Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

poruka: 16
|
čitano: 4.055
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,".
9 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

biser 87 ako je točno onda bi ušao u duboku starost

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 10:02 (hanteed).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mit
Pretpostavku kumulativnosti bisera 89 bi trebalo znanstveno dokazati kao biser 88
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mit

@hanteed

Misliš?

Ja točno padam u tu skupinu (6,5-7,5 sati po noći, ali cca. 2 sata poslije posla ), i stvarno vidim da kad bi malo manje spavao popodne bio bih idealno produktivan...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 10:11 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

"biser #89

Prema istraživanjima psihologa, tri aktivnosti koje su najučinkovitije protiv depresije su: ples, glasno pjevanje i masturbacija.

Nisam našao u tekstu, ali pretpostavljam da imaju zbrojnu, kumulativnu učinkovitost kada se svo troje izvode istovremeno."

 

I am sickened! ..but curious
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

"biser #89

Prema istraživanjima psihologa, tri aktivnosti koje su najučinkovitije protiv depresije su: ples, glasno pjevanje i masturbacija."

 

Dodao bih: Ne nužno ovim redom

morrisoN
 
8 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

biser #87 

 

Ja sam po ovome već odavno mrtva.
Nikad ne uspijem spavati 7 sati i nikad ne spavam poslije podne jer ako u komadu ne mogu odspavati 1,5-2 sata onda bolje da uopće ni ne pokušavam. Od 20min drijemeža sam ko da me tramvaj pregazio i odmah me glava počne bolit za poludit. Samo ako ulovim najmanje sat vremena popodne onda se mogu normalno ustati i dalje funkcionirati pa onda ni ne pokušavam osim ako se taj dan baš općenito loše osjećam pa odem u krevet.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 11:40 (ddarknessfairyy).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

ad 86: a kako to (kakoto? kakoto?) da većina ljudi i dalje ima inteligenciju jednostaničnog organizma a neki čak doguraju i do zastupnika u saboru i vladajuće strukture u državi? zašto apoptoza ne proradi odmah, prije isteka 30 min.? 

 

ad 87: trajanjem mojeg spavanja upravlja teroristički pas pa što se upeca, upeca se. 

 

ad 88: zbog ovoga su bullshiteri izmislili riječ "sinergija" (jer vjerojatno i sami drkaju plešući uz glasno "pjevanje"). 

 

ad 89 i 90: a koliko se samoprehrambena i unešto depresivna majka mora tijekom ovulacija pa i šire trgati oko štange da bi zaradila za 8000 (!) pelena, ako je seronja prosječan a cijene relativno stabilne? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mit
S obzirom da se susjedi bune ako plešem i glasno pjevam, pravo je čudo da nisam depresivan. Ili možda ipak nije.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

biser #89

 

protiv depresije su korisne sve djelatnosti koje čine distrakciju. (brojanje ovaca kod nesanice) 

dok kašdr ne možeš misliti o tome je li ti žena na poslu ili s kolegom na antistres terapiji kod njih na poslu..

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

depresija na aparatima, pernar u šumi

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

BISER #89 bravo! to bi bilo zanimljivo istraživanje da sve od jednom

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 14:41 (shimano).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mit
Dead kaže...

#89 Ladislav Ilčić neće dugo.

plešući uz sakralnu glazbu nedrk glasno pjeva "kad mlidijah umreti" 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 20:23 (Louis Pluto).
 
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

Minimalno spavam 9 sati, a po potrebi i popodne. Dovoljno  sna je vazno za pravilno funkcioniranje organizma.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mitoza,

Moje nestručno objašnjenje bisera #88: U trenutku ovulacije je najveća koncentracija ženskih spolnih hormona i feromona. Muškarci to na neki način osjete, takve su im žene vrlo atraktivne, pa ih to nesvjeno potiče da daju veće količine novaca, kako bi privukli žen(k)u sebi i s njom radili.... Doc, lega, ima li čega u ovom mom razmišljanju? Ja kao tehničar idem na čistu logiku, a ovo mi se čini logično.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 17:09 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mit
učo kaže...

Moje nestručno objašnjenje bisera #88: U trenutku ovulacije je najveća koncentracija ženskih spolnih hormona i feromona. Muškarci to na neki način osjete, takve su im žene vrlo atraktivne, pa ih to nesvjeno potiče da daju veće količine novaca, kako bi privukli žen(k)u sebi i s njom radili.... Doc, lega, ima li čega u ovom mom razmišljanju? Ja kao tehničar idem na čistu logiku, a ovo mi se čini logično.

 Ima logike, a mozda se i zene bolje potrude. Aj ti fino u par obilazaka i napravi dodatno istrazivanje 

14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#18) - Mit
dd.inc kaže...
učo kaže...

Moje nestručno objašnjenje bisera #88: U trenutku ovulacije je najveća koncentracija ženskih spolnih hormona i feromona. Muškarci to na neki način osjete, takve su im žene vrlo atraktivne, pa ih to nesvjeno potiče da daju veće količine novaca, kako bi privukli žen(k)u sebi i s njom radili.... Doc, lega, ima li čega u ovom mom razmišljanju? Ja kao tehničar idem na čistu logiku, a ovo mi se čini logično.

 Ima logike, a mozda se i zene bolje potrude. Aj ti fino u par obilazaka i napravi dodatno istrazivanje 

 Može, ako me se žena ne odrekne, a ti platiš troškove istraživanja

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice