mačkicu pušeći škiju sa filterom.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
8 0 hvala 0
7 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

#146 

Kontraproduktivno, na taj način samo mačak lakše osmisli plan o potpunoj svjetskoj dominaciji...

Ne bih preporučio.

#147

Kvalitetan sir >>>> grah

(vjerujte majstoru ).

#148

A zato su turci tak antipatični, nargilom kroz stoljeća - do punog narodnog nazadovanja u tri koraka by Ilkan Turkan 

#149

Kad sam bio mlad (srednja škola), sjedili nas trojica na mostiću i pričamo.

I dođe moj susjed (isto godište) i pobjedonosno kaže: uff, al sam denes zvršil dvaput.

Pita ga ovaj jedan kaj je sjedil s nama  (s velikim zanimanjem): 'šenicu ili jačmen?

(svršil i zvršil su dva različita pojma u mom rodnom kraju)

I dan danas se nasmijemo kad ih vidimo...

#150

Jedini razlog zakaj sam ja cijeli život sretan i skuliran, treba se uvijek držat te mantre.

Jedini je problem kaj me ljudi počeli doživljavat kao totalno umno isključenog, a zapravo se samo ne sekiram bezveze.

Ali, koliko vidim, ljudi danas uživaju biti pod stresom (čudna je ta ljudska psiha), pa nek im bude...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2019 13:00 (fer-de-lance).
 
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

 

 

Za sretan i uspješan život, ovo pod #150 je potpuno točno.

Čemu razbijati glavu sa svjetskim brigama?

Kada je jedini element u svemiru na koji možemo utjecati mi sami, tako da mjenjamo sami sebe na bolje.

Ionako, već ima dosta onih dušebrižnika koji vole jako mjenjati sve samo sebe ne.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

Cuj, za tebe se ne brinem, tvoja glava nikad nejde na tvrdo - al pazi da ne naletis na zdjelicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

0.0018g metana/prdac*14=0.0252g metana/dan*365*70=643.86g metana/život*14 kWh/kg= oko 7 kWh energije iz prdaca u životu. Očekivao sam više, al i ovo je ok, možeš grijati stan od 70 kvadrata nekih sat vremena u sred zime s lošijom izolacijom 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#30) - Vjetrov

146. istina, vražje mrcine te baš skuliraju... uvijek treba imati živinu po svom izboru u kući...

 

147. jel se more taj plin ukapljit i tankat u falusnu ekstenziju?

 

i eto bolje slike za ilustraciju:

 

148. isto kao i usisavči s vodom, sve je to zavjera, najbolje se filtrira dim u plućnim alveolama...

 

149. jednog dana ćemo svršit, konačno i neumitno - do tada prisnažujem slikom:

 150. BMK je mantra koju trebamo svi usvojiti kad vam partijski uhljebi/marketinški magovi i ine sitne duše koje su nekim čudom(guzolizom - prepoznajete ih po smeđim nosevima) iznad vas u hijererhiji "rat racea" koji zovemo život, počnu zajebavati da ne radite svoj posao kako su oni zamislili...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice