Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

poruka: 18
|
čitano: 5.023
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste".
10 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

BISER #536

Cuvaj se cosava muskarca i brkatih/bradatih zena :) 

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

Brijanje brade i brkova ima funkciju pomlađivanja. Baš čitam Zweigovu autobiografiju (sjećanja). Veli da je u 19. stoljeću bilo moderno biti star, pa su recimo mladi, tek diplomirani liječnici puštali duge brade i na oči stavljali naočale s ravnim staklima, jer "žutokljuncu" nitko ne bi htio biti pacijent. Onda je modu došla mladost, pa su se muškarci počeli brijati. To je osnovno. A brijanje vojnika? Iato kao i šišanje, kratko i na nulu. Riječ je o higijeni - da te uši ne izjedu. 

 
11 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

Ono s kukuruznom klipom bez zrnja u rektum je stara metoda, ali u trgovini konja. Konju se naime napuše debelo crijevo, a zatim zatvori okominom. Tako konj izgleda deblji nego što jest. 

 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - An
Biser s kukuruzom namece zakljucak: nabijen na kolac znaci umirati bez anestezije
sve ti znas, ali nista ne kontas
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

pa mrtav bi se probudio kad ti ućera hibridnog mandinga

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
14 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste
#537 pod uvjetom da ste Isus, inače određene vodene površine predstavljaju problem.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

ne zovu okominju okurnjakom zabadava

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - An
danen kaže...

Ono s kukuruznom klipom bez zrnja u rektum je stara metoda, ali u trgovini konja. Konju se naime napuše debelo crijevo, a zatim zatvori okominom. Tako konj izgleda deblji nego što jest. 

 

omg, ljudi su stvarno nevjerojatna stvorenja

 

hm, danen, kakvu li to literaturu samo čitaš prije spavanja?! :-) Ako ne čitaš, onda se bojim pomisliti odakle to znaš... :-)

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 12:18 (BarbaVeli).
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

Ovo s konjem sam pročitao u romanu "Uzorana ledina" Mihaila Šolohova. 

 
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

536 - postoje brada znanja, zvanja i sranja. ne znam koja je moja. prestal sam se brijati (osim okolo malo, radi urednosti) s gornje strane zbog lijenosti a i ušpara se na žiletima i pjeni. ženama sam jednako odbojan kao i prije. 

 

537 - ljudi postaju ravnozemljaši da bi proširili horizonte  a prijeđem nekih 15 km dnevno pješice (mahom teroristički cucak) i od svega sam samo umoran. 

 

538 - istina. iako sam sam pod tušem, uvijek dupe preventivno okrenem zidu kad se saginjem po sapun. ruke ne dižem ni pred kime i ni zbog čega. 

 

538 - pretpostavljam da su anesteziolozi prvo pokušali s "integralnim" klipom ali se nije svima dopalo ili bi se prebrzo probudili. 

 

539 - nema religija bez mentalnog pomaknuća za barem pi pol na osi x i dva pi na osi y. nema to veze ni sa kakvom strukom, rasom, spolom, kulturom, obrazovanjem, telekenjcijom ... ičime osim manjkom šarafa/pikula/flanjki u razvodnoj kutiji. politika je isti q, drugačije pakiranje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - An

#537
zemlja je ravna okrugla ploča (disk)...poviše nje je kupola koja je ustvari zakrivljeni lcd ekran iza kojeg se nalazi vječito svjetlo...ono što vidimo na tom ekranu su projekcije
#539
zato bi zakon trebao dopustiti uporabu tih kemikalija za izmjenu svijesti svim hereticima koji su imuni na taj "dar"...pa da i oni mogu biti "normalni"

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 14:38 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

krute nedo doče, a kako je bilo onima sto su operirali hemoroide?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

Kulturni ljudi briju bradu i brkove da liče na Pankrte.

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 15:45 (markoBT).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - An
danen kaže...

Brijanje brade i brkova ima funkciju pomlađivanja. Baš čitam Zweigovu autobiografiju (sjećanja). Veli da je u 19. stoljeću bilo moderno biti star, pa su recimo mladi, tek diplomirani liječnici puštali duge brade i na oči stavljali naočale s ravnim staklima, jer "žutokljuncu" nitko ne bi htio biti pacijent. Onda je modu došla mladost, pa su se muškarci počeli brijati. To je osnovno. A brijanje vojnika? Iato kao i šišanje, kratko i na nulu. Riječ je o higijeni - da te uši ne izjedu. 

 U danasnje vrijeme i nije toliko do higijene kad se vode i preparata za higijenu ima puno vise nego prije, bar u normalnim vojskama je osigurano....nego da medic nemora brijat kosu da te krene šarafat... a brada... jel znas zasto je hitler imo onako uske brkove?  prije je nosio dugacke i bio je kemijski napad... mos mislit kako je dihtala maska preko brkova.... 

u nekim vojskama se nije smjelo uopce sisat na nulu... JNA npr... 

i na kraju jednoobrasnost, brze pranje, urednije je.... 

nema mi nista odvratnije kad vidim neurednog bradonju od 23 godina a obrve ocupane....

VenAtoR#2231
10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

 

Gdje se mogu naći te HP vjerničke gnjive? U koijm lijekovima ili gdje u prirodi?

 

--------------

A, ovo za brade, brkove, duge kose,...pa neki veliki ljudi u ljudskoj istoriji su upravo tako izgledali Abraham, Isus, Muhamed, Rambo, Ludi Konj, Bik Koji Sjedi, Che Guevara, Pancho Villa, komadant Kovačević,....

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - An
PzKpfw kaže...

 

A, ovo za brade, brkove, duge kose,...pa neki veliki ljudi u ljudskoj istoriji su upravo tako izgledali Abraham, Isus, Muhamed, Rambo, Ludi Konj, Bik Koji Sjedi, Che Guevara, Pancho Villa, komadant Kovačević,...

 ...Vuco

  

 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 23:22 (fer-de-lance).
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

Corn-hole?

 

dobri stari George Carlin - Life is worth losing - gdje pominje kako su se pod naletom "fucking christians" te debilizacijom "PC liberal assholes-a" izgubili svi jednostavni i lijepi pojmovi - kratki jasni i direktni, poput pomenutog:

 

 

a zacudjeni svatovi - sto se mislili da se nekoc, prije wc-papira, u nas i ne tako davno koristilo kao tariguz?

 

ovisno o podneblju - bilo sta zeleno, snijeg, lijeva ruka, vuna, spuzva, pijesak, a u nasim skrtim predjelima dobar je bio i kamen, dok je u kolonijalnoj americi uvrijezen je bio - corn cob iliti vec opjevani okrunjeni klip kuruze.

 

kako je u evropi tesko ko mogao turati kukuruz igdje prije kolumba, da se zakljuciti da je na tako lijepu ideju dosao netko od cvijeca koji si vole tepati "kolonizatori". 

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#108) - Aneste

BISER #538 bonus
Trijumfalna gesta kao i neka druga ponašanja (non verbal power expressions) su obostrana, tj. ako prije idućeg razgovora za posao ili ispita odete trijumfalno dizati ruke (može i pred ogledalom, trijumf s publikom djeluje uvjerljivije) u par minuta ćete promjeniti omjer testosterona i kortizola i svoj osjećaj moći pa posljedično i povećati mogućnost da šutnete dupe na ispitu/razgovoru 

soz: 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice